bil anakolej
03 Temmuz 2020 Cuma 20:10

ÇAYIROVA’DAN BANGLADEŞ'E GÖNÜL KÖPRÜSÜ

ÇAYIROVA’DAN BANGLADEŞ'E GÖNÜL KÖPRÜSÜ
21 Ocak 2020 Salı 00:10

Bangladeş'e yardım eli

Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Teşkilatı aralık ayı divan toplantısına katılan çayırova ilçe başkanı Aykan Dönmez, aralık ayı ilçe faaliyet raporunu sunduktan sonra, farklı coğrafyalarda yaşanan sorunlara değindi.

 

Dönmez,milli görüşçüler olarak yeni bir dünya için teşkilatlarımız sadece siyasi olarak değil, sosyal olarakta yoğun bir şekilde çalışarak dünya siyonizmine karşı mazlum coğrafyalara merhem olmalıdır dedi. Dönmez, bir çok mazlum coğrafya gibi büyük bir çoğunluğu müslüman olan ve zengin bir coğrafyaya sahip olan Bangladeş halkının siyonizmin ve emperyalizmin sömürü düzeninde bir yudum suya dahi muhtaç hale getirildiğini ve günlük su ihtiyaçlarını karşılamak için her gün kilometrelerce yol yürüdüklerini söyledi. Bölgenin birçok sorunu olduğu söyleyen Dönmez, öncelikle temiz su sorununa katkıda bulunmak istedik ve Selamet Derneği vesilesi ile gençlik kollarımız ve hanım kollarımız tarafından su kuyusu projesi başlattık dedi. Dönmez,gerek su satışı yapılarak gerek kermes çalışması yapılarak Bangladeş'e yardım eli uzatmaya çalışan teşkilatım ile gurur duyuyorum diyerek, konuşması sırasında su kuyusunun görüntülerini partililerle paylaştı.

 

Dönmez;yeni bir dünya vizyonunu teşkilatımızda ön plana çıkarmaya çalışan çayırovalı milli görüşlü neferlerimiz, uzak diyarlarda susuzluk çeken coğrafyalara bir yudum su olmaya devam edecek ve sosyal sorumluluk projeleri ile de ön plana çıkarak, tüm STK lara rol model olacak, milli görüş şiyarında tüm dünyaya uzanan çalışmalara vesile olacaktır dedi. Yeniden Refah iktidarında ulaşılmadık tek bir mazlum kalmayacak diyen Dönmez, örnek çalışması ve heyecanı ile göz doldurdu.

Bu haber 987 defa okundu

DİĞER HABERLER

Genç Parti 5. Olağan Kongresi yapıldı

Genç Parti 5. Olağan Kongresi yapıldı

Cem Uzan'ın imzası logoya eklendi

Şanbaz Yıldız 'A' takımını belirledi

Şanbaz Yıldız 'A' takımını belirledi

İYİ Parti İl Divanı belli oldu!

İYİ PARTİ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK

İYİ PARTİ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK

AKP'Lİ MECLİSÜYESİ İÇİN YARGIYA GİDECEKLER

Temel Karamollaoğlu'na sordu

Temel Karamollaoğlu'na sordu

'Madımak sizi utandırmıyor mu?

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı belli oldu

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı belli oldu

5 isim Ankara'ya çağırıldı

'Sivas, Çorum, Malatya, Maraş'

'Sivas, Çorum, Malatya, Maraş'

'Hepsi insanlığa karşı işlenmiş en büyük suçtur'

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ