23 Mart 2019 Cumartesi 20:41
 
Öncekiler Sonrakiler

DİLOVASI İYİ PARTİ YEREL SEÇİM STARTINI VERDİ

Dilovası İYİ PARTİ Yerel Seçim Startını Verdi
06 Temmuz 2018 Cuma 11:26

Dilovası iyi parti genel seçim sonrası il toplantısını Dilovası sahil restorantta gerçekleştirdi.

Ana Kademe ve Genel seçimlerde yoğun tempo İle çalışan SKM yöneticilerininde katıldığı toplantı oldukça yoğun geçti.


Genel seçim sonrası değerlendirme toplantısından sonra ilk olağan toplantısını yemekli gerçekleştiren Dilovası İYİ parti yerel seçim startını vererek, Dilovası’nı daha iyi bir belediyecilik anlayışı İle yönetmeye hazır olduklarını söylediler.


DİLOVASI BELEDİYESİ AKP YÖNETİMİNİN ELİNDE AĞLIYOR


Toplantıda konuşma yapan Başkan Emin Yılmaz önemli konulara değinerek, Dilovası Belediyesine talip olduklarını dile getirdi. Başkan Yılmaz; Öncelikle burada bulunan ve bulunmayan Partimize emek veren ve gece gündüz koşturan yönetici arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bizlere güvenerek oy veren Halkımıza ayrıca teşekkür ediyorum. Yeni kurulan ve yeni bir ekip olan İyi parti Dilovası’nda 40 yıllık partilerle mücadele vermiş ve bizi tatmin etmesede hatrı sayılır oy aldık. Artık önümüzde Yerel seçimler var Artık tecrübeliyiz erken seçimlere karşı bağışıklık kazandık, ve yarın seçim olsa en iyi şekilde sahada olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

Bakın Genel seçimlerin ardından Dilovası Sorunları yine gündeme oturdu. Arıtmalardan çıkan kokular adeta Bizleri usandırmış durumda, 4 yılı aşkın süredir İlçemize bir çivi dahi çakamayan zihniyeti Dilovası’nda silmemiz lazım. Ve bu yükü sırtlayacak en tecrübeli kadro iyi partide, Dilovası’nın Kan ağladığı bu yönetimin yerine İyi Kadrolarla Dilovası müreffeh yarınlara kavuşacak” dedi.


Ayrıca seçim sonuçlarını enine boyuna değerlendiren İyi parti, yerel seçimler için Startını verdi.Bu haber 1462 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ