23 Şubat 2018 Cuma 09:13
 
  • 3,788 TL

  • 4,661 TL

  • 161,85 TL

  • 116.841

Öncekiler Sonrakiler

CHP'Lİ MECLİS ÜYESİNİN İSTİFASININ GEREKÇESİNİ İLÇE BAŞKANI AÇIKLADI

CHP'li meclis üyesinin istifasının gerekçesini İlçe başkanı açıkladı
27 Ağustos 2017 Pazar 16:13

.

Referandumda EVET oyu vereceğini açıklayarak CHP'den istifa eden CHP Dilovası Belediye Meclis Üyesi Ferdi Erdoğan'ın istifası ile ilgili polemikler gündemi uzun süre meşgul etmişti.

CHP Dilovası İlçe Başkanı Kerem Aydemir, sosyal medya hesabından bugün yayınladığı bir yazı ile Ferdi Erdoğan'ı adeta teşhir etti.

İŞTE O AÇIKLAMA

Alın size meclis üyesinin ne karşılığın da gittiğinin belgesi bilindiği gibi referandum öncesi CHP meclis üyemizin yapmış oldugu açıklama ve daha sonrası partimizden istifasının nedeni dilovası belediyesinin özelleşen güvenlik işinin söz verilmesi ve daha sonrada bu işin bu şahsa verilmesi dilovası belediyesi fazladan çalıştırdığı işçi maaşlarını zaten ödüyemiyordu yıllardır hatırlarsanız defalarca çalışanların feryadı üzerine her maaş ödemesinde belediyeye ait olan arsaları müteahite işçi maaşına karşı satış yaparak ödemişti enson yine biriken maaşlardan dolayı yine belediyeye ait olan yaklaşık değeri (beş buçuk milyon) 5.500.000 tl lik olan sanayii imarlı arsayı büyükşehir belediyesine verim maaşları oradan ödetmişti şimdi ise bayram ikramiyelerini ve çalışanların maaşlarını ödeyemediğinden zor günler yaşıyor bu durumda özel güvenlik firmasının burada ne iş yapacağı belediyede çalışan fazlalıkların durduğu yerde bu firmanın nereden geldiği ne için geldiği ne karşılığı geldiği açıkça kanıtlanmıştır takdir sizin.

Bu haber 2128 defa okundu

DİĞER HABERLER

Ayaz’dan STK’lara Kongre Daveti

Ayaz’dan STK’lara Kongre Daveti

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz STK temsilcileriyle bir araya gelerek, 25 Şubat’ta gerçekleşecek olan il kongresi için davette bulunuyor.

AK Parti’li Kadınlardan 28 Şubat Programı

AK Parti’li Kadınlardan 28 Şubat Programı

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından 28 Şubat darbesi kapsamında, ’28 Şubat Bir Onur Mücadelesidir’ konulu konferans düzenliyor.

Oy için 40 takla atanlar sizi meclise almadı

Oy için 40 takla atanlar sizi meclise almadı

Hürriyet’ten Yavuz Selim’e moral ziyareti.

Gebze Erbakanı anma proğramına hazırlanıyor

Gebze Erbakanı anma proğramına hazırlanıyor

Gebze Erbakan Vakfı , 25 Şubat Pazar günü, 54. Hükümetin Başbakanı Merhum Erbanının vefatının 7. yılında anma programı için durdurak bilmeden çalışıyor

Hürriyet, 'Kadro lütuf değil haktır!'

Hürriyet, 'Kadro lütuf değil haktır!'

İSU’da yaşanan kadro eşitsizliğini meclise taşıyan CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet, “Bu insanlara kadro lütuf değil haktır” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ