18 Ağustos 2018 Cumartesi 22:55
 
  • 6,019 TL

  • 6,907 TL

  • 228,40 TL

  • 88.735

Öncekiler Sonrakiler

CİVELEK ADAYLIĞINI ALKIŞLARLA AÇIKLADI

Civelek adaylığını alkışlarla açıkladı
28 Nisan 2018 Cumartesi 15:16

.

Geçmiş dönemde AK Parti Kocaeli İl Başkanı olan Mahmut Civelek, sahalara geri döndü. 24 Haziran 2018 genel seçimlerinde aday adaylığını koyarak, bu yarışta ‘Ben de varım’ diyen Mahmut Civelek bu kez de milletvekilliği için kolları sıvadı.


Haber:Burcu Nazlı

Parti binası önünde toplanarak, Civelek’e destek için gelen yoğun bir katılımın olduğu da gözlemlendi. Yoğun kalabalık, aday adaylığı başvuru dilekçesini vermek ve adaylığını açıklamak için başkanlık binasına gelen Civelek’i yine yalnız bırakmadı. ‘Kocaeli seninle gurur duyuyor’ ve en büyük başkan bizim başkan’ sloganlarıyla salona giren Civelek, ıslıklar ve alkışlar arasında uzun süre alkışlandı.AK Parti İl Başkanlığı binasında adaylığını açıklayan Civelek, “Çok güzel bir kalabalıkta yola çıkıyoruz. Ben belediye başkanlığı, il başkanlığı yaptım. 24 Haziran bizim için çok önemli. Bu seçim bizim önemli. Biz bu seçimden çok farklı bir şekilde çıkacağız. Biz bu davayı, Recep Tayyip Erdoğan’ı hiçbir zaman bırakmadık. Bırakmayacağız da. Bu seçimde ayrı bir heyecanı oluşturacağız. Biz zaferin peşinde değiliz. Biz bu seçimden istediğimiz vekilliği alamasak da üye olmak da bizim için bir şereftir. Güçlü bir Türkiye için, güçlü bir cumhurbaşkanı için, güçlü bir millet için her zaman partimize sahip çıkacağız. Bugün bir adaylığımın evrak teslimidir. Siyasette tercih yapmak lazım. Ben tercihimi yaptım ve bugün bir kez daha aday adaylığımı açıklamak üzere buradayım. Allah yolumuzu açık etsin” diyerek aday adaylık başvurusu dilekçesini il parti başkanlığına teslim etti.

Bu haber 745 defa okundu

DİĞER HABERLER

Erdoğan yeniden Genel Başkan

Erdoğan yeniden Genel Başkan

AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi'nde delegelere dağıtılan oy pusulasına göre parti Genel Başkanlığı için Recep Tayyip Erdoğan aday gösterildi.

A takımında Kocaeli gururu

A takımında Kocaeli gururu

Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti'nin 6. Olağan Kongresi tamamlandı

İşte Erdoğan’ın A takımı

İşte Erdoğan’ın A takımı

AK Parti’nin 6. Olağan Kongresi'nde MKYK üyeleri değişti.

AK Kocaeliler'den görsel şov

AK Kocaeliler'den görsel şov

.

Türk Lirası’na tişörtlü destek

Türk Lirası’na tişörtlü destek

Ak Parti'nin 6. olağan kongresinde vatandaşlar son günlerde değeri oldukça azalan Türk Lirası'na destek verdiklerini göstermek için, üzerinde TL sembolü olan tişörtler giydi.

Kılıçdaroğlu’ndan ’17 Ağustos’ mesajı

Kılıçdaroğlu’ndan ’17 Ağustos’ mesajı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter adresinden 17 Ağustos depremine ilişkin bir mesaj yayınladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ