21 Kasım 2018 Çarşamba 05:55
 
  • 5,393 TL

  • 6,130 TL

  • 211,71 TL

  • 91.686

Öncekiler Sonrakiler

CEYHAN 'GÖRMEK İSTİYORLARSA ELLERİNDEN TUTUP GEZDİRİRİZ'

Ceyhan 'Görmek istiyorlarsa ellerinden tutup gezdiririz'
18 Nisan 2018 Çarşamba 13:15

.

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, bugün  il parti binasında teşkilat çalışmaları ve siyasi gündem ile ilgili açıklamalarda bulunmak üzere basın mensuplarıyla bir araya geldi.


Haber: Burcu Nazlı


Düzenlenen toplantıda  17 Nisan'da vefat eden merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal'a Allah'tan rahmet dileyerek sözlerine başlayan Ceyhan, "Diğer  taraftan bundan bir yıl önce yani 16 Nisan Referandumun halk oylamasının da yıldönümüydü. Bir yıl önce milletimiz ‘evet’ diyerek yeniliklerin önünü açtı. Bu yüzden de verdikleri karardan ötürü bir kez daha milletimize saygılarımızı sunuyoruz. Ayrıca geçtiğimiz günlerde Antikkapı'da 103. İl Danışma Meclisi'nde gerçekleştirdiğimiz kongremizde teşkilat mensuplarımıza şükranlarımızı sunuyorum. İl başkanı olarak teşkilat mensuplarımızla övünüyorum. 3940 kişi imza atarak katılım sağladı.  Genel olarak her ilçemizin beyannamelerini değerlendirdik. Büyükşehir verdiği sözleri yerine getiriyor. Başkanımızın sunumunu dinledik. Her söz verdiğimiz konuyu yerine getirmek için ilçe belediye başkanımız, büyükşehir belediye başkanımız olmak üzere tüm AK Parti ailesi olarak elimizden geleni yapıyoruz.  Kabaca yüzde 85’lik bir beyanname oranı var ilçe belediyelerimizin. 1 yıllık bir süre var önümüzde. Biz millete verdiğimiz sözleri gerçekleştiriyoruz” ifadelerine yer verdi.


“Arzu eden varsa yapılan hizmetleri gezdirebiliriz”
Muhalefet partilerin söylediği boş cümlelere cevap vermekle vakit kaybetmediklerini de söyleyen Şemsettin Ceyhan, “Bizim işimiz milletimizle birlikte yol yürümektir. Biz bir şey göremiyoruz, ne yaptınız gibi söylemlere kulak asmıyoruz. Ama ciddi eleştirilere de kulağımızı veriyoruz. Cümbüş ittifakı gözünü kapattı diye gün geceye dönmüyor. Arzu eden varsa yapılan hizmetleri gezdirebiliriz, isterlerse tur düzenleyebiliriz” açıklamalarında bulundu.
 
“Karar ne olursa olsun biz hazırız”
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin erken seçim ile ilgili açıklamalarına net bir şekilde açıklık getiren  Ceyhan, “Biz AK Parti olarak kongrelerimizi tamamladık. Biz zaten mahallelerimizle bütün hazırlıklarımızı tamamladık. 1 Nisan’dan itibaren 2 bin 500 üyemizi sisteme girdik. Şu anda 4 bin üyemizi sisteme gireceğiz. Nisan sonu itibariyle 6-7 bin üyeyi sisteme gireceğiz. AK Parti seçimin ne zaman olduğuna bakmaz. Biz mahalleleri gezen cümbüş ittifakı mensuplarını görmüyoruz. Kürsüden konuşmakla bu iş olmaz. Bugün çıkacak olan karar ne olursa olsun Kocaeli teşkilatları kurulduğu günden bu yana yarın seçim olacakmış gibi hazırdır. Milletimiz için hayırlı olan olacaktır. AK Parti teşkilatları olarak biz her zaman seçime hazır olan bir teşkilatız” dedi.
 
“21 Nisan’da eğitim programlarımız başlıyor”
AK Parti’nin eğitime çok önem verdiğini sözlerine kaydeden Ceyhan, teşkilat olarak uygulamaya geçirdikleri programlara ilişkin açıklamalarda bulunarak, “Teşkilat olarak eğitimi her dönem önemsedik. Bu hafta eğitim çalışmalarımıza başlıyoruz. 21 Nisan Cumartesi günü eğitimlerimiz başlıyor. Eğitimcilerimiz milletvekillerimiz, büyükşehir belediye başkanımız olacak. Her biri ilçelerde eğitim verecek. Teşkilatçılık ve Strateji dersimizi Başbakan Yardımcımız Fikri Işık verecek. 21 Nisan’da Kartepe’nin ve Başiskele’nin toplantısını The Ness Otel’de yapacağız. Aynı gün İzmit ve Kandıra’nın toplantısı Sabancı Kültür Merkezi’nde olacak. Ardından 22 Nisan’da 9.30’da Gölcük’ün ve Karamürsel’in The Ness Otel’de, Derince ve Körfez ise Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde toplantılarını gerçekleştirecek. 5 Mayıs’ta Gebze ve Dilovası ilçelerimizin toplantısı Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nde, Darıca ve Çayırova da Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde yapılacak” dedi.
 


Bu haber 9237 defa okundu

DİĞER HABERLER

Ercüment Şahin İYİ Partiye katıldı

Ercüment Şahin İYİ Partiye katıldı

.

İMEAK DTO’dan CHP’ye ziyaret

İMEAK DTO’dan CHP’ye ziyaret

İMEAK DTO Kocaeli Şube Başkanı Vedat Doğusel ve yönetimi, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve yönetimini ziyaret etti

SP Kadın Kolları seçimlere hazır

SP Kadın Kolları seçimlere  hazır

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte Saadet Partisi’ndeki yoğun mesai arttı. Saadet Partisi Kadın Kolları, yerel seçimlere hazır.

Hürriyet 'Madem tutmayacaktınız, neden söz verdiniz'

Hürriyet 'Madem tutmayacaktınız, neden söz verdiniz'

.

Mümin Kozan Atatürkçü düşünce derneği’ni ziyaret etti

Mümin Kozan Atatürkçü düşünce derneği’ni ziyaret etti

.

Türkkan, Bu arazilerin devredilmesi kimleri zengin edecek?

Türkkan, Bu arazilerin devredilmesi kimleri zengin edecek?

Tarım ve Orman Bakanlığı Kocaelideki 2 büyük orman arazisini Büyükşehir Belediyesi'ne devretti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ