11 Aralık 2018 Salı 11:13
 
  • 5,322 TL

  • 6,057 TL

  • 213,58 TL

  • 92.113

Öncekiler Sonrakiler

DİLOVASI İYİ PARTİ KARADENİZLİLERE GİTTİ

Dilovası İYİ PARTİ Karadenizlilere Gitti
02 Nisan 2018 Pazartesi 10:05

Dilovası İYİ Parti esnaf ziyaretleri kapsamında önceki gün Dilovası Karadenizliler Derneğine ziyarette bulundu.

Dernek yöneticilerinin yoğun katılımıyla gerçekleşen ziyarette, Derneğin Onursal Başkanı olan Dilovası İYİ parti İlçe Başkanı Emin Yılmaz’a çalışmalarından dolayı plakette verildi.


İYİ parti Dilovası nda çalışmaya ve kendini tanıtmaya devam ediyor. Genç ve dinamik bir yönetim kadrosu İle çalışan Dilovası İYİ parti, Dilovası’nda sıkmadık el bırakmamak istiyor. Bu ölçüde bölgede ki Sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerde bulunan parti yöneticileri önceki gün Karadenizliler Derneğine ziyarette bulundu.

Dilovası’nda bir çok üyeyi çatısı altında barındıran Karadenizliler Derneği yönetimi ve Başkanı Ömer Yıldırım, Dilovası İYİ partiyi kalabalık bir şekilde Dernek binasında ağırladı. Açılış konuşmasını yapan Dilovası Karadenizliler Başkanı Ömer Yıldırım, Dilovası İYİ partinin hayırlı olmasını, yapacakları çalışmaların Dilovası İçin faydalı ve proje üreten bir parti olarak beklediklerini söyledi. Bütün partilere eşit mesafede olduğunu da kaydeden Başkan Yıldırım Dilovası’na hizmet eden bunun İçin mücadele veren kim varsa yanındayız dedi.

PLAKET VERİLDİ

Daha sonra konuşan Dilovası İYİ parti Dilovası İlçe Başkanı Emin Yılmaz, Yeni ve genç bir parti olarak genç yönetimler İle birlikte durmadan yılmadan çalışmaya devam ettiklerini belirttiler. Dilovası’nda bir çok kişiye ulaştıklarını gelen tepkiler karlısında çok şaşırdıklarını dile getiren Başkan Yılmaz İktidara emin adımlarla yürüdüklerini söyledi. 8 Nisan da ki Açılışa da davet eden Başkan Yılmaz herşeyin İyi olacağı günlere doğru ilerlediklerini de kaydetti. Karadeniz’lerle derneğini kurucularından olan ve Dernek başkanlığı da yapan İYİ parti ilçe başkanı Emin Yılmaz a derneğe yapmış olduğu hizmetlerden ötürü de plaket takdim edildi.
Bu haber 486 defa okundu

DİĞER HABERLER

CHP İzmit, köylere çıkarma yaptı

CHP İzmit, köylere çıkarma yaptı

.

Fatih Portakal 'Yarın beni de alabilirler'

Fatih Portakal 'Yarın beni de alabilirler'

.

Rıdvan Kılıç, aday adayı oldu

Rıdvan Kılıç, aday adayı oldu

Saadet Partisi Çayırova İlçe Teşkilatında Meclis Üyeliği Aday Adaylığı Devam Ediyor.

Suriyelilere kaynak bulanlar EYT’lilere bulamıyor

Suriyelilere kaynak bulanlar EYT’lilere bulamıyor

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet konuk olduğu Uğur Dündar ile Halkın Arenası programında emeklilikte yaşa takılanların mağdur edildiğini söyleyerek, “Suriyelilere bile kaynak buluyorlar EYT’lilere bulamıyorlar” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ