29 Mayıs 2020 Cuma 04:55

CHP TÜM ÖRGÜTLE SAHADA ÇALIŞIYOR

CHP tüm örgütle sahada çalışıyor
04 Mart 2019 Pazartesi 13:55

.


CHP İzmit ilçe başkanı Hakan Çakar meclis üyeleri Mehmet Baştan ve Mehmet Baştürk ile birlikte önceki gün İzmit’in güzel mahallesi Malta ve Ayazma mahallesinde esnaf ziyaretleri yaparak millet ittifakın adayı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e destek istediler. 

“16 Mart’ta proğram yapacağız”

16 Mart’ta Malta ve Ayazma mahallemizde proğram yapacağız, esnafımıza haber verdik. Tüm örgütümüz el birliğiyle sahada. Herkese günlük gruplar yaparak çalışma yapacağı mahalleleri belirledik ve her gün farklı mahallelerde köylerde gruplarımız çalışmalar gerçekleştiriyor dedi. Belsamız Yeni bir Leyla Atakan görecek. Fatma hanımı 31 Mart akşamı Başkan olarak halkımız Belsa’ya gönderecek dedi. 

“Mart’ın sonu Esnafımızada Bahar olacak”

İlçe başkanı Hakan Çakar, Malta ve Ayazma mahallesindeki esnaflarımızı ziyaret ettik, ziyaretlerimiz sırasında çok güzel izlenimler alıyoruz bizleri samimi ve içtenlikle karşılıyorlar. İnsanlarımız artık gerçekten değişim istiyorlar. Yaşadığımız kent, kent olmaktan çıkmış adeta hayalet kasaba görünümünde, esnaf kardeşlerim merak etmeyin yüzünü güldürecek projelerimiz çok yakın zamanda sizlere adayımız Hürriyet açıklayacak. Esnaf ne ister, elindeki ürününü satmak, peki vatandaş ne ister bütçesine göre almak, işte millet ittifakımızın adayı Fatma hanım bunlarıda düşünerek sizler için projeler yaptı. Eğer bu dönem değişimden yana oyunuzu kullanırsanız İzmit’imiz Eskişehir, Aydın, Muğla gibi güzel ve mutlu kentler sıralamasında kendisine yer bulacaktır. Bunun için 31 Mart akşamına kadar durmadan yorulmadan çalışmalarımızı aksatmadan sürdüreceğiz. Bizler inandık, esnaflar olarak sizlerde İnan’ın Mart’ın sonu esnaflarımıza da bahar olacak dedi.
Bu haber 861 defa okundu

DİĞER HABERLER

MİLLETE 100 MİLYONLUK BAYRAM FATURASI

MİLLETE 100 MİLYONLUK BAYRAM FATURASI

EVDEN ÇIKMADIK AMA KÖPRÜLERİ KULLANDIK

Yılmaz'dan Türkkan'a çok sert sözler

Yılmaz'dan Türkkan'a çok sert sözler

'YALAN VE İFTİRA'

Meclis ğyesi hakim karşısına çıktı

Meclis ğyesi hakim karşısına çıktı

Ev hapsi cezasına çarptıtıldı

KOCAELİ’NDE HANGİ AK PARTİLİ VEKİL HANGİ BELEDİYELERE ABONE?

KOCAELİ’NDE HANGİ AK PARTİLİ VEKİL HANGİ BELEDİYELERE ABONE?

İYİ Parti Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında AK Partili Kocaeli Milletvekillerini eleştirdi.

BU BAYRAM EVLERDEYİZ

BU BAYRAM EVLERDEYİZ

Kapı kapı dolaşıp bayramlarını kutladılar

Lütfü Türkkan'dan hükümete ağır eleştiriler

Lütfü Türkkan'dan hükümete ağır eleştiriler

Vatandaş zaten sokağa çıkamaz hale gelecekti...

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ