20 Haziran 2019 Perşembe 07:38
 
Öncekiler Sonrakiler

CHP DARICA'DAN İNCE MİTİNGİNE DAVET

CHP Darıca'dan İnce mitingine davet
07 Haziran 2018 Perşembe 16:53

.

Cumhuriyet Halk Partisi Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk, Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin 9 Haziran cumartesi günü Kocaeli’de gerçekleştireceği miting için tüm Darıcalıları davet etti.

İlçe Başkanı Törk, “Hepimizin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Kocaelililer ile buluşacak. Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce’yi Kocaeli’de hep birlikte coşku ve umutla karşılayacağız. Tüm halkımızı ve partililerimizi bu coşkuyu birlikte yaşamaya davet ediyoruz” dedi.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Darıca’da da maddi anlamda orantısız bir seçim yarışı yürüttüklerini belirten Törk: “Tüm Türkiye’de olduğu gibi Darıca’da da maddi anlamda orantısız bir seçim yarışı yürütüyoruz. Bundan şikayetçimiyim tabiki hayır. Son ana kadar kararlı ve haklı mücadelemiz devam edecek. Artık yol ayrımındayız, vatandaşımız ülkemizin bu durumuna tepkisini sandıkta gösterecek ve “tamam” diyecek. Büyük bir inançla söylüyorum ki; Millet kazanacak umut ve değişim kazanacak. Muharrem İnce önderliğinde 24 Haziran’da ülkemizi yeniden demokrasi ve hukuk devleti yapacağız.” şeklinde konuştu.

9 Haziran 2018'de cumartesi günü saat:16.00'da İzmit Merkez Perşembe Pazar Alanı’nda yapılacak olan Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce mitingine Darıca’dan da çok sayıda katılım bekleniyor.Bu haber 330 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ