26 Şubat 2018 Pazartesi 00:43
 
  • 3,791 TL

  • 4,663 TL

  • 162,07 TL

  • 117.522

Öncekiler Sonrakiler

ÇELİK:SAĞDUYULU OLMALIYIZ

Çelik:Sağduyulu olmalıyız
24 Ocak 2018 Çarşamba 12:25

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik Türk Ocakları Şube Başkanı Yücel Alpay Demir ve Yönetimini ziyaret etti.

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik ve beraberindeki İl Müfettişi Recep Sarıdoğan, İl Başkan yardımcıları Zafer Mutlu, Alaattin Çakmak, Halil Kayın, Nihat Yıldız kongresini gerçekleştiren Türk Ocakları Kocaeli Şube Başkanı Yücel Alpay Demir ve Yönetimini ziyaret etti. Yapılan ziyarette birlik ve beraberlik mesajları verildi.


Birlik ve Beraberliğimiz Daim Olsun

Ziyarette konuşan Türk Ocakları Kocaeli Şubesi Başkanı Yücel Alpay Demir, ‘’Öncelikle duruşunuzdan her durumda kim kazançlı çıkar diye düşünmeyip haklının yanında durduğunuzdan sizlere teşekkür etmek istiyorum. Çünkü bu ülkenin siyasi partilerinde her şartla kazanmaya her şartta iktidar olmayı hedefleyenler kadar, hak ve hakikatle kazanmayı hedefleyen partilere ihtiyaç var. Ülkücü bir terbiyeyle yetişmiş bir fert olarak sizlerin bizimle aynı hassasiyet de olması benim için büyük bir mutluluk. İnşallah birlik ve beraberliğimiz daim olur. Sivil Toplum kuruluşlarının sesinin eksik olduğu yerleri siz tamamlarsınız memnun oluruz. Yaptığınız bu nazik ziyaretten dolayı sizlere tekraren teşekkür ediyorum.’’ ifadelerini kullandı.


Sağduyulu Olmalıyız

Yapılan ziyarette konuşan Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik, ‘’Gerçekleştirmiş olduğunuz kongrenizin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Her birimiz bulunduğumuz yere değer katmak zorundayız. Ülke olarak zor bir durumdayız ve her kesimden insanlarımızla birlikte bizde bu zorluğun içerisinde yaşıyoruz. Ülkemize baktığımızda en büyük sıkıntımızın terör hadisesi olduğu görüyoruz. İmkânlarımızı, gençlerimizi,  geleceğimizi toprak altına gömüyoruz. Millet olarak her birimiz şu anda gerçekleştirilen harekâtı destekliyoruz fakat geç kalınmış olduğunu da belirtmek istiyoruz. Ülke olarak güçlü olduğumuz takdirde mazlum coğrafyalarda yaşayan ümmetimize sesimi duyurur, onlara da gücümüzü hissettirmiş oluruz. Ekonomik olarak tabiri caizse bıçak kemiğe dayandı, bu sıkıntıyı hayatımız her anında hisseder olduk, bunun içinde adımların atılması gerekiyor. 2019 yılı bunun için çok önemlidir. Milletimiz daha çok sağduyulu düşünerek yapılacak olan çalışmalara katkı sunmasını arzu ediyoruz. Saadet Partisi olarak ülke siyasetinden rahatsızlık duyuyoruz. Daha birleştirici, bütünleştirici bir siyasetin olmasını arzu ediyoruz. Bunun içinde elimizden gelen katkıyı sunacağız.’’ İfadelerini kullandı.Bu haber 808 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başbakan, Kocaeli'de

Başbakan, Kocaeli'de

.

Kocaeli Saadet'e bir ayda 670 üye

Kocaeli Saadet'e bir ayda 670 üye

Saadet Partisi Kocaeli İl Teşkilatı aylık divan toplantısını yoğun ve çoşkulu bir katılımla Necati Gençoğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi.

İzmit'te 20 Bin Broşür Dağıtıldı

İzmit'te 20 Bin Broşür Dağıtıldı

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımıyla gerçekleştirilecek kongre için İzmit'te 20 bin broşür dağıtıldı.

Ayaz’dan STK’lara Kongre Daveti

Ayaz’dan STK’lara Kongre Daveti

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz STK temsilcileriyle bir araya gelerek, 25 Şubat’ta gerçekleşecek olan il kongresi için davette bulunuyor.

AK Parti’li Kadınlardan 28 Şubat Programı

AK Parti’li Kadınlardan 28 Şubat Programı

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından 28 Şubat darbesi kapsamında, ’28 Şubat Bir Onur Mücadelesidir’ konulu konferans düzenliyor.

Oy için 40 takla atanlar sizi meclise almadı

Oy için 40 takla atanlar sizi meclise almadı

Hürriyet’ten Yavuz Selim’e moral ziyareti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ