17 Ağustos 2018 Cuma 19:55
 
  • 6,077 TL

  • 6,956 TL

  • 231,72 TL

  • 88.735

Öncekiler Sonrakiler

DERİNCE SAADET SEÇİME HAZIRLIK STARTINI VERDİ

Derince SAADET seçime hazırlık startını verdi
24 Ocak 2018 Çarşamba 13:37

Saadet Partisi Derince İlçe Teşkilatı Aralık Ayı çalışmalarının ele alındığı ilçe divan toplantısını geçtiğimiz akşam büyük bir katılımla gerçekleştirdi.

Derince Zübeyde Hanım Kültür Merkezinde gerçekleşen toplantıya İlçe Başkanı İbrahim İlhan, Birim Başkanları, İlçe Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte çok sayıda partili katıldı. Aynı zamanda İl Başkan Yardımcısı Av. Zafer Mutlu ve İl Yönetim Kurulu üyesi Hasan Altıntaş da toplantıda yer aldı.
Toplantıda birim başkanlarının faaliyet raporları dinlendi. Daha sonra söz alan İlçe Başkanı İbrahim İlhan gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
Öncelikle Afrin ‘ de Zeytin Dalı operasyonu başlatan Mehmetçiklerimize ve milletimize zaferler nasip etmesini ALLAH’ dan diliyorum. Suriye de Emevi camisinde bir Cuma namazı kılıp Esed i halledeceğini düşünerek ABD’ nin bop projesi tuzağına düşenler 6 milyon insanın göç etmesine ve 500 binden den fazla insanın ölmesine sebep olmuşlardır. Dostunuz ABD nin eğitip donattığı terör örgütlerini sınırlarımıza yerleştirilmiştir. İşin başında ABD ile işbirliği yapmanın bedelini dün Irak da Libya da bugün ise Suriye de ve sınırlarımızda ödüyoruz. Başlangıç da esed’le bütün ilişkileri kesip ABD ile ortak projeler için çalışanlar bugün esed’le görüşmenin yollarını arıyor. Evet Türkiye ve Suriye’nin beraber hareket etmesi gerçeği geç anlaşılmıştır. İnşallah bu süreçte Mehmetçiğimizin operasyonunu başarı ile tamamlayıp sağ salim dönmesi için dua ediyoruz.
Konuşmasın da 2018 yılı bütçesi konusuna da değinen İlçe Başkanı İbrahim İlhan sözlerine şu şekilde devam etti.
Bütçe rantiye bütçesi olmuştur ve 16 yıllık icraatın özetidir. Algı yönetimiyle IMF ye borcumuzun bitmesini sanki ülkemizin borcu bitti gibi lanse edenler, bütçeye koyulan 71.7 Milyar hangi borcun faizidir. Bütçede 66 Milyar açık öngörülüyor. Neden Milli Görüşten denk bütçenin nasıl yapıldığını öğrenmediniz. Samanı Bulgaristan dan eti Bosnalı kardeşlerimizin katili Sırp kasabından ithal ediyorsunuz. Üretim yok yatırım yok. Birde fabrikalar kapatılıyor. Dış politika tam bir facia. 16 sene önce Irak, Libya ve Suriye toprak bütünlüğü olan ülkelerdi. Bugün ise küçük devletlere bölündü.    Eğitim ise ayrı bir facia. Tüm Türkiye de olduğu gibi ilimizde de belediyeler iflasın eşiğinde.  Bir çok belediye başkanı görev den alındı.  Suçsuz yere mi ? Hayır . Öyleyse neden savcılara havale etmiyorsunuz?    Hukuk devletinde olması gereken bu değil midir?
İlçe Başkanı İlhan sözlerine şu şekilde son verdi. Önümüzde ki aylarda yapılabilecek bir erken seçim için yeni yönetimle bugün startı vermiş bulunuyoruz. Çok çalışarak milletimizle bütünleşeceğiz ve belediye ile milli görüş anlayışını yeniden buluşturacağız. Saadet Partisi milletimizin kök hücresidir ve milletimizin saadete ihtiyacı vardır.


Bu haber 617 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kılıçdaroğlu’ndan ’17 Ağustos’ mesajı

Kılıçdaroğlu’ndan ’17 Ağustos’ mesajı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter adresinden 17 Ağustos depremine ilişkin bir mesaj yayınladı.

'Büyük kongreye hazırız'

'Büyük kongreye hazırız'

AK Parti İzmit Kadın Kolları haftalık yönetim kurulu toplantısı parti binasında gerçekleştirildi.

'Hurafelerden gençlerimizden uzak tutacağız'

 'Hurafelerden gençlerimizden uzak tutacağız'

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İlim Yayma Cemiyeti Hasan Basri Öğrenci Yurdu’nda inceleme gerçekleştirdi.

Başkan Üzülmez; 'Diz çöktüremeyeceksiniz'

Başkan Üzülmez; 'Diz çöktüremeyeceksiniz'

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ev sahipliğinde Kartepe’de faaliyet gösteren STK’lar, spor kulüpleri ve kanaat önderleri Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde bir araya geldi.

A takımına eklenen yeni isimler oldu

A takımına eklenen yeni isimler oldu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener A Takımını belirledi.

Bahçeli’ye CHP’den destek geldi

Bahçeli’ye CHP’den destek geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lideri Devlet Bahçeli'nin köprü ve tüneller için ödenen garanti araç geçiş ücreti için dolar ödenmesine yönelik eleştirilerine bir destek de Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) geldi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ