06 Haziran 2020 Cumartesi 01:01

CHP İL BAŞKANI CENGİZ SARIBAY’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay’dan Ramazan Bayramı mesajı
02 Haziran 2019 Pazar 16:41

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Ramazan Bayramı dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı. CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi;

“Kimseyi ayrıştırmadan, insanları birbirinin derdine ortak eden, paylaşmanın, hoşgörünün ortak paydası bayramlarımız kültürümüzün, yaşam değerlerimizin en önemli unsurlarıdır. Mazlumun, yoksulun aşına, ocağına el birliği ile daha fazla katkı sunmamıza vesile olan bayramlardaki insani tavırların yılın birkaç günü değil, her gününde sürmesi için yıllardır eşitsizliklerle, adaletsizliklerle mücadele etmekteyiz. Aç yatan komşumuza, kıyafeti olmayan gariban çocuğumuza, sofrasına ekmek alamayan ailelerimize, iş bulamayan anne babalarımıza, şifa arayan hastalarımıza imkanımız varken el uzatmazsak, toplum olarak sosyal bir örgütlenme ile ortaya adaletli bir paylaşım koymazsak bayram kutlamalarının şatafat ve gösteriş dışında hiçbir çerçevesi olmaz, anlamı kalmaz. Her zaman dile getirdiğimiz gibi; ülkemizde ve tüm dünyada kimsenin ayrıştırılmadan huzur içerisinde, adaletin herkes için işlediği, eşitsizliklerin ortadan kalktığı, paylaşımların çoğaldığı bir yaşam sürmesini diliyor, Ramazan Bayramı’nın da herkes için eşit paydada hem maddi hem manevi olarak bolluk, bereket, huzur, sağlık ve mutluluk içerisinde geçmesini, sağlanmasını istediğimiz eşitliğin her daim devam ettirilmesini temenni ediyorum.”

Bu haber 2081 defa okundu

DİĞER HABERLER

YILDIZLI'dan sert açıklama

YILDIZLI'dan sert açıklama

millet iradesine yapılan siyasi darbe

Dün tutuklandı bugün ev hapsine çıktı

Dün tutuklandı bugün ev hapsine çıktı

CHP'li eski vekil serbest kaldı

TARHAN: 'MÜLKİYET HAKKI TEHLİKE ALTINDA'

TARHAN: 'MÜLKİYET HAKKI TEHLİKE ALTINDA'

48 günlük aranın ardından çalışmalarına başlayan TBMM’de ilk Komisyon gündemi olarak getirilen Rekabetin Korunması Hakkında Kanun Teklifi muhalefetin yoğun tepkisine neden oldu.

Türkkan, 'Sindirmek istiyorlar'

Türkkan, 'Sindirmek istiyorlar'

Devletin sırtına yapışmış keneleri ifaş etmeye devam edeceğim

AKP REKABETİ HALK FELAKETİ YAŞIYOR

AKP REKABETİ HALK FELAKETİ YAŞIYOR

MECLİSİN ASIL GÜNDEMİ HALKIN SORUNLARI OLMALI

LÜTFÜ TÜRKKAN’A YAPILAN SİYASİ VE KARALAMA KAMPANYASIDIR

LÜTFÜ TÜRKKAN’A YAPILAN SİYASİ VE KARALAMA KAMPANYASIDIR

Türkkan, İktidar partisinin yaptığı tüm yanlışları, haksızlıkları, hukuksuzlukları çekinmeden en sert şekilde ifade eden, soru önergesi veren ve halkı bilgilendiren bir milletvekilidir.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ