21 Ağustos 2018 Salı 05:08
 
  • 6,092 TL

  • 7,026 TL

  • 229,76 TL

  • 90.186

Öncekiler Sonrakiler

CHP’Lİ GENÇLER ANLAMLI PROJEYE DESTEK VERDİ

CHP’li gençler anlamlı projeye destek verdi
09 Mart 2018 Cuma 13:40

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları İl Örgütü, Çubuklu Osmaniye İlkokuluna Kütüphane projesine destek verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları İl Örgütü, Orhan Mahallesinde bulunan Günizi Anaokulu’nun sosyal sorumluluk projesi olan Çubuklu Osmaniye İlkokuluna Kütüphane projesine destek verdi. Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, İl Yöneticileri Av. Yiğit Timur, Caner Arduç ve Burcu Yazıcı bir büyük koli kitabı Günizi Anaokulu Kurucu Müdürü Tuğba Hülür’e teslim ettiler.


TEŞEKKÜR ETTİ

CHP’li gençlerin verdikleri destekten dolayı teşekkür eden Günizi Anaokulu Kurucu Müdürü Tuğba Hülür, “Bu tür projelere gençlerin destek vermesi çok güzel bir şey. Biz okul olarak her yıl bir kardeş okul seçerek elimizden geldiğince o okula destek oluyoruz. Bu şekilde bazılarına da vesile olmuş oluyoruz. Bu yıl ki kardeş okulumuz Çubuklu Osmaniye İlkokulu. Oraya bir kütüphane projemiz var. Biz elimizden geldiğince kitap toparladık. Sizler gibi duyarlı kurumlar, kişiler de destek oluyorlar” dedi. Kendi okulları hakkında CHP’li gençlere bilgi de veren Hülür, bu duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür etti.


HER KİTAP IŞIK OLACAKTIR
Biz CHP’li gençler olarak bu tür sosyal sorumluluk projelerine her zaman destek vermeye hazırız diyerek sözlerine başlayan CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, “Bu tür sosyal sorumluluk projelerde herkesin duyarlı olması gerekir. Projenin gerçekleşeceği okuldaki kardeşlerimiz bu kütüphaneden çok yararlanacaklardır. Her kitap onlara ışık olacaktır. Birazcık da olsa katkı sunabildiysek ne mutlu bize. Bundan sonra da her türlü desteği vermeye hazırız “ ifadelerini kullandı.Bu haber 1194 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başkanvekilleri Çetin ve Yıldızlı’dan bayram mesajı

Başkanvekilleri Çetin ve Yıldızlı’dan bayram mesajı

.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bayram mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bayram mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı dolayısıyla, görüntülü bayram mesajı yayımladı.

Erdoğan yeniden Genel Başkan

Erdoğan yeniden Genel Başkan

AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi'nde delegelere dağıtılan oy pusulasına göre parti Genel Başkanlığı için Recep Tayyip Erdoğan aday gösterildi.

A takımında Kocaeli gururu

A takımında Kocaeli gururu

Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti'nin 6. Olağan Kongresi tamamlandı

İşte Erdoğan’ın A takımı

İşte Erdoğan’ın A takımı

AK Parti’nin 6. Olağan Kongresi'nde MKYK üyeleri değişti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ