19 Ocak 2019 Cumartesi 06:29
 
  • 5,322 TL

  • 6,048 TL

  • 221,22 TL

  • 98.455

Öncekiler Sonrakiler

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, KARAOSMANOĞLU’NUN EVİNE KONUK OLDU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karaosmanoğlu’nun evine konuk oldu
28 Ocak 2018 Pazar 12:02

Cumhurbaşkanı Erdoğan, herkesi ters köşe yaptı

Geçtiğimiz Kasım ayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul İmam Hatip Lisesi’nden sınıf arkadaşı olan Nebi Güdük’ün cenazesi için İzmit’e gelmişdi.
 

Cenazeye katılmak üzere helikopterle geldiği İzmit'te Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'na yüz vermediği iddia edilmiş hatta iktidara yakın gazeteci ve köşe yazarları yazılarında önümüzdeki dönemde Kocaeli'nin siyasi aktörlerinde değişikliğin beklendiğini açıkça dile getirmişlerdi.


Twitter'de yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Ankara Kuşu'nun AKP il Başkanı Şemsettin Ceyhan'ın değişeceği paylaşımlarına balıklama dalan aynı isimler, il başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkanı kim olabilir falını çoıktan açmaya başlamışlardı.


ERDOĞAN, HERKESİ TERS KÖŞE YAPTI
Araları bozuk, dedikodularına inat, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi’nin ardından, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun evine konuk oldu. Behiye Karaosmanoğlu’nun özenle hazırladığı dolmadan da tadan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, burada ki ziyaretinin ardından Yuvacık merkezde vatandaşlara seslendi. Başkan İbrahim Karaosmanoğlu’nun davetine icazet ettiklerini ifade eden Erdoğan, “Davette baktım sizler burada yoğun bir şekilde bulunuyorsunuz, sizlere de selam vermek istedik. Bu bir selamlama konuşması. Sizlerle bu buluşmamızı anlamlı kılacak bir adımı atmış oluyoruz” dedi.Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, daha sonra çocuklara hediyeler dağıtarak alandan ayrıldı.
Cumhurbaşkanı R.Tayyip Erdoğan, Başkan Karaosmanoğlu'nun torunları ile fotoğraf çektirdi.

Bu haber 3990 defa okundu

DİĞER HABERLER

BU İŞTE BİR GARİPLİK VAR

BU İŞTE BİR GARİPLİK VAR

.

Hürriyet meslek odalarını ziyaret etti

 Hürriyet meslek odalarını ziyaret etti

.

Sezer, hemşehri derneklerini ziyaret etti

Sezer, hemşehri derneklerini ziyaret etti

AK Parti Gölcük Belediye Başkanı adayı Av. Ali Yıldırım Sezer, ilçede hizmet veren hemşehri dernekleriyle buluştu

Büyükakın, 13 - 0 kazanacağız

Büyükakın, 13 - 0 kazanacağız

.

Partinin ne önemi var!

Partinin ne önemi var!

Ercan Dalkılıç bu sefer Saadet diyecek

'Gençleri geleceğin dünyasına hazırlayacağız'

'Gençleri geleceğin dünyasına hazırlayacağız'

Dünyanın teknoloji alanında büyük bir değişim geçirdiğini belirten Büyükakın, “Gençleri geleceğin dünyasına hazırlayacağız” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ