26 Eylül 2018 Çarşamba 08:38
 
  • 6,175 TL

  • 7,272 TL

  • 239,71 TL

  • 99.292

Öncekiler Sonrakiler

DİLOVASI İYİ PARTİ KARADENİZLİLERE GİTTİ

Dilovası İYİ PARTİ Karadenizlilere Gitti
02 Nisan 2018 Pazartesi 10:05

Dilovası İYİ Parti esnaf ziyaretleri kapsamında önceki gün Dilovası Karadenizliler Derneğine ziyarette bulundu.

Dernek yöneticilerinin yoğun katılımıyla gerçekleşen ziyarette, Derneğin Onursal Başkanı olan Dilovası İYİ parti İlçe Başkanı Emin Yılmaz’a çalışmalarından dolayı plakette verildi.


İYİ parti Dilovası nda çalışmaya ve kendini tanıtmaya devam ediyor. Genç ve dinamik bir yönetim kadrosu İle çalışan Dilovası İYİ parti, Dilovası’nda sıkmadık el bırakmamak istiyor. Bu ölçüde bölgede ki Sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerde bulunan parti yöneticileri önceki gün Karadenizliler Derneğine ziyarette bulundu.

Dilovası’nda bir çok üyeyi çatısı altında barındıran Karadenizliler Derneği yönetimi ve Başkanı Ömer Yıldırım, Dilovası İYİ partiyi kalabalık bir şekilde Dernek binasında ağırladı. Açılış konuşmasını yapan Dilovası Karadenizliler Başkanı Ömer Yıldırım, Dilovası İYİ partinin hayırlı olmasını, yapacakları çalışmaların Dilovası İçin faydalı ve proje üreten bir parti olarak beklediklerini söyledi. Bütün partilere eşit mesafede olduğunu da kaydeden Başkan Yıldırım Dilovası’na hizmet eden bunun İçin mücadele veren kim varsa yanındayız dedi.

PLAKET VERİLDİ

Daha sonra konuşan Dilovası İYİ parti Dilovası İlçe Başkanı Emin Yılmaz, Yeni ve genç bir parti olarak genç yönetimler İle birlikte durmadan yılmadan çalışmaya devam ettiklerini belirttiler. Dilovası’nda bir çok kişiye ulaştıklarını gelen tepkiler karlısında çok şaşırdıklarını dile getiren Başkan Yılmaz İktidara emin adımlarla yürüdüklerini söyledi. 8 Nisan da ki Açılışa da davet eden Başkan Yılmaz herşeyin İyi olacağı günlere doğru ilerlediklerini de kaydetti. Karadeniz’lerle derneğini kurucularından olan ve Dernek başkanlığı da yapan İYİ parti ilçe başkanı Emin Yılmaz a derneğe yapmış olduğu hizmetlerden ötürü de plaket takdim edildi.
Bu haber 457 defa okundu

DİĞER HABERLER

Ak partililer köyde

Ak partililer köyde

.

Gebze’deki genç üye sayısı 600 yükseldi

Gebze’deki genç üye sayısı 600 yükseldi

.

AK Kadınlardan Şehit aileleri ve Gazilere ziyaret

AK Kadınlardan Şehit aileleri ve Gazilere ziyaret

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları, İzmit’te şehit aileleri ve gazileri ziyaret etti.

Saadet Partisi Eylül Ayı Divan Toplantısı -Gerçekleşti

Saadet Partisi Eylül Ayı Divan Toplantısı -Gerçekleşti

.

AK Partili Ayaz, Taksicilerle Buluştu

AK Partili Ayaz, Taksicilerle Buluştu

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, Park Taksi Durağı çalışanlarını ziyaret edip kolaylık diledi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET