25 Şubat 2018 Pazar 12:40
 
  • 3,791 TL

  • 4,663 TL

  • 162,07 TL

  • 117.522

Öncekiler Sonrakiler

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, KARAOSMANOĞLU’NUN EVİNE KONUK OLDU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karaosmanoğlu’nun evine konuk oldu
28 Ocak 2018 Pazar 12:02

Cumhurbaşkanı Erdoğan, herkesi ters köşe yaptı

Geçtiğimiz Kasım ayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul İmam Hatip Lisesi’nden sınıf arkadaşı olan Nebi Güdük’ün cenazesi için İzmit’e gelmişdi.
 

Cenazeye katılmak üzere helikopterle geldiği İzmit'te Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'na yüz vermediği iddia edilmiş hatta iktidara yakın gazeteci ve köşe yazarları yazılarında önümüzdeki dönemde Kocaeli'nin siyasi aktörlerinde değişikliğin beklendiğini açıkça dile getirmişlerdi.


Twitter'de yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Ankara Kuşu'nun AKP il Başkanı Şemsettin Ceyhan'ın değişeceği paylaşımlarına balıklama dalan aynı isimler, il başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkanı kim olabilir falını çoıktan açmaya başlamışlardı.


ERDOĞAN, HERKESİ TERS KÖŞE YAPTI
Araları bozuk, dedikodularına inat, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi’nin ardından, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun evine konuk oldu. Behiye Karaosmanoğlu’nun özenle hazırladığı dolmadan da tadan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, burada ki ziyaretinin ardından Yuvacık merkezde vatandaşlara seslendi. Başkan İbrahim Karaosmanoğlu’nun davetine icazet ettiklerini ifade eden Erdoğan, “Davette baktım sizler burada yoğun bir şekilde bulunuyorsunuz, sizlere de selam vermek istedik. Bu bir selamlama konuşması. Sizlerle bu buluşmamızı anlamlı kılacak bir adımı atmış oluyoruz” dedi.Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, daha sonra çocuklara hediyeler dağıtarak alandan ayrıldı.
Cumhurbaşkanı R.Tayyip Erdoğan, Başkan Karaosmanoğlu'nun torunları ile fotoğraf çektirdi.

Bu haber 3742 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaeli Saadet'e bir ayda 670 üye

Kocaeli Saadet'e bir ayda 670 üye

Saadet Partisi Kocaeli İl Teşkilatı aylık divan toplantısını yoğun ve çoşkulu bir katılımla Necati Gençoğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi.

İzmit'te 20 Bin Broşür Dağıtıldı

İzmit'te 20 Bin Broşür Dağıtıldı

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımıyla gerçekleştirilecek kongre için İzmit'te 20 bin broşür dağıtıldı.

Ayaz’dan STK’lara Kongre Daveti

Ayaz’dan STK’lara Kongre Daveti

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz STK temsilcileriyle bir araya gelerek, 25 Şubat’ta gerçekleşecek olan il kongresi için davette bulunuyor.

AK Parti’li Kadınlardan 28 Şubat Programı

AK Parti’li Kadınlardan 28 Şubat Programı

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından 28 Şubat darbesi kapsamında, ’28 Şubat Bir Onur Mücadelesidir’ konulu konferans düzenliyor.

Oy için 40 takla atanlar sizi meclise almadı

Oy için 40 takla atanlar sizi meclise almadı

Hürriyet’ten Yavuz Selim’e moral ziyareti.

Gebze Erbakanı anma proğramına hazırlanıyor

Gebze Erbakanı anma proğramına hazırlanıyor

Gebze Erbakan Vakfı , 25 Şubat Pazar günü, 54. Hükümetin Başbakanı Merhum Erbanının vefatının 7. yılında anma programı için durdurak bilmeden çalışıyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ