Öncekiler Sonrakiler

CHP’LİLER HACIOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

CHP’liler Hacıoğlu’nu ziyaret etti
30 Mart 2018 Cuma 15:20

Sarıbay, 'Emlakçılık güvene dayanan bir iş'

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, İl Yöneticileri Av. Hüseyin Acurman, Harun Yıldızlı, Naim Keskin, Selim Yıldız, Suca Omurca, Sabriye Şahin ve Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız ile birlikte 11 Mart’ta gerçekleşen Kocaeli Emlakçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlığına seçilen Alpay Hacıoğlu ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BAŞARILAR DİLEDİ

Yeni dönemin hayırlı olmasını dileyerek sözlerine başlayan CHP Kocaeli İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, “Şahsınızda tüm yönetimdeki arkadaşlarınızı kutluyorum. Büyük bir başarı kazandığınıza inanıyorum. Güzel işlere imza atacağınızı düşünüyorum” dedi. Emlakçılığın güvene dayanan bir iş olduğunu dile getiren Sarıbay, “Emlakçılar mevzuata hakim,  bilgili olması ve en önemlisi de alıcıya güven vermesi gerekir ifadelerini kullandı. Sarıbay son olarak Hacıoğlu’na kendilerini samimi sıcak bir şekilde karşıladıkları için teşekkür ederek başarılar diledi.

MESLEĞİN YASAL KRİTERE OTURMASI LAZIM
Nazik ziyaretiniz bizleri mutlu etmiştir diyen Kocaeli Emlakçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu, “Demokratik bir ortamda seçim yaptık. Meslektaşlarımın teveccühü ile de seçimi kazandık. Bundan sonra  emlakçı esnafının sorunlarına duyarlı görev anlayışıyla hizmet edeceğiz” dedi. Mesleğin zorlukları hakkında CHP’lilerle görüş alış verişinde bulunan Hacıoğlu, “Mesleğin yasal bir kritere oturması lazım. Bu konu da da epey yol kat edildi” diye konuştu. Hacıoğlu son olarak bu işi yapmaktan ve özellikle de Kocaeli’de yapmaktan büyük keyif aldığını ifade etti.

Bu haber 801 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ