Öncekiler Sonrakiler

CUMHUR İTTİFAKI MİLLET AKLIDIR

Cumhur ittifakı millet aklıdır
02 Mayıs 2018 Çarşamba 00:00

Ünlü’den gündeme dair açıklamalar

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, parti binasında yaptığı haftalık basın toplantısında kent gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu.


Sözlerine1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlayarak başlayan Ünlü, “Bugün 1 Mayıs, ben de bir işçi olarak, tüm emekçi kardeşlerimin emek ve dayanışma gününü kutlayarak sözlerime başlamak istiyorum.MHP Kocaeli il Teşkilatı olarak çalışmalarımız kesintisiz bir şekilde devamı etmektedir.


Malumunuz gündem yoğun ve hareketli. Ama bu yoğunlukta seçim sathı mahallinde en rahat olan parti biziz Çünkü duruşumuz net, ne diyeceğimiz, ne dediğimiz dün de belliydi bugünde belli. Ne dediğimiz ve ne yapacağımız seçimden öncede belliydi bugün de belli. Bir yandan çalışmalarımızı planlı bir şekilde sürdürürken diğer yandan oradan oraya savrulan ve ne yapacağını şaşırmış durumda olan muhalefet partilerini de ibretle izliyoruz. Milletin gönlüne çatıdan bacadan girmeye çalışanları hayretle takip ediyoruz” ifadelerini kullandı.

“Alınan bu kararı destekliyoruz”


MHP’nin yeni bir döneme emin adımlarla yürüdüğünü belirten Ünlü,  “Evdeki hesabı çarşıdaki hesaba tutturamayanların düştüğü komik durumu hep birlikte gördük. Ve bir kez daha MHP aziz Türk Milletinin teminatı olarak yeni bir döneme emin adımlarla yürüyor. Dün Sayın Başbakanın açıkladığı ve adeta reform niteliğinde olan kararlar tüm toplumu sevindirdi. Vatandaşın yükünü alacak olan bu kararlar, işçiyi, memuru, yaşlıyı, genci, esnafı, emekliyi herkesi sevindirdi. Biz de MHP olarak tüm vatandaşlarımızı sevindiren ve hayatını kolaylaştıracak olan bu kararı destekliyoruz” dedi.

“28 milletvekili adayımız var”

şu ana kadar 28 milletvekili aday adaylığı başvurusu aldıklarınıve  genel merkeze yapılan başvurularla birlikte sayının 50’yi bulacağını söyleyen Ünlü, “Aziz milletimizin 24 Haziranda çatı baca siyaseti yapanların karşısında Cumhur ittifakını ziyadesiyle güçlendirerek iş başına getirmesiyle Türkiye daha da güçlenecek ve emin adımlarla geleceğe yürüyecektir. Bu süreçte bizlerde çalışmalarımızı daha da hızlandırarak seçim sürecinde hemşerilerimize ulaşarak cumhur ittifakını anlatacağız. Cumhur ittifakı millet aklıdır diyoruz” diyerek sözlerini sonlandırdı.


Bu haber 708 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ