22 Mayıs 2019 Çarşamba 09:15
 
Öncekiler Sonrakiler

DİLOVASI İYİ PARTİ'DEN GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Dilovası İYİ Parti'den görkemli açılış
18 Haziran 2018 Pazartesi 13:09

Dilovası İYİ Parti önceki gün büyük mahallelerinden biri olan Diliskelesi Mahallesinde İrtibat bürosu açtı.

Yüzlerce Diliskeleli vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği açılışa Genel Başkan Yardımcısı aynı zamanda Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan da katıldı. Dilovası İYİ Parti 24 Haziran seçimlerine günler kala çalışmalarını hızlandırdı. 


Genel Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan ile birlikte Tavşancıl esnafını gezdikten sonra Dikiskelesi'ne geçerek burada bulunan yüzlerce vatandaş ile birlikte İrtibat Bürosu açan İYİ Partili yöneticiler burada bulunan halka da kısa konuşmalar yaptı. Açılış konuşmasını yapan Dilovası İYİ parti ilçe başkanı Emin Yılmaz, bütün katılımcılara teşekkür etti. 


“Dilovası’nı üvey evlat görüyorlar”
İlle Başkanı Emin Yılmaz’dan sonra konuşan Milletvekili adayları halkı selamlaştıktan sonra Kocaeli eski Milletvekili, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan halka seslendi. Türkkan “ Mevcut iktidar Dilovası’na hep üvey evlat muamelesi yaptı, kömürcüler osb İle insanların ciğerlerini kömür tozuyla doldurdular, milleti kanser ettiler. Dilovası’nın giriş çıkışlarını kapattılar. Yani Dilovası Halkına bir faydaları olmayan bu İktidara dur zamanı gelmiştir” dedi.

Daha sonra İrtibat bürosunun açılışını yapan katılımcılar burada ikramlar İle karşılandıktan sonra, katılan vatandaşlar da bayramlaştı.


Bu haber 2316 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ