18 Kasım 2018 Pazar 09:50
 
  • 5,334 TL

  • 6,091 TL

  • 209,82 TL

  • 93.616

Öncekiler Sonrakiler

ÇETİNKAYA’NIN, CHP’DEN ADAY ADAYLIĞI RESMİLEŞTİ !

Çetinkaya’nın, CHP’den aday adaylığı resmileşti !
08 Mayıs 2018 Salı 10:33

İzmit esnafından İmam Çetinkaya, CHP’den milletvekili aday adaylığını, dosyasını genel merkeze teslim ederek resmileştirdi.

Karabaş Mahallesi Cengiz Topel Caddesi üzerindeki Çekirgeli Büfe’nin sahibi ve işletmecisi İmam Çetinkaya, yaklaşık 15 yıldır üyesi olduğu CHP’den milletvekili aday adayı olmak için attığı adımı resmileştirerek, dosyasını genel merkeze teslim etti. Çetinkaya, gerekli evrakları tamamlayarak pazartesi günü gittiği Ankara’daki CHP Genel Merkezi’nde başvuru formunu doldurup gerekli ödeneği yatırdıktan sonra kaydı tamamlandı.

Öztrak ile görüşme
İmam Çetinkaya, dosyasını teslim ettikten sonra Kocaeli örgütünden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak ile mülakat için görüştü. Adaylığı ve sıralamaya koyulması açısından olumlu izlenim edindiğini belirten Çetinkaya, Genel Başkan Yardımcısı Öztrak’ın, özgeçmiş ve hedefleri konusundaki düşüncelerine değer verdiğini dile getirip, partisinin Kocaeli’ndeki oy oranının artması ve ülkede iktidar olması için örgütle elele sıkı bir çalışma dönemine gireceklerini söyledi.

Bu haber 419 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ