19 Kasım 2019 Salı 06:46

DEVRİM BAL TAVŞANTEPE’NİN SORUNLARINI DİLE GETİRDİ

Devrim Bal Tavşantepe’nin sorunlarını dile getirdi
02 Mart 2019 Cumartesi 14:37

CHP izmit belediye meclis üyesi adayı Devrim Bal Tavşantepe’de atıl durumda bulunan araziyi gündeme getirdi.

Bizler herhangi bir kulübe gitmeden spor yapma şansını yakalayan bir nesildik.. Ancak bizden sonra gelen kardeşlerimiz bizler kadar şanslı değil.Bu alan neler görmedi ki..Kimler evlendi bu alanda. Nasıl şölenler yapıldı. Nasıl turnuvalar düzenlendi. Ah bir bilseydiniz, Sizlerinde işinizden ,okulunuzdan ,ev temizliğinden hızlıca çıkıp geldiğiniz bir alanınız var mıydı ?.. Bu alan öyle bir alandı..Kadınıyla erkeğiyle ,genciyle yaşlısıyla ..Beraber spor yapıp ,beraber eğlendiğimiz yerdi buralar..Ya seyirci olurdun ya futbolcu..Ya da voleybol oynardın..Yer yoksa hakem olurdun. Neler öğrendik bu alanda..Burada büyüklerimden öğrendiğim basketbol ile halbuki katılmıştım lise turnuvasına..Hocalarımızla voleybol oynayacak kadar iyi öğrenmiştim voleybolu yine bu alanda..Daha küçükken misketler ,saklambaçlar oynardık. Bu alanın önemini saymakla bitiremem. Ancak yıllardır bu durumda. diyerek Mart’ın sonunu işaret edercesine sabredin Millet ittifakımızın adayımız Av. Fatma kaplan Hürriyeti Başkan yaptığımızda bu sorun ortadan kalkacaktır. 

“Mahallede şiddet ve alkol oranı arttı”

Bal, Mahallemizde alkol oranı ,şiddet oranı malesef arttı. Çünkü Çocukluğumuzu,neşemizi,şenliklerimizi,düğünlerimizi,spor faaliyetlerimizi aldılar elimizden. Kadınlarımızın spor yapabileceği alanlar yok oldu. Anneler çocuklarının rahat oynayabileceği bir yer bulamadığı için dışarı çıkaramıyor. Bu sorunu da en kısa sürede Hürriyet’i Başkan yaptığımızda çözeceğiz dedi.
Bu haber 1026 defa okundu

DİĞER HABERLER

HÜRRİYET’TEN 10 KASIM MESAJI

HÜRRİYET’TEN 10 KASIM MESAJI

BİZE DÜŞEN GÖREV, CUMHURİYETİMİZİ SONSUZA KADAR YAŞAMAK VE YAŞATMAK

'Milletimiz adeta küllerinden yeniden doğmuştur'

'Milletimiz adeta küllerinden yeniden doğmuştur'

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Necati KORKMAZ, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 81. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Meclis üyelerine kötü haber

Meclis üyelerine kötü haber

CHP'de tüm dengeler değişecek

Efe, 'Tuncay Aşkın, nankörlük ediyor'

Efe, 'Tuncay Aşkın, nankörlük ediyor'

.

15 Temmuz hain darbe teşebbüsünde eşi ve oğlu şehit olmuştu

15 Temmuz hain darbe teşebbüsünde eşi ve oğlu şehit olmuştu

Nihal Olçok'tan çok konuşulaşacak sözler

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ