19 Aralık 2018 Çarşamba 05:21
 
  • 5,339 TL

  • 6,079 TL

  • 214,73 TL

  • 91.074

Öncekiler Sonrakiler

CİVELEK ADAYLIĞINI ALKIŞLARLA AÇIKLADI

Civelek adaylığını alkışlarla açıkladı
28 Nisan 2018 Cumartesi 15:16

.

Geçmiş dönemde AK Parti Kocaeli İl Başkanı olan Mahmut Civelek, sahalara geri döndü. 24 Haziran 2018 genel seçimlerinde aday adaylığını koyarak, bu yarışta ‘Ben de varım’ diyen Mahmut Civelek bu kez de milletvekilliği için kolları sıvadı.


Haber:Burcu Nazlı

Parti binası önünde toplanarak, Civelek’e destek için gelen yoğun bir katılımın olduğu da gözlemlendi. Yoğun kalabalık, aday adaylığı başvuru dilekçesini vermek ve adaylığını açıklamak için başkanlık binasına gelen Civelek’i yine yalnız bırakmadı. ‘Kocaeli seninle gurur duyuyor’ ve en büyük başkan bizim başkan’ sloganlarıyla salona giren Civelek, ıslıklar ve alkışlar arasında uzun süre alkışlandı.AK Parti İl Başkanlığı binasında adaylığını açıklayan Civelek, “Çok güzel bir kalabalıkta yola çıkıyoruz. Ben belediye başkanlığı, il başkanlığı yaptım. 24 Haziran bizim için çok önemli. Bu seçim bizim önemli. Biz bu seçimden çok farklı bir şekilde çıkacağız. Biz bu davayı, Recep Tayyip Erdoğan’ı hiçbir zaman bırakmadık. Bırakmayacağız da. Bu seçimde ayrı bir heyecanı oluşturacağız. Biz zaferin peşinde değiliz. Biz bu seçimden istediğimiz vekilliği alamasak da üye olmak da bizim için bir şereftir. Güçlü bir Türkiye için, güçlü bir cumhurbaşkanı için, güçlü bir millet için her zaman partimize sahip çıkacağız. Bugün bir adaylığımın evrak teslimidir. Siyasette tercih yapmak lazım. Ben tercihimi yaptım ve bugün bir kez daha aday adaylığımı açıklamak üzere buradayım. Allah yolumuzu açık etsin” diyerek aday adaylık başvurusu dilekçesini il parti başkanlığına teslim etti.

Bu haber 815 defa okundu

DİĞER HABERLER

Tarhan, Kasada damadın oturduğu bütçeden,Vatandaşa hayır yok

Tarhan, Kasada damadın oturduğu bütçeden,Vatandaşa hayır yok

.

Memur-Sen ziyaretlerine devam ediyor

Memur-Sen ziyaretlerine devam ediyor

Memur-Sen Hizmet Kollarının Şube başkanları, Şahin YAŞLIK Başkanlığında Ziyaretlerinin 2.Haftasında Bem Bir-Sen Kocaeli Şubesiyle devam ediyor.

Hürriyet, Taşeron sistemin sorumlusu AKP

Hürriyet, Taşeron sistemin sorumlusu AKP

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet mecliste yaptığı basın açıklamasında kadroya alınmayan taşeron işçilerin sorunlarını dile getirdi.

ORUÇ, Meclisimizin İlk gündemi Tam teşekküllü DEVLET HASTANESİ

ORUÇ, Meclisimizin İlk gündemi Tam teşekküllü DEVLET HASTANESİ

.

Cumhur ittifakı biraraya geldi

 Cumhur ittifakı biraraya geldi

Ak Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın,MHP Kocaeli İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

KTO'dan özel proje

KTO'dan özel proje

Körfez Ticaret Odası’nın özel öğrencilere yönelik projesi devam ediyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ