21 Mayıs 2019 Salı 16:51
 
Öncekiler Sonrakiler

CHP KARTEPE; ADAY ADAYLARI SEZER VE KORKMAZ ESNAFI ZİYARET ETTİ

CHP Kartepe; Aday Adayları Sezer ve Korkmaz esnafı ziyaret etti
18 Mayıs 2018 Cuma 14:28

CHP Kartepe İlçe Başkanlığı aralıksız esnaf ziyaretlerini Milletvekili Aday Adayları ile yaptı.

CHP Kartepe İlçe Örgütü düzenli olarak gerçekleştirdiği esnaf ziyaretini CHP Milletvekili Aday Adayı Cevdet Sezer ve Beyhan Korkmaz eşliğinde yaptı, esnafın sorunlarını dinledi.

Esnafın sıcak karşıladığı, hoş sohbetlerin gerçekleştiği organizasyonda Milletvekili Aday Adayı Cevdet Sezer esnafın en büyük sorunu büyüyen AVM’lerin olduğu ve bu AVM’lerin şehir merkezlerine yapılmasıdır. AVM’lerin şehir dışında esnafı etkilemeyecek şekilde yapılması, AVM’lerin yoğunluğuna bir sınır konulması gerekmektedir. Esnafın üzerindeki vergi yükü, çalışan personelin stopaj ve SGK ödemelerinde mutlaka iyileştirmeler yapılmalı, Bağ-Kur pirimi ve emekli aylığında mutlaka değişime güncellemeye gidilmesi gerektiğini belirtti. Parti politikası olarak bu konularda esnafın yanında olan tek partiyiz. İktidar olmamız durumunda bu sorunların çözüme kavuşturulacağını hep birlikte göreceğiz. Dedi.

Esnaf hükümete tepki gösterirken, Milletvekili aday adaylarının esnafı ziyaret etmesinden memnun kaldıklarını, CHP Kartepe’de başarılı işler yapmaktadır, İlçe Başkanlığınız aktif ve sokaklarda, köylerde. Gelecek daha güzel görünüyor ve aday adaylarına ve CHP başarılar dileriz. Dedi.

Bu haber 501 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ