20 Ekim 2018 Cumartesi 06:23
 
  • 5,644 TL

  • 6,498 TL

  • 222,51 TL

  • 96.455

Öncekiler Sonrakiler

ÇELİK; İKTİDARI EMEKLİ EDECEĞİZ

Çelik; İktidarı emekli edeceğiz
19 Nisan 2018 Perşembe 12:39

.

Saadet Partisi Kocaeli İl Teşkilatı, bugün parti başkanları Nurettin Çelik’in katılımıyla, gündemin nabzını tutan 24 Haziran 2018 seçimiyle ilgili açıklamalarda bulunmak üzere Olağanüstü toplantısını gerçekleştirdi.  Yoğun katılımın olduğu toplantıda 24 Haziran seçim değerlendirmesi yapılırken, Kocaeli’nin ilk adayı Volkan Gemiksiz de adaylığını açıkladı ve çıktığı bu yolda herkese başarılar diledi.


Kongrenin açılış konuşmasını yapan Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik, “Ülke olarak öngörüsüzlük ve belirsizlik ortamı ile başbaşa bırakıldık. Artık milletimiz bu ülkede ne zaman olacağını kestiremiyor. Geçtiğimiz Salı günü sayın Bahçeli 26 Ağustos tarihini vererek erken seçim istediğini belirtti. Dün de Cumhurbaşkanı çıkarak 24 Haziran 2018’de seçim kararı aldıklarını açıkladı. Bu karar bazıları için suprız olsa da biz Saadet Partilileri hiç şaşırtmadı. En başından beri hükümetin baskın seçim yapabileceği ihtimalini konuşuyor ve ona göre hazırlıklarımızı yapıyorduk. Baskın seçimi hiçbir zaman gündemimizden düşürmedik. Seçimi baskına dönüştürerek muhalefeti hazırlıksız yakalamayı umanlar fena halde yanılacaklar. Bu seçim bizim camiamızda büyük bir sevinç ve heyecanla karşıladı. Hangi tarih olursa olsun herkes bilsin ki biz seçime hazırız. Hiç şüphesiz ki bu seçimin en büyük sürprizini Saadet Partisi yapacaktır” dedi.


"Bu milletin oyunu satın alamayacaklar"

İnsanları kutuplaştırmadan, ötekileştirmeden kucaklayıcı samimi söylemlerle bu topraklarda yaşayan herkesin umudu olduklarını söyleyen Çelik, “Üniversitede okuyan, gelecek hayali kuramayan gencin, iflas eden esnafın, toprağına ekemeyen çiftçinin, evini geçindiremeyen babanın, işsiz gencin umudu biz olduk. Biz İzmit Cedit Mahallesi’nde kentsel dönüşüm çalışmalarında kandırılan vatandaşımızla, kahvehanelerdeki işsiz gençlerle, çocuğunun geleceğinden endişe duyan annelerle kısacası bu milletle ittifak yapacağız. Ve iktidarı emekli yapacağız. Bunu hep birlikte göreceğiz. Bütün medyayı satın alsalar da bu milletin oyunu satın alamayacaklar. Parti binalarımızı dün akşamdan itibaren bayraklarla donattık. Kalbi vatan aşkıyla çarpan Türkiye sevdalısı tüm vatandaşlarımızı bu kapıya bekliyoruz” diye çağrıda bulundu.
Bu haber 544 defa okundu

DİĞER HABERLER

Karaosmanoğlu, 'O utanç görüntüleri bir daha yaşanmayacak'

 Karaosmanoğlu, 'O utanç görüntüleri bir daha yaşanmayacak'

.

Hürriyet’ten milyonlarca kadını ilgilendiren kanun teklifi

Hürriyet’ten milyonlarca kadını ilgilendiren kanun teklifi

.

Başkan Ayaz;Muhtarlarımızın maaşı 16 yılda 18 kat arttı

Başkan Ayaz;Muhtarlarımızın maaşı 16 yılda 18 kat arttı

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, 19 Ekim ''Muhtarlar Günü'' nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Ak kadınlardan Kadın Muhtarlar ziyaret

Ak kadınlardan  Kadın Muhtarlar ziyaret

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, 19 Ekim Türkiye Muhtarlar Günü dolayısıyla İzmit’li kadın muhtarları ziyaret etti.

CHP heyeti yerel seçim için Sakarya'da

CHP heyeti yerel seçim için Sakarya'da

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET