17 Kasım 2019 Pazar 01:41

CHP TÜM ÖRGÜTLE SAHADA ÇALIŞIYOR

CHP tüm örgütle sahada çalışıyor
04 Mart 2019 Pazartesi 13:55

.


CHP İzmit ilçe başkanı Hakan Çakar meclis üyeleri Mehmet Baştan ve Mehmet Baştürk ile birlikte önceki gün İzmit’in güzel mahallesi Malta ve Ayazma mahallesinde esnaf ziyaretleri yaparak millet ittifakın adayı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e destek istediler. 

“16 Mart’ta proğram yapacağız”

16 Mart’ta Malta ve Ayazma mahallemizde proğram yapacağız, esnafımıza haber verdik. Tüm örgütümüz el birliğiyle sahada. Herkese günlük gruplar yaparak çalışma yapacağı mahalleleri belirledik ve her gün farklı mahallelerde köylerde gruplarımız çalışmalar gerçekleştiriyor dedi. Belsamız Yeni bir Leyla Atakan görecek. Fatma hanımı 31 Mart akşamı Başkan olarak halkımız Belsa’ya gönderecek dedi. 

“Mart’ın sonu Esnafımızada Bahar olacak”

İlçe başkanı Hakan Çakar, Malta ve Ayazma mahallesindeki esnaflarımızı ziyaret ettik, ziyaretlerimiz sırasında çok güzel izlenimler alıyoruz bizleri samimi ve içtenlikle karşılıyorlar. İnsanlarımız artık gerçekten değişim istiyorlar. Yaşadığımız kent, kent olmaktan çıkmış adeta hayalet kasaba görünümünde, esnaf kardeşlerim merak etmeyin yüzünü güldürecek projelerimiz çok yakın zamanda sizlere adayımız Hürriyet açıklayacak. Esnaf ne ister, elindeki ürününü satmak, peki vatandaş ne ister bütçesine göre almak, işte millet ittifakımızın adayı Fatma hanım bunlarıda düşünerek sizler için projeler yaptı. Eğer bu dönem değişimden yana oyunuzu kullanırsanız İzmit’imiz Eskişehir, Aydın, Muğla gibi güzel ve mutlu kentler sıralamasında kendisine yer bulacaktır. Bunun için 31 Mart akşamına kadar durmadan yorulmadan çalışmalarımızı aksatmadan sürdüreceğiz. Bizler inandık, esnaflar olarak sizlerde İnan’ın Mart’ın sonu esnaflarımıza da bahar olacak dedi.
Bu haber 729 defa okundu

DİĞER HABERLER

HÜRRİYET’TEN 10 KASIM MESAJI

HÜRRİYET’TEN 10 KASIM MESAJI

BİZE DÜŞEN GÖREV, CUMHURİYETİMİZİ SONSUZA KADAR YAŞAMAK VE YAŞATMAK

'Milletimiz adeta küllerinden yeniden doğmuştur'

'Milletimiz adeta küllerinden yeniden doğmuştur'

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Necati KORKMAZ, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 81. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Meclis üyelerine kötü haber

Meclis üyelerine kötü haber

CHP'de tüm dengeler değişecek

Efe, 'Tuncay Aşkın, nankörlük ediyor'

Efe, 'Tuncay Aşkın, nankörlük ediyor'

.

15 Temmuz hain darbe teşebbüsünde eşi ve oğlu şehit olmuştu

15 Temmuz hain darbe teşebbüsünde eşi ve oğlu şehit olmuştu

Nihal Olçok'tan çok konuşulaşacak sözler

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ