23 Mart 2019 Cumartesi 12:44
 
Öncekiler Sonrakiler

CHP KÖRFEZ’DE DEVİR TESLİM

CHP Körfez’de devir teslim
03 Mayıs 2018 Perşembe 14:55

CHP Körfez İlçe Örgütü’nde başkanlık bayrağını Mehmet Kaçar, Cavit Dağdeviren’e teslim etti.

CHP Körfez İlçe Örgütü’nde iki dönem başkanlık görevini yürüten Mehmet Kaçar daha önce yaşanan istifalar sebebiyle yönetimin düşmesi sonucu parti genel merkezinden ataması yapılan Cavit Dağdeviren’e görevini teslim etti. İlçe binasında düzenlenen toplantıda il başkanı Cengiz Sarıbay, il yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Acurman, Selim Yıldız ve Körfez İlçe yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

ADAY DEĞİLİM
Toplantıda partililere hitap eden il başkanı Cengiz Sarıbay şu anda 40’a yakın milletvekili aday adayı olduğunu belirterek, “Milletvekilliği aday adaylığı aklımda olmasına rağmen il başkanlığı görevime devam edeceğimin bir kez daha altını çizmek istiyorum. Çünkü mesele artık memleket meselesi. Parti içi kırgınlıklarımızı ve isteklerimizi bu sebeple kenara bırakalı çok oldu. Hepimiz verilen görevleri yerine getireceğiz. Mehmet Kaçar’a bugüne kadar sürdürdüğü çalışmalar sebebiyle teşekkür ediyor, yeni yönetime başarılar diliyorum” dedi.

ÖNCELİĞİMİZ ÜLKEMİZ
Siyasette zaman zaman sıkıntılar yaşanabileceğini belirten Mehmet Kaçar ise “Hiç birimiz yaşanacakları daha önceden göremiyoruz. Yaşanan istifaları da maalesef ön göremedik. 30 yıl önce Cavit Dağdeviren’i ilçe başkanlığı seçiminde ben destekledim. Tek üzüntüm tüzüğümüzde yer alan atama kararının bizi ilçe yönetiminin dışında bırakmasıdır. Partime olan sevgimden hiç bir dedikoduya mahal bırakmadım. Tek adamın iktidar olduğu bu dönemde, çok sevdiğim bir ağabeyimin görevimi devralmasında asla rahatsızlık duymam. Önceliğimiz her zaman ülkemiz, ilçemizde partimizin en yüksek oyu almasını sağlamaktır” diye konuştu.

BASKIN BİR SEÇİM
Kaçar’ın ardından söz alan yeni başkan Cavit Dağdeviren ise 24 Haziran seçimlerine işaret ederek, “Baskın bir seçim öncesi böyle bir görevi teslim alıyoruz. Partimizi en iyi şekilde temsil ederek, kardeşlik duygusu sahada olacağız. İlçe yönetimi olarak herkesin talebine göre görev dağılımı yapacağız. Mehmet Kaçar’a ve eski yönetimdeki diğer tüm arkadaşlarımıza ihtiyacımız var. Hep birlikte partimiz için üzerimize düşen görevleri en iyi şekilde yerine getireceğiz” dedi. Cavit Dağdeviren’in başkanlığındaki yeni yönetim kurulunda Mehmet Mikyas, Cengiz Akyıldız, Aslı Şahin, Erdem Torun, Gürsel Cimşit, Yurda Kantarcıoğlu, Çağatay Bakan, Musa Dere, Tekin Akgül, Yelda Pişkin, Kerim Bariç, Senan Uygun, Ali Doğan, Nermin Aydın, Şafak Altunal ve Ceyhun Altındağ asil üye olarak görevlendirildi.Bu haber 787 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ