17 Aralık 2018 Pazartesi 04:34
 
  • 5,372 TL

  • 6,078 TL

  • 214,26 TL

  • 90.529

Öncekiler Sonrakiler

CHP’DEN ERGÜN DEMİR’E ZİYARET

CHP’den Ergün Demir’e ziyaret
27 Eylül 2018 Perşembe 15:54

.

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve il yönetim kurulu üyeleri, gözaltına alındığı gün tüm hukuk ve yönetim hukuk kadroları ile destek verdikleri gazeteci Ergün Demir’i ziyaret etti

Oğluna pantolon alamadığı için intihar eden İsmail Devrim’in ve ailesinin yaşadığı buhranı kamuoyuna duyurmasının ardından gözaltına alınarak serbest bırakılan Astakos Haber Genel Yayın Yönetmeni gazeteci Ergün Demir’i CHP İl Örgütü ziyaret etti. CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İl Başkan Yardımcıları Selim Yıldız, Suca Omurca, Sabriye Şahin, Hasan Akar, Derince İlçe yöneticisi Ali Doğan, partinin eski il yöneticilerinden Tamer Aktaş ve parti üyesi Erhan Akpınar ziyarette hazır bulundu.

BİR KEZ DAHA TEŞEKKÜR EDİYORUM
Gözaltına alındığı gün ilk olarak İl Başkanı Cengiz Sarıbay’a ulaştığını hatırlatan gazeteci Ergün Demir, “Parti üyeniz Duygu Tekdemir avukatlığımı üstlendi. Hukuktan Sorumlu İl Başkan Yardımcınız Berna Çetin, Yiğit Timur, Anıl Acurman gözaltı süreci boyunca hukuki destek vererek yanımda oldu. Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet beni hiç yalnız bırakmadı. Vermiş olduğunuz destekten ötürü size bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.

MÜSAADE ETMEYECEĞİZ
İl Başkanı Cengiz Sarıbay ise yaşananların haber alma ve yapma özgürlüğüne aykırı olduğunun bir kez daha altına çizerek, “Krizi kabul edip, insanların hayatlarına daha yakından baksalar zaten bunlar yaşanmazdı. Gazetecilik asla suç değildir. Cumhuriyet Halk Partisi olarak adaleti ve demokrasiyi her zaman savunacağız. Her kesimden insanı haksızlıklara karşı sessiz kalmaya, sindirmeye çalışıyorlar. Buna müsaade etmeyeceğiz” dedi.

Bu haber 768 defa okundu

DİĞER HABERLER

Gebze’de Büyükakın’a sevgi seli

Gebze’de Büyükakın’a sevgi seli

Gebze Kent Meydanı’nda vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Büyükakın, esnafları da ziyaret eden hayırlı işler diledi.

Bakan’dan Kandıra yolu itirafı; Duble yol 2019’da bitmeyecek

Bakan’dan Kandıra yolu itirafı; Duble yol 2019’da bitmeyecek

.

Şatafata para var EYT’ye yok

Şatafata para var EYT’ye yok

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet mecliste yaptığı basın açıklamasında emeklilikte yaşa takılanların sorunlarını dile getirdi.

Hürriyet’ten hükümete, '3600 sözünüzü tutun!'

Hürriyet’ten hükümete, '3600 sözünüzü tutun!'

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet mecliste yaptığı basın açıklamasında 3600 ek gösterge sorununu dile getirdi.

Türkkan,Kapalı postanenin peşini bırakmıyor

Türkkan,Kapalı postanenin peşini bırakmıyor

.

Tahir Büyükakın,'Kadınlar ekonomik hayatta olmalı'

Tahir Büyükakın,'Kadınlar ekonomik hayatta olmalı'

Büyükakın, AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları tarafından Sabri Yalım Parkı’nda kadın emeğinin sergilendiği kermesin açılışına katıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ