24 Haziran 2018 Pazar 10:31
 
  • 4,679 TL

  • 5,454 TL

  • 190,62 TL

  • 95.852

Öncekiler Sonrakiler

CHP KÖRFEZ'DE 'ALTUNAL' SESLERİ

CHP Körfez'de 'Altunal' sesleri
27 Ağustos 2017 Pazar 10:32

.

Cumhuriyet Halk Partisi Körfez İlçe Teşkilatı'nın yapılması planlanan kongresi için adaylar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Mevcut başkan Mehmet Kaçar'ın ' tekrar adayım' açıklamasından sonra siyasi kulisler de hareketlendi.Bir önceki dönemde ilçe başkanı olmasına kesin gözüyle bakılan Körfez'in önde gelen simalarından ve geniş bir kesim tarafından tanınan, partinin üst kademesi tarafından desteklenen ve tabanda da önemli ölçüde karşılığı olan, Gülseren Solmaz Altunal, son anda parti büyüklerinin araya girmesi ile Mehmet Kaçar lehine adaylıktan çekilmiş ve bu sayede Mehmet Kaçar ilçe başkanı olmuştu. Partinin önde gelen isimleri ile taban Gülseren Solmaz Altunal'a 'İlçe Başkanlığına adaylığını koy' diye telkinde bulunduğu Altunal'ın ise kendisine yakın insanlarla durum değerlendirmesinde bulunduğu belirtildi. Adaylığı konusunda şu ana kadar bir açıklama yapmayan Gülseren Solmaz Altunal, bayramdan sonra bir açıklama yapacağı belirtildi.


Bu haber 2116 defa okundu

DİĞER HABERLER

Sarıbay Bahçecik’te oyunu kullandı

Sarıbay Bahçecik’te oyunu kullandı

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Başiskele Bahçecik İlköğretim Okulu 1149 No’lu sandıkta oy verme işlemini gerçekleştirdi.

Sandık görevlileri yemin etti

Sandık görevlileri yemin etti

Kocaeli’de, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde oy kullanma işlemleri öncesi sandık başındaki görevliler, "üye yemini" ederek, görevlerine başladı.

Küçükkaya da oyunu kullandı

Küçükkaya da oyunu kullandı

.

Çakır, oyunu kullandı

Çakır, oyunu kullandı

.

6 adımda oy kullanma rehberi

6 adımda oy kullanma rehberi

Türkiye, Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimi için yarın sandık başına gidiyor. Yurt içinde toplam 56 milyon 322 bin 632 seçmen, 180 bin 65 sandıkta oy kullanacak.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ