17 Aralık 2018 Pazartesi 16:23
 
  • 5,374 TL

  • 6,099 TL

  • 214,66 TL

  • 90.448

Öncekiler Sonrakiler

CHP’Lİ GENÇLER ANLAMLI PROJEYE DESTEK VERDİ

CHP’li gençler anlamlı projeye destek verdi
09 Mart 2018 Cuma 13:40

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları İl Örgütü, Çubuklu Osmaniye İlkokuluna Kütüphane projesine destek verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları İl Örgütü, Orhan Mahallesinde bulunan Günizi Anaokulu’nun sosyal sorumluluk projesi olan Çubuklu Osmaniye İlkokuluna Kütüphane projesine destek verdi. Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, İl Yöneticileri Av. Yiğit Timur, Caner Arduç ve Burcu Yazıcı bir büyük koli kitabı Günizi Anaokulu Kurucu Müdürü Tuğba Hülür’e teslim ettiler.


TEŞEKKÜR ETTİ

CHP’li gençlerin verdikleri destekten dolayı teşekkür eden Günizi Anaokulu Kurucu Müdürü Tuğba Hülür, “Bu tür projelere gençlerin destek vermesi çok güzel bir şey. Biz okul olarak her yıl bir kardeş okul seçerek elimizden geldiğince o okula destek oluyoruz. Bu şekilde bazılarına da vesile olmuş oluyoruz. Bu yıl ki kardeş okulumuz Çubuklu Osmaniye İlkokulu. Oraya bir kütüphane projemiz var. Biz elimizden geldiğince kitap toparladık. Sizler gibi duyarlı kurumlar, kişiler de destek oluyorlar” dedi. Kendi okulları hakkında CHP’li gençlere bilgi de veren Hülür, bu duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür etti.


HER KİTAP IŞIK OLACAKTIR
Biz CHP’li gençler olarak bu tür sosyal sorumluluk projelerine her zaman destek vermeye hazırız diyerek sözlerine başlayan CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, “Bu tür sosyal sorumluluk projelerde herkesin duyarlı olması gerekir. Projenin gerçekleşeceği okuldaki kardeşlerimiz bu kütüphaneden çok yararlanacaklardır. Her kitap onlara ışık olacaktır. Birazcık da olsa katkı sunabildiysek ne mutlu bize. Bundan sonra da her türlü desteği vermeye hazırız “ ifadelerini kullandı.Bu haber 1265 defa okundu

DİĞER HABERLER

Cumhur ittifakı biraraya geldi

 Cumhur ittifakı biraraya geldi

Ak Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın,MHP Kocaeli İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

KTO'dan özel proje

KTO'dan özel proje

Körfez Ticaret Odası’nın özel öğrencilere yönelik projesi devam ediyor.

Bakan Soylu, geliyor

Bakan Soylu, geliyor

AK Parti Kocaeli Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM), yaklaşan 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri için yoğun mesaiye başlıyor

'Herkesin başkanı olacağım!'

'Herkesin başkanı olacağım!'

.

Başkanlardan birlik mesajı

Başkanlardan birlik mesajı

.

Gebze’de Büyükakın’a sevgi seli

Gebze’de Büyükakın’a sevgi seli

Gebze Kent Meydanı’nda vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Büyükakın, esnafları da ziyaret eden hayırlı işler diledi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ