26 Mayıs 2018 Cumartesi 09:11
 
  • 4,707 TL

  • 5,492 TL

  • 197,88 TL

  • 103.200

Öncekiler Sonrakiler

ÇETİNKAYA’NIN, CHP’DEN ADAY ADAYLIĞI RESMİLEŞTİ !

Çetinkaya’nın, CHP’den aday adaylığı resmileşti !
08 Mayıs 2018 Salı 10:33

İzmit esnafından İmam Çetinkaya, CHP’den milletvekili aday adaylığını, dosyasını genel merkeze teslim ederek resmileştirdi.

Karabaş Mahallesi Cengiz Topel Caddesi üzerindeki Çekirgeli Büfe’nin sahibi ve işletmecisi İmam Çetinkaya, yaklaşık 15 yıldır üyesi olduğu CHP’den milletvekili aday adayı olmak için attığı adımı resmileştirerek, dosyasını genel merkeze teslim etti. Çetinkaya, gerekli evrakları tamamlayarak pazartesi günü gittiği Ankara’daki CHP Genel Merkezi’nde başvuru formunu doldurup gerekli ödeneği yatırdıktan sonra kaydı tamamlandı.

Öztrak ile görüşme
İmam Çetinkaya, dosyasını teslim ettikten sonra Kocaeli örgütünden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak ile mülakat için görüştü. Adaylığı ve sıralamaya koyulması açısından olumlu izlenim edindiğini belirten Çetinkaya, Genel Başkan Yardımcısı Öztrak’ın, özgeçmiş ve hedefleri konusundaki düşüncelerine değer verdiğini dile getirip, partisinin Kocaeli’ndeki oy oranının artması ve ülkede iktidar olması için örgütle elele sıkı bir çalışma dönemine gireceklerini söyledi.

Bu haber 306 defa okundu

DİĞER HABERLER

İyi Parti Gebze Yönetim Kurulu Toplantısı Yaptı

İyi Parti Gebze Yönetim Kurulu Toplantısı Yaptı

.

AK Parti’den dev iftar organizasyonu

AK Parti’den dev iftar organizasyonu

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı’nın geleneksel teşkilat iftarı cumartesi (yarın) Kocaeli Büyükşehir Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. İftar öncesinde ise saat 18.00’de adaylar tanıtılacak.

Kandıralılar’dan SP’ye destek

Kandıralılar’dan SP’ye destek

Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Adayı Sinan Yolcu, Saadet Partisi Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Fatih Polat ve Saadet Partisi Kandıra İlçe Başkanı Ramazan Arslan; Kandıra’da kahvehaneleri ziyaret ederek Saadet Partisi için oy istedi.

CHP Kocaeli adaylarını tanıttı

CHP Kocaeli adaylarını tanıttı

.

Siyasetin okulu teşkilatlardır

Siyasetin okulu teşkilatlardır

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Genç Kürsü Programı’nda Gebze’de gençlerle bir araya geldi

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET