25 Mayıs 2018 Cuma 16:02
 
  • 4,719 TL

  • 5,505 TL

  • 197,88 TL

  • 102.896

Öncekiler Sonrakiler

ÇELİK, TEK GÜNDEMİMİZ İMZA

Çelik, Tek gündemimiz imza
03 Mayıs 2018 Perşembe 13:15

SP Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik partisinşin il binasında düzenlediği basın toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu.Çelik,

Çelik, Tek gündemimiz imza dedi.

24 Haziran seçimleri yaklaşıyor. Bizler de gün sayıyoruz. İnşallah değişime hep birlikte şahit olacağız. İktidar partisi, iş başına geldiği günden beri Milli Görüş’ü ve onun tek temsilcisi Saadet Partisini engellemek için elinden geleni yaptı. Kendisini Milli Görüşçü olarak tanıttı. Yetmedi, bugünlerde Erbakan Hoca’mıza ve ona sadık olanlara ağır ithamlarda bulunuluyor. Bizler onun yolundan giden milli bir davaya inanan partiyiz. İşte bugünlerde tüm milli görüş teşkilatları tüm Türkiye’de bu onurlu dava için Genel Başkanımız Temel KARAMOLLAOĞLU’nu Cumhurbaşkanı adayı olarak ilan etmiştir.


TEK GÜNDEMİMİZ İMZA
Genel Başkanımıza olan ilgi birilerini büyük bir telaşa sürüklemiştir. “Ne yaparım da bu Saadet Partisinin önünü keserim? diye derin derin düşünceye sevk etmiştir. Ne düşünseler, ne yapsalar nafile. Milli Görüş’ün iktidarı çok yaklaşmıştır. Önümüzdeki süreçte yol haritamız bellidir. Ve bizimde gündemimiz İmza kampanyasıdır. Bizler 4-9 Mayıs tarihleri arasında Genel Başkanımız Temel KARAMOLLAOĞLU için imzamızı verecek ve yüz binlerce imza ile adayımız olmasını sağlayacağız. Milli Görüşçü kardeşlerimiz imza vermek için adeta tetikte beklemektedirler. İmza çalışmamız ile alakalı bütün hazırlıkları tamamladık. Listeler oluşturarak tek tek isimler üzerinde çalıştık. Adliye önlerinde imza vermeye gelecek olan vatandaşlarımızı ağırlayacak, bilgilendirecek gölgeliklerimiz altında ikramlarımızı sunacağız. Demokrasi için imza kuyruklarının olacağı bu şenliğe tüm halkımızı davet ediyoruz.
Biz bu imza çalışmamızı seçim günü sandıkta oy kullanıyor ciddiyetiyle icra edecek gücümüzü ve kararlılığımızı göstereceğiz. Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu’nun ismi açıklandığı andan itibaren partimizin telefonları kilitlendi. İmza vermek isteyen vatandaşlarımızdan, sürece dair yoğun sorular aldık. Bize olan bu rağbet Saadet iktidarının garantisini vermektedir.
Genel Başkanımız da ifade ettiler. Biz milletimize söz veriyoruz. İktidara geldiğimizde yolsuzluğa, yandaşlığa, yalakalığa, yasağa ve yağmaya izin verilmeyecektir. Bizim yönetimimizde akıl, adalet, ahlak, adanmışlık ve asalet esas alınacaktır. Sözümüzü geçmişte olduğu gibi yine tutacak ve her kesimden insanın yüzünü güldüreceğiz.
Tüm halkımızı kucaklayıcı söylemleriyle Türkiyenin gönlünde taht kurmuş Bilge Başkan Temel KARAMOLLAOĞLU’na destek amacıyla seçim kurullarına imza vermeye davet ediyor şimdiden herkese teşekkür ediyorum.

Bu haber 462 defa okundu

DİĞER HABERLER

AK Parti’den dev iftar organizasyonu

AK Parti’den dev iftar organizasyonu

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı’nın geleneksel teşkilat iftarı cumartesi (yarın) Kocaeli Büyükşehir Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. İftar öncesinde ise saat 18.00’de adaylar tanıtılacak.

Kandıralılar’dan SP’ye destek

Kandıralılar’dan SP’ye destek

Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Adayı Sinan Yolcu, Saadet Partisi Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Fatih Polat ve Saadet Partisi Kandıra İlçe Başkanı Ramazan Arslan; Kandıra’da kahvehaneleri ziyaret ederek Saadet Partisi için oy istedi.

Siyasetin okulu teşkilatlardır

Siyasetin okulu teşkilatlardır

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Genç Kürsü Programı’nda Gebze’de gençlerle bir araya geldi

YSK'dan iki partiye kritik uyarı!

YSK'dan iki partiye kritik uyarı!

Son tarih 30 Mayıs

“Çalışmak bize güç katıyor”

 “Çalışmak bize güç katıyor”

AK Parti İl Kadın Kolları, SKM çalışmaları kapsamında her gün bir ilçeye çıkarma yaparak, vatandaşlarla bir araya geliyor. İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz’ın da katıldığı ziyaretlerin son adresi Kandıra oldu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET