25 Şubat 2018 Pazar 22:31
 
  • 3,791 TL

  • 4,663 TL

  • 162,07 TL

  • 117.522

Öncekiler Sonrakiler

CEYHAN VE 12 İLÇE BAŞKANI SEKA'DA

Ceyhan ve 12 İlçe başkanı SEKA'da
30 Ocak 2018 Salı 18:02

.

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan geçtiğimiz hafta sonu Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kocaeli’de başarılı bir şekilde ağırlanmasının ardından İlçe Başkanlarıyla teşekkür yemeğinde bir araya geldi. Seka Sahil Restoran’da ki yemeğin ardından İl Başkanı Ceyhan ve 12 İlçe Başkanı sahilde yürüyüş yaptı.

27 Ocak Cumartesi günü Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla İl Gençlik Kolları Kongresi ve Yahya Kaptan Pazar alanındaki miting olmak üzere iki büyük organizasyonu başarılı bir şekilde gerçekleştiren AK Parti Kocaeli’de İlçe Başkanlarına emek ve katkılarından dolayı teşekkür eden Ceyhan, “Temmuz ayının başında temayül yoklamaları ile başlayan Kongre sürecimizde Aralık Ayı’nın sonuna kadar 12 İlçemizde Ana Kademe, Kadın ve Gençlik Kollarımızın kongrelerini nihayete erdirmiştik.  Hiç ara vermeden 13 Ocak’ta Kadın Kollarımız ve 27 Ocak’ta da Gençlik Kollarımızın Kongresini gerçekleştirdik. Tabi Sayın Cumhurbaşkanımızın katıldığı İl Gençlik Kolları Kongresi bizim için ayrı bir öneme sahipti. Teşkilatlarımız olarak hamdolsun hem içerde Kongre olsun, hem de dışarıda ki miting olmak üzere iki büyük organizasyondan anlımızın akıyla çıktık. Ben tüm teşkilatlarımızın nezdinde 12 ilçe başkanımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Gerek davet olsun, gerekse katılım noktasında her bir Başkanımızın çok büyük gayretleri, emekleri var.” dedi.

İLK GÜNKÜ HEYECANIMIZ HALEN BAKİDİR

Teşkilatların heyecanı ve coşkusundan duyduğu memnuniyeti dile getiren Ceyhan, “Cumartesi günü bir kez daha gördük ki teşkilatlarımızın heyecanı, coşkusu, sevdası halen daha ilk günkü gibi bakidir, hiç değişmemiştir. Hem dışarıda soğuk havaya rağmen Cumhurbaşkanımıza çok sıcak bir karşılama yapan on binler, hem de Kongre salonunda ki atmosfer bizlere 2001 yılında Partimizin ilk kuruluş zamanlarında ki çoşku ve heyecanın aradan geçen 16 yıla rağmen hiç azalmadığını göstermiştir.

 

EN GÜÇLÜ ŞEKİLDE 2019’a YÜRÜYECEĞİZ

25 Şubat Pazar günü Başbakan Binali Yıldırım’ın katılacağı 6. Olağan İl Kongresi hakkında da İlçe Başkanları ile istişarede bulunan İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Artık son bir Kongremiz kaldı. 25 Şubat’ta İl Kongremizi de gerçekleştirerek Kongre sürecimizi tamamlamış olacağız. Yakında İl Yönetimi içinde başvuruları almaya başlıyoruz. Dinamik, kapsayıcı ve kucaklayıcı bir İl Yönetimi oluşturarak 2019 Seçimlerine en güçlü şekilde yürüyeceğiz.”
Bu haber 779 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başbakan, Kocaeli'de

Başbakan, Kocaeli'de

.

Kocaeli Saadet'e bir ayda 670 üye

Kocaeli Saadet'e bir ayda 670 üye

Saadet Partisi Kocaeli İl Teşkilatı aylık divan toplantısını yoğun ve çoşkulu bir katılımla Necati Gençoğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi.

İzmit'te 20 Bin Broşür Dağıtıldı

İzmit'te 20 Bin Broşür Dağıtıldı

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımıyla gerçekleştirilecek kongre için İzmit'te 20 bin broşür dağıtıldı.

Ayaz’dan STK’lara Kongre Daveti

Ayaz’dan STK’lara Kongre Daveti

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz STK temsilcileriyle bir araya gelerek, 25 Şubat’ta gerçekleşecek olan il kongresi için davette bulunuyor.

AK Parti’li Kadınlardan 28 Şubat Programı

AK Parti’li Kadınlardan 28 Şubat Programı

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından 28 Şubat darbesi kapsamında, ’28 Şubat Bir Onur Mücadelesidir’ konulu konferans düzenliyor.

Oy için 40 takla atanlar sizi meclise almadı

Oy için 40 takla atanlar sizi meclise almadı

Hürriyet’ten Yavuz Selim’e moral ziyareti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ