20 Ekim 2018 Cumartesi 06:23
 
  • 5,644 TL

  • 6,498 TL

  • 222,51 TL

  • 96.455

Öncekiler Sonrakiler

CHP’DEN ERGÜN DEMİR’E ZİYARET

CHP’den Ergün Demir’e ziyaret
27 Eylül 2018 Perşembe 15:54

.

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve il yönetim kurulu üyeleri, gözaltına alındığı gün tüm hukuk ve yönetim hukuk kadroları ile destek verdikleri gazeteci Ergün Demir’i ziyaret etti

Oğluna pantolon alamadığı için intihar eden İsmail Devrim’in ve ailesinin yaşadığı buhranı kamuoyuna duyurmasının ardından gözaltına alınarak serbest bırakılan Astakos Haber Genel Yayın Yönetmeni gazeteci Ergün Demir’i CHP İl Örgütü ziyaret etti. CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İl Başkan Yardımcıları Selim Yıldız, Suca Omurca, Sabriye Şahin, Hasan Akar, Derince İlçe yöneticisi Ali Doğan, partinin eski il yöneticilerinden Tamer Aktaş ve parti üyesi Erhan Akpınar ziyarette hazır bulundu.

BİR KEZ DAHA TEŞEKKÜR EDİYORUM
Gözaltına alındığı gün ilk olarak İl Başkanı Cengiz Sarıbay’a ulaştığını hatırlatan gazeteci Ergün Demir, “Parti üyeniz Duygu Tekdemir avukatlığımı üstlendi. Hukuktan Sorumlu İl Başkan Yardımcınız Berna Çetin, Yiğit Timur, Anıl Acurman gözaltı süreci boyunca hukuki destek vererek yanımda oldu. Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet beni hiç yalnız bırakmadı. Vermiş olduğunuz destekten ötürü size bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.

MÜSAADE ETMEYECEĞİZ
İl Başkanı Cengiz Sarıbay ise yaşananların haber alma ve yapma özgürlüğüne aykırı olduğunun bir kez daha altına çizerek, “Krizi kabul edip, insanların hayatlarına daha yakından baksalar zaten bunlar yaşanmazdı. Gazetecilik asla suç değildir. Cumhuriyet Halk Partisi olarak adaleti ve demokrasiyi her zaman savunacağız. Her kesimden insanı haksızlıklara karşı sessiz kalmaya, sindirmeye çalışıyorlar. Buna müsaade etmeyeceğiz” dedi.

Bu haber 691 defa okundu

DİĞER HABERLER

Karaosmanoğlu, 'O utanç görüntüleri bir daha yaşanmayacak'

 Karaosmanoğlu, 'O utanç görüntüleri bir daha yaşanmayacak'

.

Hürriyet’ten milyonlarca kadını ilgilendiren kanun teklifi

Hürriyet’ten milyonlarca kadını ilgilendiren kanun teklifi

.

Başkan Ayaz;Muhtarlarımızın maaşı 16 yılda 18 kat arttı

Başkan Ayaz;Muhtarlarımızın maaşı 16 yılda 18 kat arttı

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, 19 Ekim ''Muhtarlar Günü'' nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Ak kadınlardan Kadın Muhtarlar ziyaret

Ak kadınlardan  Kadın Muhtarlar ziyaret

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, 19 Ekim Türkiye Muhtarlar Günü dolayısıyla İzmit’li kadın muhtarları ziyaret etti.

CHP heyeti yerel seçim için Sakarya'da

CHP heyeti yerel seçim için Sakarya'da

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET