29 Şubat 2020 Cumartesi 13:45

CHP TÜM ÖRGÜTLE SAHADA ÇALIŞIYOR

CHP tüm örgütle sahada çalışıyor
04 Mart 2019 Pazartesi 13:55

.


CHP İzmit ilçe başkanı Hakan Çakar meclis üyeleri Mehmet Baştan ve Mehmet Baştürk ile birlikte önceki gün İzmit’in güzel mahallesi Malta ve Ayazma mahallesinde esnaf ziyaretleri yaparak millet ittifakın adayı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e destek istediler. 

“16 Mart’ta proğram yapacağız”

16 Mart’ta Malta ve Ayazma mahallemizde proğram yapacağız, esnafımıza haber verdik. Tüm örgütümüz el birliğiyle sahada. Herkese günlük gruplar yaparak çalışma yapacağı mahalleleri belirledik ve her gün farklı mahallelerde köylerde gruplarımız çalışmalar gerçekleştiriyor dedi. Belsamız Yeni bir Leyla Atakan görecek. Fatma hanımı 31 Mart akşamı Başkan olarak halkımız Belsa’ya gönderecek dedi. 

“Mart’ın sonu Esnafımızada Bahar olacak”

İlçe başkanı Hakan Çakar, Malta ve Ayazma mahallesindeki esnaflarımızı ziyaret ettik, ziyaretlerimiz sırasında çok güzel izlenimler alıyoruz bizleri samimi ve içtenlikle karşılıyorlar. İnsanlarımız artık gerçekten değişim istiyorlar. Yaşadığımız kent, kent olmaktan çıkmış adeta hayalet kasaba görünümünde, esnaf kardeşlerim merak etmeyin yüzünü güldürecek projelerimiz çok yakın zamanda sizlere adayımız Hürriyet açıklayacak. Esnaf ne ister, elindeki ürününü satmak, peki vatandaş ne ister bütçesine göre almak, işte millet ittifakımızın adayı Fatma hanım bunlarıda düşünerek sizler için projeler yaptı. Eğer bu dönem değişimden yana oyunuzu kullanırsanız İzmit’imiz Eskişehir, Aydın, Muğla gibi güzel ve mutlu kentler sıralamasında kendisine yer bulacaktır. Bunun için 31 Mart akşamına kadar durmadan yorulmadan çalışmalarımızı aksatmadan sürdüreceğiz. Bizler inandık, esnaflar olarak sizlerde İnan’ın Mart’ın sonu esnaflarımıza da bahar olacak dedi.
Bu haber 808 defa okundu

DİĞER HABERLER

CHP İl Başkanı Sarıbay 'Kongremizde şehitlerimizin aziz hatırası yaşatılacak'

CHP İl Başkanı Sarıbay 'Kongremizde şehitlerimizin aziz hatırası yaşatılacak'

“KONGREMİZİ TÜRK BAYRAĞI İLE DONATACAĞIZ”

Erenkaya'dan İdlib şehitlerimi için taziye mesajı

Erenkaya'dan İdlib şehitlerimi için  taziye mesajı

Regaip Kandilini kutladığımız günde yapılan saldırıyı şiddetle kınıyorum

TARHAN’DAN YERLİ OTO 'HİKAYESİ'

TARHAN’DAN YERLİ OTO 'HİKAYESİ'

CHP Kocaeli Milletvekili ve Sanayi Komisyonu Sözcüsü Tahsin Tarhan TBMM Genel Kurulu'nda Yerli ve Oto’nun hikayesini anlattı

UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ

UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ

Filiz, 'Ermeni katliamını lanetle anıyorum'

AKAR, TRENİN PEŞİNİ BIRAKMIYOR

AKAR, TRENİN PEŞİNİ BIRAKMIYOR

DERBENT VE KÖSEKÖY DURAKLARI AÇILMALI

'Bak bu son'

'Bak bu son'

Mehmet Nazım Gençtürk 'İl başkanlığı emeklilik makamı mı?'

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ