19 Şubat 2020 Çarşamba 17:53

DERİNCE, SAHİL İLE BULUŞACAK

Derince, sahil ile buluşacak
27 Ocak 2019 Pazar 22:00

.


Gökçe; "Derince'yi mutlu bir kent yapacağız"

Yenikent son duraktaki S.S. 5 Nolu Şehir İçi Halk Otobüsleri Kooperatifi ile Derince Balıkçılar Derneği'ni ziyaret eden CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, " Ben Derince'nin mutlu bir kent olabilmesi, hak ettiği hizmeti alabilmesi için bu yola çıktım" dedi, sorunlara yönelik projelerini paylaştıCHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, aday gösterildiği günden beri dur durak bilmeden çalışmalarını sürdürüyor. "Her kesimin ve herkesin başkanı olacağım" diyerek Derince'de karış karış gezen Gökçe, önceki gün ise Yenikent son durağındaki S.S. 5 Nolu Şehir İçi Halk Otobüsleri Kooperatifi ile Derince Balıkçılar Derneği'ne konuk oldu. CHP Derince İlçe Başkanı Nihat Değer'in de eşlik ettiği ziyaretlerde Av. Sertif Gökçe, halk otobüsü şoförlerinin ve balıkçıların sorunlarını dinledi, sorulara cevapladı. Sorunlara yönelik projelerini açıklayan Gökçe, dernek üyelerine ilgileri için teşekkür etti.

"HAK ETMEDİĞİMİZ BİR TABLO"
   
Kooperatif üyelerinin sorularını yanıtlayan Gökçe, "Ulaşım alanında ilçemizin yaşadığı sorunları en iyi gözlemleyen sizlersiniz. Bir de ekmeğinizi kazanırken sizlerin yaşadığı sorunlar var. Ben Derince'nin mutlu bir kent olabilmesi, hak ettiği hizmeti alabilmesi için bu yola çıktım. Mevki, makam benim amacım zaten olamaz. Sizlerin yaşadığı her bir sorunu ben de yaşıyorum. Her alanda hak etmediğimiz bir tablo var. Bu tabloyu değiştirme, Derince'yi her alanda öne çıkartacak projelerimizle yaşanabilir bir kent yapma sözümüz var" dedi. Kooperatif ziyareti sonrasında Derince Balıkçılar Derneği'ni 60 Evler sahilindeki lokalinde ziyaret eden Sertif Gökçe, burada da dernek üyelerinin ilgisiyle karşılandı.

"DENİZ İLE KOPUK BİR İLÇEYİZ"

Derince'nin köyleriyle, deniziyle, sanayiye ve İstanbul'a yakınlığı sebebiyle çok özel bir durumda olduğunu söyleyen Gökçe, "Bunlara rağmen durumumuz çok geride. Derince halkı, bu kadar güzel sahillere sahipken deniz ile kopuk bir durumda. Oysa ki ailelerin vakit geçirebileceği, etkinliklerin yapılabileceği sahillerimiz var ama amacına uygun düzenlenmedi. Hem siz balıkçılarımıza yönelik hem de Derince'yi sahil ile buluşturacak projelerimiz hazır. Sizlerin de görüşleri, önerileri bizler için çok önemli. Hiçbir şey tek başına yapılmaz. Belediyenin bütçesi, Derinceli'nin vergisiyle oluşturuluyorsa, yatırımlar da halkın görüşleri doğrultusunda yapılacaktır" diye konuştu.

Bu haber 1346 defa okundu

DİĞER HABERLER

YILDIZLI: PARTİMİZİN MAYASINDA ALIN TERİ VAR

YILDIZLI: PARTİMİZİN MAYASINDA ALIN TERİ VAR

EMEK MÜCADELESİNİN YANINDAYIZ

PELİN COŞTUR FİLİZ MAZBATASINI ALDI

PELİN COŞTUR FİLİZ MAZBATASINI ALDI

Filiz bugün mazbatasını alarak görevine resmen başladı

Büyükakın, Türkiye’nin geleceği gençlerdir

Büyükakın, Türkiye’nin geleceği gençlerdir

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Ordu Dernekler Federasyonu Başkanı Celalettin Yaylak, Gümüşhane Dernekler Federasyonu Başkanı Süleyman Olgun ve Kocaeli Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Erol Akalın ile birlikte yönetimlerini makamında konuk etti.

AKAR, 120 YILLIK İSTASYONU VATANDAŞ GERİ İSTİYOR

AKAR, 120 YILLIK İSTASYONU VATANDAŞ GERİ İSTİYOR

SEFERLER DE DURAKLAR DA AZALDI

Hürriyet ve ekibinden, Akmeşe çıkarması

Hürriyet ve ekibinden, Akmeşe çıkarması

“HİZMET İÇİN VARIZ”

Ahmet Davutoğlu feragat etti!

Ahmet Davutoğlu  feragat etti!

Gelecek Partisi açıklama yaptı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ