15 Ağustos 2018 Çarşamba 19:44
 
  • 6,013 TL

  • 6,823 TL

  • 224,85 TL

  • 90.263

Öncekiler Sonrakiler

ÇELİK 'AK PARTİ GİZLİ FETÖ’CÜLERLE ÇALIŞIYOR'

Çelik 'AK Parti gizli FETÖ’cülerle çalışıyor'
01 Mart 2018 Perşembe 16:48

.

Saadet Partisi İl Başkanı Nurettin Çelik,  haftalık basın toplantısında,  “28 Şubat’ın tek mağduru Saadet partisidir. 28 Şubat’ı kullanarak iktidar olanlar; daha sonradan 28 Şubatçılarla birlikte yürümüştür. Bugün de FETÖ ile kendi yolları ayrılmış ve bedelini de millete ödettirmişlerdir. FETÖ ile hiçbir irtibatı olmayan insanlar yaftalanmakta, hain ilan edilmektedir. AK Parti gizli FETÖ’cülerle çalışarak zavallı insanlara haksız ithamlarda bulunmaktadır” dedi.

Çelik, açıklamasının devamında  şunları söyledi: ‘’Bildiğiniz gibi iki gün evvel, yani 27 Şubat günü Erbakan Hoca'mızın vefatının 7. sene-i devriyesi idi. Merhum Hoca’mız hakkın hakim olması için büyük bir mücadele verdi. Onun bu mücadelesine ümmet şahit oldu. Erbakan Hoca’mız bıkmadan, usanmadan yürüdü ve bizlere de yürümemiz gereken bir yol bıraktı. Rabbime hamd ediyorum ki liderimizin bıraktığı yolda, ilk günkü heyecanımızla, büyük bir aşkla Erbakan Hoca’mızın yürüdüğü gibi; sağa sola sapmadan, taviz vermeden, kınayıcıların kınamasına aldırış etmeden yürüyoruz.


KURTULUŞ REÇETESİ SAADET PARTİSİ


Özellikle son zamanlarda, “Ahhh Hoca olsaydı.” “Ahh Hoca’nın kıymeti bilinmedi.” tarzı ifadelerle Erbakan Hoca’nın haklılığı üzerinden bir söylem geliştirilmeye başlandı. Hatta bu söylemi kullanan bazı şahıslar o kadar ileriye gittiler ki; Erbakan Hoca’mızın “Kurtuluşun tek adresi” olarak tanımladığı Saadet Partimize yakışıksız iddialarda bulundular. Şunu ifade edelim ki; Erbakan Hoca’mız kendisi üzerinden çıkar devşirebilecek olanları adeta görmüşçesine; Saadet Partisinin başına geçmiş ve Saadet Partisinin Genel Başkanı olarak vefat etmiştir. Yine o, “Kurtuluş kapısını Saadet Partisi tutmuştur.” diyerek insanları Saadet Partisine yönlendirmiş, diğer partilerden beri olduğunu açıkça söylemiştir.İŞARET ETTİĞİ YOLLA YÜRÜNMELİ


Evet! Bugün Erbakan Hoca’mızın yolundan giderek, onun idealine hizmet eden bir tek parti vardır. O da Saadet Partisidir. Erbakan Hoca’yı kuru kuru sevdiğini söylemek, onun haklılığını ifade etmek yeterli değildir. Sevgilerinde samimi olanların, Erbakan Hoca’nın işaret ettiği yoldan yürümeleri gerekmektedir. Bu da ancak Milli Görüşçü, Saadet Partili olmakla gerçekleşecektir. Hoca’yı sevdiğini söyleyenler; vakti zamanında Hoca’dan ayrılarak ona düşman olanlarla çalışmadılar mı? Erbakan Hoca’ya ve onun sadık talebelerine; 28 Şubat’ta en büyük zulümleri yapanları ödüllendirmediler mi? 5’li çete ile kol kola girmediler mi?  Bu nasıl bir sevgi anlayışıdır? 27 Şubat Erbakancılarına ihtiyacımız yoktur. Eğer yürekleri yetiyorsa Hoca’nın yolunu adım adım izlesinler. Ağır sanayi desinler, İslam Birliği desinler. Avrupa Birliği, Haçlı birliğidir desinler. Faizsiz ekonomi desinler. Biz de samimiyetlerine inanalım. Aksi halde, sevdiklerini sadece sözle belirttikleri Erbakan Hoca’nın kemiklerini sızlatmaya devam edeceklerdir.28 ŞUBAT’IN TEK MAĞDURU SAADET PARTİSİDİR


Esasen 28 Şubat’ın tek mağduru vardır. O da Saadet partisidir. 28 Şubat’ı kullanarak iktidar olanlar; daha sonradan 28 Şubatçılarla birlikte yürümüştür. Erbakan Hoca’ya düşman olan Fetö ile birlikte yürümüşlerdir. Bugün de Fetö ile kendi yolları ayrılmış ve bedelini de millete ödettirmişlerdir. Fetö ile hiçbir irtibatı olmayan insanlar yaftalanmakta, hain ilan edilmektedir. Ak Parti gizli Fetöcülerle çalışarak zavallı insanlara haksız ithamlarda bulunmaktadır. Bu meselede daha ciddi olunmalı ve masum insanlara zarar vermekten kaçınılmalıdır. Adalet kamil manada tecelli etmelidir. Zira oluşan mağduriyetler çığ gibi büyümüş ve telafisi imkansız hale getirilmiştir. Fetö ile verilen mücadele bu şekilde olmamalıdır. Binlerce insan Ak Parti eliyle devlete düşman edilmiştir. Tarihten günümüze bu topraklara nefret tohumu ekmek isteyen çok oldu. Başaramadılar. Allah’ın izni ile şimdi de başaramayacaklardır.ALLAH’TAN RAHMET DİLİYORUMBugün 1 Mart. Bundan yıllar önce 1958 yılında yine 1 Mart günü elim bir kaza meydana gelmişti. İzmit-Gölcük arasında sefer yapan Üsküdar vapuru, Derince yakınlarında batmış ve birçoğu öğrenci olan 400’e yakın kardeşimiz hayatını kaybetmişti. Bu acı hadisenin yıldönümünde ölenlere Allah’tan rahmet diliyor, böylesi bir hadisenin bir daha yaşanmamasını temenni ediyorum.


Bu haber 905 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kent Konseyi'nden birlik çağrısı

Kent Konseyi'nden birlik çağrısı

Kocaeli Kent Konseyi Yürütme Kurulu, Türkiye’ye yönelik yapılan emperyalist ve finansal saldırılar ile ilgili yazılı açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü rahatlattı

 Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü rahatlattı

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Alınan tedbirlerle iyiye doğru gidiş başladı. Türkiye kimseyle bir ekonomik savaştan yana değildir. Fakat kendisine yönelik saldırı olduğunda da buna tepkisiz kalması beklenemez" dedi.

Deprem şehitlerini rahmetle andı

Deprem şehitlerini rahmetle andı

TBMM Başkanlık Divanı Katip üyesi ve CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, 17 Ağustos 1999 Gölcük Depremi’nin 19’uncu yılında yayınladığı mesajda Kocaeli’nin olası bir depremde en çok risk taşıyan kent olduğunu söyledi.

AK Parti İzmit sahaları boş bırakmıyor!

AK Parti İzmit sahaları boş bırakmıyor!

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, yarın seçim varmış gibi sokak sokak çalışmalarına devam ediyor.

MHP, Bahçeli'yi dinledi

MHP, Bahçeli'yi dinledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin talimatı üzerine döviz hesaplarını bozdurdu.

Sonuç bildirgesi yayımlandı

Sonuç bildirgesi yayımlandı

Dün 'Değişim ve Umut' kurultayı için Ankara'da toplanan Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) parti içi muhalifler, oy birliği ile almış oldukları kararla birlikte, sonuç bildirgesini yayımladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ