21 Ocak 2019 Pazartesi 01:22
 
  • 5,332 TL

  • 6,066 TL

  • 220,47 TL

  • 98.455

Öncekiler Sonrakiler

CHP İZMİT, AKMEŞE'DE SOKAK SOKAK DOLAŞTI

CHP İzmit, Akmeşe'de sokak sokak dolaştı
16 Şubat 2018 Cuma 16:46

CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya ve ilçe yöneticileri, Akmeşe Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Akmeşe Mahallesi’nde ziyaretler gerçekleştirdi. Ziyaretlere CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet de katıldı. Bölge halkını ve esnafları ziyaret eden CHP’liler, mahallede kurulan pazara uğramayı da ihmal etmedi. Pazar esnafıyla sohbet eden CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya ve CHP’li yöneticiler, esnafın işleriyle ilgili sorunlarını ve önerilerini sordu.

Akmeşe Mahallesi'nde kurulan pazarı gezen Küçükkaya ve Milletvekili Hürriyet, esnafın sorunlarını dinledi.
Akmeşe Mahallesi’nde kurulan pazarı gezen Küçükkaya ve Milletvekili Hürriyet, esnafın sorunlarını dinledi.

AYNI SORUNLAR VAR
Esnafla sohbet eden Küçükkaya, “İzmit’in güzide beldelerinden Akmeşe’de pazar esnafımızın da halini hatırını sorduk. Her kesimden insanın bir araya gelmesi sebebiyle pazarlar sorunları saptamada en önemli yerlerdir. Pazar esnafımız ve halkımızın sorunlarını kendilerinden dinledik. Hemen hemen herkes aynı sorunları dile getirdi. Ülkemizdeki pahalılık sadece vatandaşlarımızı değil esnafımızı da etkilemektedir. Umuyoruz ki daha güzel günlere ulaşacağız” dedi.

İzmit Belediye Meclisi CHP'li üyesi Veli Beyaztaş da pazarda vatandaşların sorunlarını dinledi.
İzmit Belediye Meclisi CHP’li üyesi Veli Beyaztaş da pazarda vatandaşların sorunlarını dinledi.

HASTA ZİYARETİ YAPTILAR
Pazar ziyareti sonrasında CHP’liler bölge esnafını ve vatandaşları da ziyaret etti. Bölge esnaflarından Rıdvan Yılmaz’ı iş yerinde ziyaret eden Küçükkaya ve ekibi, Akmeşe’yle ilgili fikir alışverişinde bulundu. Akmeşe Mahallesi Sağlık Ocağı’nı da ziyaret eden CHP’liler aile hekimi ve personelle sohbet etti. Hastalığı nedeniyle evinde istirahatte olan mahalle sakinlerinden Nevzat Akgün’ü ziyaret eden CHP’liler geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

 

Nevzat Akgün'ü evinde ziyaret eden CHP'liler geçmiş olsun dileklerinde bulundu.


HÜRRİYET TEŞEKKÜR ETTİ

Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet de ziyaretlerle ilgili olarak, “Ankara’da meclis toplantılarımız dışında kentimize gelerek sık sık esnaf ve vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Ülkenin durumunu ve vatandaşın gündemini sokak sokak konuşarak daha iyi görüyoruz. Bugün de Akmeşeliler’i dinledik, önerilerini aldık. Vatandaşlarımızın evlerine de konuk olduk. Her biri bizi güler yüzüyle karşıladı. Hepsine çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Muhtar Refik Akyüz, "Bugün güzel insanları misafir ettik" diyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


Bu haber 1688 defa okundu

DİĞER HABERLER

Büyükakın davet etti

Büyükakın davet etti

Duyan oraya koştu

CHP siyasi parti ziyaretlerine BBP’den başladı

CHP siyasi parti ziyaretlerine BBP’den başladı

CHP PM üyesi Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ve CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay siyasi parti ziyaretlerine ilk olarak BBP İl Teşkilatı ile başladı, 31 Mart seçimlerini masaya yatırdı

Türkkan soruyor

Türkkan soruyor

Bu hain kim?

Hürriyet, Muhtarlarımızın sözü bizim için emirdir

Hürriyet, Muhtarlarımızın sözü bizim için emirdir

İzmitli muhtarlarla KYÖD’te düzenlenen kahvaltıda bir araya gelen CHP İzmit Belediye Başkanı Hürriyet, “Muhtarlarımızın sözü bizim için emirdir” dedi

Derince, Sertif Gökçe dedi

Derince, Sertif Gökçe dedi

.

'Kocaeli belediyeciliğin kitabını yazdı'

'Kocaeli belediyeciliğin kitabını yazdı'

DEĞİŞİMİ BİZ BAŞLATTIK

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ