25 Şubat 2018 Pazar 22:19
 
  • 3,791 TL

  • 4,663 TL

  • 162,07 TL

  • 117.522

Öncekiler Sonrakiler

DERİNCE SAADET SEÇİME HAZIRLIK STARTINI VERDİ

Derince SAADET seçime hazırlık startını verdi
24 Ocak 2018 Çarşamba 13:37

Saadet Partisi Derince İlçe Teşkilatı Aralık Ayı çalışmalarının ele alındığı ilçe divan toplantısını geçtiğimiz akşam büyük bir katılımla gerçekleştirdi.

Derince Zübeyde Hanım Kültür Merkezinde gerçekleşen toplantıya İlçe Başkanı İbrahim İlhan, Birim Başkanları, İlçe Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte çok sayıda partili katıldı. Aynı zamanda İl Başkan Yardımcısı Av. Zafer Mutlu ve İl Yönetim Kurulu üyesi Hasan Altıntaş da toplantıda yer aldı.
Toplantıda birim başkanlarının faaliyet raporları dinlendi. Daha sonra söz alan İlçe Başkanı İbrahim İlhan gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
Öncelikle Afrin ‘ de Zeytin Dalı operasyonu başlatan Mehmetçiklerimize ve milletimize zaferler nasip etmesini ALLAH’ dan diliyorum. Suriye de Emevi camisinde bir Cuma namazı kılıp Esed i halledeceğini düşünerek ABD’ nin bop projesi tuzağına düşenler 6 milyon insanın göç etmesine ve 500 binden den fazla insanın ölmesine sebep olmuşlardır. Dostunuz ABD nin eğitip donattığı terör örgütlerini sınırlarımıza yerleştirilmiştir. İşin başında ABD ile işbirliği yapmanın bedelini dün Irak da Libya da bugün ise Suriye de ve sınırlarımızda ödüyoruz. Başlangıç da esed’le bütün ilişkileri kesip ABD ile ortak projeler için çalışanlar bugün esed’le görüşmenin yollarını arıyor. Evet Türkiye ve Suriye’nin beraber hareket etmesi gerçeği geç anlaşılmıştır. İnşallah bu süreçte Mehmetçiğimizin operasyonunu başarı ile tamamlayıp sağ salim dönmesi için dua ediyoruz.
Konuşmasın da 2018 yılı bütçesi konusuna da değinen İlçe Başkanı İbrahim İlhan sözlerine şu şekilde devam etti.
Bütçe rantiye bütçesi olmuştur ve 16 yıllık icraatın özetidir. Algı yönetimiyle IMF ye borcumuzun bitmesini sanki ülkemizin borcu bitti gibi lanse edenler, bütçeye koyulan 71.7 Milyar hangi borcun faizidir. Bütçede 66 Milyar açık öngörülüyor. Neden Milli Görüşten denk bütçenin nasıl yapıldığını öğrenmediniz. Samanı Bulgaristan dan eti Bosnalı kardeşlerimizin katili Sırp kasabından ithal ediyorsunuz. Üretim yok yatırım yok. Birde fabrikalar kapatılıyor. Dış politika tam bir facia. 16 sene önce Irak, Libya ve Suriye toprak bütünlüğü olan ülkelerdi. Bugün ise küçük devletlere bölündü.    Eğitim ise ayrı bir facia. Tüm Türkiye de olduğu gibi ilimizde de belediyeler iflasın eşiğinde.  Bir çok belediye başkanı görev den alındı.  Suçsuz yere mi ? Hayır . Öyleyse neden savcılara havale etmiyorsunuz?    Hukuk devletinde olması gereken bu değil midir?
İlçe Başkanı İlhan sözlerine şu şekilde son verdi. Önümüzde ki aylarda yapılabilecek bir erken seçim için yeni yönetimle bugün startı vermiş bulunuyoruz. Çok çalışarak milletimizle bütünleşeceğiz ve belediye ile milli görüş anlayışını yeniden buluşturacağız. Saadet Partisi milletimizin kök hücresidir ve milletimizin saadete ihtiyacı vardır.


Bu haber 533 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başbakan, Kocaeli'de

Başbakan, Kocaeli'de

.

Kocaeli Saadet'e bir ayda 670 üye

Kocaeli Saadet'e bir ayda 670 üye

Saadet Partisi Kocaeli İl Teşkilatı aylık divan toplantısını yoğun ve çoşkulu bir katılımla Necati Gençoğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi.

İzmit'te 20 Bin Broşür Dağıtıldı

İzmit'te 20 Bin Broşür Dağıtıldı

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımıyla gerçekleştirilecek kongre için İzmit'te 20 bin broşür dağıtıldı.

Ayaz’dan STK’lara Kongre Daveti

Ayaz’dan STK’lara Kongre Daveti

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz STK temsilcileriyle bir araya gelerek, 25 Şubat’ta gerçekleşecek olan il kongresi için davette bulunuyor.

AK Parti’li Kadınlardan 28 Şubat Programı

AK Parti’li Kadınlardan 28 Şubat Programı

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından 28 Şubat darbesi kapsamında, ’28 Şubat Bir Onur Mücadelesidir’ konulu konferans düzenliyor.

Oy için 40 takla atanlar sizi meclise almadı

Oy için 40 takla atanlar sizi meclise almadı

Hürriyet’ten Yavuz Selim’e moral ziyareti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ