22 Ekim 2018 Pazartesi 05:35
 
  • 5,652 TL

  • 6,507 TL

  • 222,20 TL

  • 96.455

Öncekiler Sonrakiler

CHP’Lİ GENÇLER DE DESTEK VERDİ

CHP’li gençler de destek verdi
24 Mayıs 2018 Perşembe 16:35

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Gençlik Kolları İl Örgütü, ‘İnce bir hesabımız vardı’ diyerek CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’ye destek bağışında bulundu.

CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, İl Yöneticileri Av. Yiğit Timur, Av. Zeki Karakadılar, Caner Arduç, Burcu Yazıcı, Engin Akbulut, Umut Bali ve İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehdi Kaan Günan 24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleşecek olan erken seçimlerde CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin seçim çalışmalarına destek verdiler. CHP’li gençler bugün İş Bankası İzmit Şubesi’ne giderek İnce’ye destek bağışında bulundular.


“Önemli olan miktar değil niyettir “

Karşımızda devletin her şekilde tüm imkanlarını kullanan bir aday var diyerek sözlerine başlayan CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, “Bizler mütevazi seçim bütçeleri ile bu diktatoryal yapıya karşı mücadele etmeye çalışıyoruz. Bu nedenle sadece partililerimizi değil, bu diktatoryal yapıya karşı olan tüm halkımızı desteğe davet ediyoruz” dedi. Gençlik olarak artık Tamam dediklerini belirten Andız, “Geleceğimizden endişe duyan gençler olarak bizler de elimizi taşın altına koyduk. Burada önemli olan miktar değil, niyettir” ifadelerini kullandı.


Hesap numaraları
CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız son olarak Muharrem İnce'’ye destek vermek için  bağış yapmak isteyenlere banka hesap numaralarını verdi. Andız, “Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce’nin seçim kampanyasına destek olmak için İş Bankası TBMM Şubesi IBAN: TR37 0006 4000 0014 3620 7707 70 veya Ziraat Bankası TBMM Şubesi IBAN: TR16 0001 0009 0303 3023 2760 04 hesaplarına bağışlarınızı bekliyoruz. Bağışlarda T.C. kimlik numarası yazmak zorunludur. Bir kişi en fazla 13.916(Onüçbindokuzyüzonaltı) TL bağış yapabilir. Birlikte başaracağız” diye konuştu.

Bu haber 435 defa okundu

DİĞER HABERLER

Hürriyet, Gazeteciler Günü'nü kutladı

Hürriyet, Gazeteciler Günü'nü kutladı

.

Dilovası'nda Av. Kemal Memiş başvurusunu yaptı

Dilovası'nda Av. Kemal Memiş başvurusunu yaptı

.

Hürriyet’ten milyonlarca kadını ilgilendiren kanun teklifi

Hürriyet’ten milyonlarca kadını ilgilendiren kanun teklifi

.

Başkan Ayaz;Muhtarlarımızın maaşı 16 yılda 18 kat arttı

Başkan Ayaz;Muhtarlarımızın maaşı 16 yılda 18 kat arttı

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, 19 Ekim ''Muhtarlar Günü'' nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Ak kadınlardan Kadın Muhtarlar ziyaret

Ak kadınlardan  Kadın Muhtarlar ziyaret

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, 19 Ekim Türkiye Muhtarlar Günü dolayısıyla İzmit’li kadın muhtarları ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET