20 Mart 2019 Çarşamba 04:56
 
Öncekiler Sonrakiler

CHP’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

CHP’den gövde gösterisi
13 Mayıs 2018 Pazar 10:36

CHP de görücüye çıktı

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli İl Başkanlığı, bugün Otel Asya’da düzenlediği basın toplantısında 27’inci Dönem Milletvekili Aday Adaylarını tanıttı.


Haber: Burcu NazlıHeyecanları gözlerinden okunan 44 milletvekili aday adayının bir araya geldiği tanıtım toplantısında yoğun katılım gözlemlenirken, aday adayları bu gövde gösterisiyle birlik ve beraberlik mesajları verdi.24 Haziran Genel Seçimleri’ne sayılı günler kala seçim şarkılarıyla salona giren CHP Milletvekili aday adaylarının yanısıra toplantıya, CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andiz ve çok sayıda partili katıldı.“Erken seçim değil, baskın seçimle karşılaştık”

Sözlerine tüm annelerin Anneler Günü’nü kutlayarak başlayan Sarıbay, “Erken seçim değil, baskın seçimle karşılaştık. Takvim çok kısıtlı. Örgütlerimizin tüzüğümüz gereği 13 adayı belirlemesi gerektiği ile ilgili yazı geldi. İlçe örgütlerimizden, kadın ve gençlik kollarımızdan, il kurulumuzdan Perşembe gününe kadar 13 adayı sıralama yapmadan bildirilmesi istedi. Ben de bunu ilçelerden istedim. Bütün bu sıkışıklıklar bugün buradaki toplanmamızın başka bir nedeni. Şunu da belirtmeliyim ki bugün bu kürsüye çıkan her arkadaşım burada konuşurken aday olamadığı zaman partinin aleyhine çalışmaması lazım. ‘Ben bu partinin bir bireyiyim. Bu parti benim olmazsa olmazım demesi lazım. Çünkü memleket elden gitmekte, onun için herkes yere sağlam basacak. ‘Ben milletvekili aday adayıyım’ diyorsanız herkes elini taşın altına koyacak. Herkese çıktığı bu yolda başarılar diliyorum yolunuz açık olsun” dedi.


Konuşmalarının ardından kürsüden inen Sarıbay, Anneler Günü dolayısıyla milletvekili aday adayı olan tüm annelerin tekrardan gününü kutlayarak karanfil dağıttı.


Kendilerini tanıtan CHP 27. Dönem Milletvekili Aday Adayları ise yaptıkları konuşmada verdikleri birlik ve beraberlik mesajlarında ülkenin dirliği, birliği için her zaman çalışacaklarını, çıktıkları bu yolda kendileri gibi aday adayı olan diğer arkadaşlarına başarılar diledi.


Toplantıya katılan aday adaylarının isimleri ise şu şekilde:

Ali Güneş, Anıl Acurman, Asude Fırat Özkan, Beyhan Kormaz, Cevdet Sezer, Coşkun Dursunoğlu, Cuma Karavar, Dursun Yaman, Ebru Küçükaydın, Ehlinaz Torun Kayabaşı, Engin Özcan, Ensar Öğüt, Fatma Kaplan Hürriyet, Fethi Aras, Haydar Akar, Fikret Toker, Hülya Güreli Yolcubal, İmam Çetinkaya , İsmail Sancak, Kemal Nişancı,Kenan Üner, Mehmet Hilal Kaplan, Mehmet Tamer Solakoğlu, Mehmet Ümit Küçükkaya, Muhip Kanko, Murat Erinç, Mustafa Anaç, Müzeyyen Topçu Tan, Necat Çakır, Necati Akdeniz, Nuray Birinci, Orkun Utkubaş, Ömer Ekşi, Sait Aydın, Sezer Nilgün Aydın, Tahsin Tarhan, Tamer Aktaş, Tuğman Kayalı, Yakup Yılmaz, Yaprak Fidancı, Yeşim Akpınar, Zeynep Çiğdem CanbazBu haber 882 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ