12 Aralık 2018 Çarşamba 05:04
 
  • 5,348 TL

  • 6,065 TL

  • 215,69 TL

  • 91.801

Öncekiler Sonrakiler

CHP’Lİ GENÇLER DE DESTEK VERDİ

CHP’li gençler de destek verdi
24 Mayıs 2018 Perşembe 16:35

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Gençlik Kolları İl Örgütü, ‘İnce bir hesabımız vardı’ diyerek CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’ye destek bağışında bulundu.

CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, İl Yöneticileri Av. Yiğit Timur, Av. Zeki Karakadılar, Caner Arduç, Burcu Yazıcı, Engin Akbulut, Umut Bali ve İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehdi Kaan Günan 24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleşecek olan erken seçimlerde CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin seçim çalışmalarına destek verdiler. CHP’li gençler bugün İş Bankası İzmit Şubesi’ne giderek İnce’ye destek bağışında bulundular.


“Önemli olan miktar değil niyettir “

Karşımızda devletin her şekilde tüm imkanlarını kullanan bir aday var diyerek sözlerine başlayan CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, “Bizler mütevazi seçim bütçeleri ile bu diktatoryal yapıya karşı mücadele etmeye çalışıyoruz. Bu nedenle sadece partililerimizi değil, bu diktatoryal yapıya karşı olan tüm halkımızı desteğe davet ediyoruz” dedi. Gençlik olarak artık Tamam dediklerini belirten Andız, “Geleceğimizden endişe duyan gençler olarak bizler de elimizi taşın altına koyduk. Burada önemli olan miktar değil, niyettir” ifadelerini kullandı.


Hesap numaraları
CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız son olarak Muharrem İnce'’ye destek vermek için  bağış yapmak isteyenlere banka hesap numaralarını verdi. Andız, “Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce’nin seçim kampanyasına destek olmak için İş Bankası TBMM Şubesi IBAN: TR37 0006 4000 0014 3620 7707 70 veya Ziraat Bankası TBMM Şubesi IBAN: TR16 0001 0009 0303 3023 2760 04 hesaplarına bağışlarınızı bekliyoruz. Bağışlarda T.C. kimlik numarası yazmak zorunludur. Bir kişi en fazla 13.916(Onüçbindokuzyüzonaltı) TL bağış yapabilir. Birlikte başaracağız” diye konuştu.

Bu haber 455 defa okundu

DİĞER HABERLER

Tahir Büyükakın’dan KTO’ya Ziyaret

Tahir Büyükakın’dan KTO’ya Ziyaret

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahir Büyükakın, Körfez Ticaret Odası’nı ziyaret etti.

Savaş Kılıç, aday adayı oldu

Savaş Kılıç, aday adayı oldu

Saadet Partisin de aday adaylığı başvurusu hareketliliği devam ediyor

Memur-Sen'den hayırlı olsun ziyareti

Memur-Sen'den hayırlı olsun ziyareti

Memur-Sen Şube Başkanları Haftanın 2. Ziyaretini Sağlık-Sen Şubesine Gerçekleştirdi.

Hürriyet pazarcılarla kahvaltıda buluştu

Hürriyet pazarcılarla kahvaltıda buluştu

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet, İzmit Doğu Kışla Cumartesi Pazarı esnafıyla kahvaltıda bir araya geldi .

CHP İzmit, köylere çıkarma yaptı

CHP İzmit, köylere çıkarma yaptı

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ