21 Ağustos 2018 Salı 05:07
 
  • 6,092 TL

  • 7,026 TL

  • 229,76 TL

  • 90.186

Öncekiler Sonrakiler

BULUT'TAN SEÇİM ÖNCESİ ÖNEMLİ MESAJ

Bulut'tan seçim öncesi önemli mesaj
02 Haziran 2018 Cumartesi 12:51

İshakçılar’da iftar sonrası vatandaşlarla bir araya gelen Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, 24 Haziran tarihinde yapılacak seçimler öncesi önemli mesajlar verdi.

Başkan Bulut’tan Kooperatif Ziyareti
Derince Belediyesi'nin bu yıl mahallelerde düzenlediği iftar programlarının yedincisine İshakçılar ev sahipliği yaptı. İshakçılar'da gerçekleşen iftarın ardından Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Çavuşlu Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’ni ziyaret ederek burada vatandaşlarla bir araya geldi. 4 yıllık hizmet süreçlerinde İshakçılar’a çok önemli eserler kazandırdıklarını belirten Başkan Bulut, “Yaptığımız yatırımlarla İshakçılar’ı spor üssü haline getirdik. Türkiye’ye örnek nitelikte olan Er Meydanı projemizi ve spor kompleksimizi tamamlayarak bölgemize kazandırdık. Yine içerisinde 300 kişilik düğün salonu bulunan çok amaçlı Kültür Merkezi’ni halkımızın kullanımına açtık. Bununla birlikte Karagöllü Mahallemizde yer alan Dümbüldek Suyu Mesire Alanımızı halkımızın hizmetine sunduk. İnanıyorum ki şifalı suyu, mesire alanı, sosyal donatıları ve yürüyüş yolları ile bölgemiz artık çok daha ilgi görecek” dedi.

"Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet ve Güçlü Türkiye"

24 Haziran tarihinde yapılacak olan seçimlerin ülkemiz için çok kritik bir viraj olduğunu belirten Başkan Bulut, “Dış güçler tarafından ülkemiz üzerinde oynanmak istenen oyunlara hep birlikte şahit oluyoruz. Geçmişte farklı şekillerde ayak oyunları yapıyorlardı şimdi ise ekonomi üzerinde algı yaratmaya çalışıyorlar. Fakat biz bir ve beraber olduğumuz müddetçe oynanan bütün oyunları bozacağız. Güçlü meclis, güçlü hükümet ve güçlü Türkiye için hepimize önemli sorumluluklar düşüyor. 24 Haziran tarihinde yapılacak seçimlerle birlikte 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine doğru emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz” dedi.

Muhalefetin Türkiye’yi ileri taşımak gibi bir amacı olmadığını belirten Başkan Bulut, “Devleti yönetmek için hesap yapmıyorlar. Devleti yönettirmemek için hesap yapıyorlar. Bunların derdi Türkiye değil” dedi.
Bu haber 1002 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başkanvekilleri Çetin ve Yıldızlı’dan bayram mesajı

Başkanvekilleri Çetin ve Yıldızlı’dan bayram mesajı

.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bayram mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bayram mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı dolayısıyla, görüntülü bayram mesajı yayımladı.

Erdoğan yeniden Genel Başkan

Erdoğan yeniden Genel Başkan

AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi'nde delegelere dağıtılan oy pusulasına göre parti Genel Başkanlığı için Recep Tayyip Erdoğan aday gösterildi.

A takımında Kocaeli gururu

A takımında Kocaeli gururu

Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti'nin 6. Olağan Kongresi tamamlandı

İşte Erdoğan’ın A takımı

İşte Erdoğan’ın A takımı

AK Parti’nin 6. Olağan Kongresi'nde MKYK üyeleri değişti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ