27 Şubat 2020 Perşembe 17:20

ÇAYIROVA’DAN BANGLADEŞ'E GÖNÜL KÖPRÜSÜ

ÇAYIROVA’DAN BANGLADEŞ'E GÖNÜL KÖPRÜSÜ
21 Ocak 2020 Salı 00:10

Bangladeş'e yardım eli

Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Teşkilatı aralık ayı divan toplantısına katılan çayırova ilçe başkanı Aykan Dönmez, aralık ayı ilçe faaliyet raporunu sunduktan sonra, farklı coğrafyalarda yaşanan sorunlara değindi.

 

Dönmez,milli görüşçüler olarak yeni bir dünya için teşkilatlarımız sadece siyasi olarak değil, sosyal olarakta yoğun bir şekilde çalışarak dünya siyonizmine karşı mazlum coğrafyalara merhem olmalıdır dedi. Dönmez, bir çok mazlum coğrafya gibi büyük bir çoğunluğu müslüman olan ve zengin bir coğrafyaya sahip olan Bangladeş halkının siyonizmin ve emperyalizmin sömürü düzeninde bir yudum suya dahi muhtaç hale getirildiğini ve günlük su ihtiyaçlarını karşılamak için her gün kilometrelerce yol yürüdüklerini söyledi. Bölgenin birçok sorunu olduğu söyleyen Dönmez, öncelikle temiz su sorununa katkıda bulunmak istedik ve Selamet Derneği vesilesi ile gençlik kollarımız ve hanım kollarımız tarafından su kuyusu projesi başlattık dedi. Dönmez,gerek su satışı yapılarak gerek kermes çalışması yapılarak Bangladeş'e yardım eli uzatmaya çalışan teşkilatım ile gurur duyuyorum diyerek, konuşması sırasında su kuyusunun görüntülerini partililerle paylaştı.

 

Dönmez;yeni bir dünya vizyonunu teşkilatımızda ön plana çıkarmaya çalışan çayırovalı milli görüşlü neferlerimiz, uzak diyarlarda susuzluk çeken coğrafyalara bir yudum su olmaya devam edecek ve sosyal sorumluluk projeleri ile de ön plana çıkarak, tüm STK lara rol model olacak, milli görüş şiyarında tüm dünyaya uzanan çalışmalara vesile olacaktır dedi. Yeniden Refah iktidarında ulaşılmadık tek bir mazlum kalmayacak diyen Dönmez, örnek çalışması ve heyecanı ile göz doldurdu.

Bu haber 918 defa okundu

DİĞER HABERLER

TARHAN’DAN YERLİ OTO 'HİKAYESİ'

TARHAN’DAN YERLİ OTO 'HİKAYESİ'

CHP Kocaeli Milletvekili ve Sanayi Komisyonu Sözcüsü Tahsin Tarhan TBMM Genel Kurulu'nda Yerli ve Oto’nun hikayesini anlattı

UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ

UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ

Filiz, 'Ermeni katliamını lanetle anıyorum'

AKAR, TRENİN PEŞİNİ BIRAKMIYOR

AKAR, TRENİN PEŞİNİ BIRAKMIYOR

DERBENT VE KÖSEKÖY DURAKLARI AÇILMALI

'Bak bu son'

'Bak bu son'

Mehmet Nazım Gençtürk 'İl başkanlığı emeklilik makamı mı?'

YILDIZLI: SENDİKALARLA OMUZ OMUZA OLACAĞIZ

YILDIZLI: SENDİKALARLA OMUZ OMUZA OLACAĞIZ

BİRLİKTE YOL YÜRÜMELİYİZ

TÜNELİN UCU KARANLIK

TÜNELİN UCU KARANLIK

2020 YILINDA FATURA 2 KAT ARTACAK

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ