kg polis haftası
07 Nisan 2020 Salı 23:33

CHP’LİLER ESNAF ZİYARETİNDE

CHP’liler esnaf ziyaretinde
27 Şubat 2019 Çarşamba 16:00

CHP İzmit ilçe Meclis üyesi adayları Devrim Bal, Süleyman Şen, Oktay Güngördü, esnaf ziyareti yaparak vatandaşla buluştular.

Şen seçimin kaderini belirleyecek seçmen kitlesi ekonominin götü gidişinden etkilen kitle olacak, ben eski muhtar olarak Pazar’ları dolaşıyorum, insanlar en ucuzunu bulabilmek için saatlerce pazarda dolaşmak zorunda kalıyor, bunun sebebi iktidarın tarım politikasını yönetememesinden kaynaklanmaktadır. Domates kg fiyatı 7 TL, salatalık 8TL, patates bile kg 5 TL, vatandaş nasıl alsın da yesin, bakın İzmit’te o kadar verimli topraklar var ki Bayraktar, Balören, Sultaniye, Arpalık İhsaniye, buralar sadece örnek verdiklerim. Bu köylere ne ekseniz yetişir. O yüzden belediye olarak üreticiye destek verilerek üretim artırılabilir. Bu yüzden diyorum ki belediye başkanı görevi sadece kaldırım yapmak, değildir. Her şeyi düşünen belediye başkanımız adayla karşınızdayız, Millet ittifakımızın adayı Fatma Kaplan Hürriyet’tir dedi.

“Genç işsizlik arttı”

Genç meclis üyesi adayı Devrim Bal ise gençlerde işsizlik arttığını söyledi. Özellikle üniversite mezunlarının % 26 işsiz. İnşaat mühendisi, çaycılık yapıyor, öğretmen satıcı olmuş. Şimdi aileler ne için uğraşıyorlar evlatlarını zor şartlarda okutup meslek sahibi yapmak için fakat görüyoruz ki işsizlik oranı her geçen gün artıyor. Bu yönetenlerin ayıbıdır, daha doğrusu yönetemediklerinin bir kanıtıdır.

“İstihdam artacak”

Oktay Güngördü ise sanayi kentinde işsizlik oranının yüksek olması hiç doğru olmayan bir sonuç, bakın Serdar mahallesindede yaptığım ziyarette gördüm ki çok sayıda işsiz genç bulunmaktadır dedi. İzmit’i aldığımızda başkanımız millet ittifakının ortak adayı, Fatma kaplan Hürriyet iş istihdamı yaratacak projeleri hayata geçirecek. Şimdi tek derdimiz 31 Mart’a kadar durmadan yorulmadan çalışarak Fatma bacımızı belediye başkanı yapacağız dedi.
Bu haber 893 defa okundu

DİĞER HABERLER

MHP'li vekilde yakalandı

MHP'li vekilde yakalandı

MHP'li vekiil Feti Yıldız koronavirüse yakalandı!

Ali Babacan'ın A Takımı belli oldu

Ali Babacan'ın A Takımı belli oldu

DEVA Partisi'nde görev dağılımları belli oldu

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Koronavirüse karşı yapılması gerekenleri madde madde açıkladı.

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

Kongrelerin tamamı ertelendi

TÜRKKAN İKTİDARI ELEŞTİRDİ

TÜRKKAN  İKTİDARI ELEŞTİRDİ

Hazinede bir kuruş para kalmadı, şimdi, corona virüsüne teslim olduk.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ