18 Şubat 2019 Pazartesi 02:09
 
  • 5,290 TL

  • 5,974 TL

  • 223,54 TL

  • 102.715

Öncekiler Sonrakiler

ÇAKIR, KARAMÜRSEL’DE GÜN BOYU ÇALIŞTI

Çakır, Karamürsel’de gün boyu çalıştı
19 Haziran 2018 Salı 13:07

Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, SKM programları kapsamında seçim çalışmalarını Karamürsel’de sürdürdü

24 Haziran genel seçimlerine kısa süre kala AK Parti Kocaeli Milletvekili adayları 12 ilçede tempolarını artırarak, Kocaeli’ni karış karış gezmeye devam ediyor. AK Parti Karamürsel Seçim Koordinasyon Merkezinin hazırladığı program kapsamında ziyaretlerini sürdüren Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, Karamürsel’de sanayi, otobüs ve kamyoncu kooperatif esnafları ve vatandaşlarla buluştu. Ziyaretlerde Çakır’a AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel, İlçe SKM Başkanı Burhan Gülbaş, Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Belediye Başkan Vekili Mesut Çetinkaya, ilçe yöneticileri ve meclis üyeleri eşlik etti.

İyileştirmelerimiz devam ediyor
Karamürsel otobüs esnafı ile buluşan Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, 24 Haziran seçimlerinin önemine değindi. Buluşmada Çakır,  “Otobüsçülerimiz ile ilgili müjde Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan tarafından geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Daha önceden 65 yaş üstü yolcular için devlet tarafından yapılan ödemeye bir miktar ilave yapıldı. Bir diğer iyileştirme ise  KDV ödemelerinde oldu.  Bu yeni gelişmelerle birlikte minibüsçü esnafımız bir nebze olsun rahat nefes alarak işine devam edecektir” diyerek sözlerini tamamladı.

24 Haziran’da da desteklerinizi bekliyoruz
Daha sonra Altınova Kaytazdere Kamyoncular Kooperatifi üyeleri ile bir araya gelen milletvekili Sami Çakır, kamyoncuların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Kamyoncularla buluşmasında konuşan Çakır, “Lojistik sektörümüzün ilçemizde ve ülkemizdeki sorunlarının yanı sıra her bir vatandaş olarak ülkemizin geleceği ve istikrarı da bizler için oldukça önemlidir. 24 Haziran'da yapılacak olan genel seçimlerinde Türkiye'nin yeni bir yola gireceğini ve daha güçlü bir şekilde yolumuza devam edeceğiz" diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Sanayicileri unutmadı
Kamyoncularla buluşmasının ardından AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, Kaytazdere Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti.  Burada sanayi esnafına özellikle yerli otomobil ile ilgili beklentilerini dinleyen Çakır, sanayi esnafından 24 Haziran seçimleri için cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye destek istedi.

Sandık eğitimine katıldı
Gün boyu ilçede SKM programları kapsamında ziyaretlerini ve çalışmalarını sürdüren Çakır, akşam saatlerinde de ilçeden ayrılmadı. Seçimlere 5 gün kala sandık görevlilerine verilen Sandık Eğitim Toplantıları’nın birinci etabında eğitim öncesi sandık görevlilerine tecrübelerini aktardı. Eğitim sonrası sandık görevlilerine sertifika takdim edildi.
Bu haber 486 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ