26 Mayıs 2018 Cumartesi 13:13
 
  • 4,707 TL

  • 5,492 TL

  • 196,92 TL

  • 103.200

Öncekiler Sonrakiler

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, KARAOSMANOĞLU’NUN EVİNE KONUK OLDU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karaosmanoğlu’nun evine konuk oldu
28 Ocak 2018 Pazar 12:02

Cumhurbaşkanı Erdoğan, herkesi ters köşe yaptı

Geçtiğimiz Kasım ayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul İmam Hatip Lisesi’nden sınıf arkadaşı olan Nebi Güdük’ün cenazesi için İzmit’e gelmişdi.
 

Cenazeye katılmak üzere helikopterle geldiği İzmit'te Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'na yüz vermediği iddia edilmiş hatta iktidara yakın gazeteci ve köşe yazarları yazılarında önümüzdeki dönemde Kocaeli'nin siyasi aktörlerinde değişikliğin beklendiğini açıkça dile getirmişlerdi.


Twitter'de yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Ankara Kuşu'nun AKP il Başkanı Şemsettin Ceyhan'ın değişeceği paylaşımlarına balıklama dalan aynı isimler, il başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkanı kim olabilir falını çoıktan açmaya başlamışlardı.


ERDOĞAN, HERKESİ TERS KÖŞE YAPTI
Araları bozuk, dedikodularına inat, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi’nin ardından, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun evine konuk oldu. Behiye Karaosmanoğlu’nun özenle hazırladığı dolmadan da tadan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, burada ki ziyaretinin ardından Yuvacık merkezde vatandaşlara seslendi. Başkan İbrahim Karaosmanoğlu’nun davetine icazet ettiklerini ifade eden Erdoğan, “Davette baktım sizler burada yoğun bir şekilde bulunuyorsunuz, sizlere de selam vermek istedik. Bu bir selamlama konuşması. Sizlerle bu buluşmamızı anlamlı kılacak bir adımı atmış oluyoruz” dedi.Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, daha sonra çocuklara hediyeler dağıtarak alandan ayrıldı.
Cumhurbaşkanı R.Tayyip Erdoğan, Başkan Karaosmanoğlu'nun torunları ile fotoğraf çektirdi.

Bu haber 3812 defa okundu

DİĞER HABERLER

Ufuk Ekinci, Gebze’de sahaya indi

Ufuk Ekinci, Gebze’de sahaya indi

AK Parti Milletvekili adayı Ufuk Ekinci, İlçe Başkanı İrfan Ayar ile birlikte Gaziler Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Yaman,destek istedi

Yaman,destek istedi

.

CHP Kocaeli Ankara’da

CHP Kocaeli Ankara’da

CHP’nin milletvekili adaylarını tanıttığı ve seçim bildirgesini açıkladığı toplantıda partinin Kocaeli İl Örgütü neferleri de yerlerini aldı

Işık: Önümüze konan ne engel olursa olsun birlikte aşacağız

Işık: Önümüze konan ne engel olursa olsun birlikte aşacağız

.

“Gençlere verilen değerin en büyük örneğiyim”

“Gençlere verilen değerin en büyük örneğiyim”

AK Parti Kocaeli Milletvekili adayı ve aynı zamanda da ‘Türkiye’nin en genç milletvekili adayı’ olan 18 yaşındaki Elif Nur Bayram, AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen ‘Genç Kürsü’ye konuk oldu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET