15 Ağustos 2018 Çarşamba 06:11
 
  • 6,415 TL

  • 7,282 TL

  • 243,63 TL

  • 93.419

Öncekiler Sonrakiler

ÇELİK:SAĞDUYULU OLMALIYIZ

Çelik:Sağduyulu olmalıyız
24 Ocak 2018 Çarşamba 12:25

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik Türk Ocakları Şube Başkanı Yücel Alpay Demir ve Yönetimini ziyaret etti.

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik ve beraberindeki İl Müfettişi Recep Sarıdoğan, İl Başkan yardımcıları Zafer Mutlu, Alaattin Çakmak, Halil Kayın, Nihat Yıldız kongresini gerçekleştiren Türk Ocakları Kocaeli Şube Başkanı Yücel Alpay Demir ve Yönetimini ziyaret etti. Yapılan ziyarette birlik ve beraberlik mesajları verildi.


Birlik ve Beraberliğimiz Daim Olsun

Ziyarette konuşan Türk Ocakları Kocaeli Şubesi Başkanı Yücel Alpay Demir, ‘’Öncelikle duruşunuzdan her durumda kim kazançlı çıkar diye düşünmeyip haklının yanında durduğunuzdan sizlere teşekkür etmek istiyorum. Çünkü bu ülkenin siyasi partilerinde her şartla kazanmaya her şartta iktidar olmayı hedefleyenler kadar, hak ve hakikatle kazanmayı hedefleyen partilere ihtiyaç var. Ülkücü bir terbiyeyle yetişmiş bir fert olarak sizlerin bizimle aynı hassasiyet de olması benim için büyük bir mutluluk. İnşallah birlik ve beraberliğimiz daim olur. Sivil Toplum kuruluşlarının sesinin eksik olduğu yerleri siz tamamlarsınız memnun oluruz. Yaptığınız bu nazik ziyaretten dolayı sizlere tekraren teşekkür ediyorum.’’ ifadelerini kullandı.


Sağduyulu Olmalıyız

Yapılan ziyarette konuşan Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik, ‘’Gerçekleştirmiş olduğunuz kongrenizin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Her birimiz bulunduğumuz yere değer katmak zorundayız. Ülke olarak zor bir durumdayız ve her kesimden insanlarımızla birlikte bizde bu zorluğun içerisinde yaşıyoruz. Ülkemize baktığımızda en büyük sıkıntımızın terör hadisesi olduğu görüyoruz. İmkânlarımızı, gençlerimizi,  geleceğimizi toprak altına gömüyoruz. Millet olarak her birimiz şu anda gerçekleştirilen harekâtı destekliyoruz fakat geç kalınmış olduğunu da belirtmek istiyoruz. Ülke olarak güçlü olduğumuz takdirde mazlum coğrafyalarda yaşayan ümmetimize sesimi duyurur, onlara da gücümüzü hissettirmiş oluruz. Ekonomik olarak tabiri caizse bıçak kemiğe dayandı, bu sıkıntıyı hayatımız her anında hisseder olduk, bunun içinde adımların atılması gerekiyor. 2019 yılı bunun için çok önemlidir. Milletimiz daha çok sağduyulu düşünerek yapılacak olan çalışmalara katkı sunmasını arzu ediyoruz. Saadet Partisi olarak ülke siyasetinden rahatsızlık duyuyoruz. Daha birleştirici, bütünleştirici bir siyasetin olmasını arzu ediyoruz. Bunun içinde elimizden gelen katkıyı sunacağız.’’ İfadelerini kullandı.Bu haber 890 defa okundu

DİĞER HABERLER

Deprem şehitlerini rahmetle andı

Deprem şehitlerini rahmetle andı

TBMM Başkanlık Divanı Katip üyesi ve CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, 17 Ağustos 1999 Gölcük Depremi’nin 19’uncu yılında yayınladığı mesajda Kocaeli’nin olası bir depremde en çok risk taşıyan kent olduğunu söyledi.

AK Parti İzmit sahaları boş bırakmıyor!

AK Parti İzmit sahaları boş bırakmıyor!

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, yarın seçim varmış gibi sokak sokak çalışmalarına devam ediyor.

MHP, Bahçeli'yi dinledi

MHP, Bahçeli'yi dinledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin talimatı üzerine döviz hesaplarını bozdurdu.

Sonuç bildirgesi yayımlandı

Sonuç bildirgesi yayımlandı

Dün 'Değişim ve Umut' kurultayı için Ankara'da toplanan Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) parti içi muhalifler, oy birliği ile almış oldukları kararla birlikte, sonuç bildirgesini yayımladı.

Doğan’dan Eryarsoy’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Doğan’dan Eryarsoy’a Hayırlı Olsun Ziyareti

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ