• 5,359 TL

  • 6,113 TL

  • 221,87 TL

  • 97.937

Öncekiler Sonrakiler

DİLOVASI İYİ PARTİDEN ERZURUM’LULARA ZİYARET

Dilovası İYİ Partiden Erzurum’lulara Ziyaret
07 Nisan 2018 Cumartesi 15:29

Dilovası İYİ Parti 8 Nisan da yapılacak açılış İçin yaptığı ziyaretlere devam ediyor.

Önceki gün Erzurumlular derneğini ziyaret eden İYİ Partili yöneticiler, Erzurumlulara açılış İçin davetiyelerini bırakırken, aynı zamanda da İyi parti ile ilgili soruları da yanıtladı.


Dilovası İYİ parti Erzurumlular Derneğine yaptığı ziyarete Dilovası İYİ parti ilçe başkanı Emin Yılmaz ve yöneticileri ile birlikte katıldı. Dilovası Erzurumlular dernek başkanı Cebrail Temiz ve Erzurumlu yöneticilerinde kalabalık bir şekilde karşıladığı toplantıda açılış konuşmasını yapan Dernek Başkanı Cebrail Temiz, Dilovası İYİ partinin bölgemize hayırlı olmasını temenni ettiklerini, daha önceden STK larda ortak çalıştıkları arkadaşlarının da iyi parti kadrosunda görmekten mutlu olduğunu dile getirdi. Her siyasi partiye eşit mesafede olduklarını da söyleyen Başkan Temiz, İyi Partiyi İyi yerlerde görmek ve hayırlı işler yaptığını da görmek istediklerini söyledi. Daha sonra konuşan Dilovası İYİ parti ilçe başkanı Emin Yılmaz’da, kısa bir zaman önce yeni kongrelerini yapan ve güven tazeleyen başkan Temiz e tekrar dan hayırlı olsun temennisinde bulunarak, kendilerini de ağırlamalarından ötürü teşekkür etti. Başkan Yılmaz, İYİ partinin Dilovası’nda her geçen gün büyüdüğünü ve iktidara alternatif bit duruma geldiğini söyledi. Dilovası’nın bir çok sorununa iyi partinin çözüm üreteceğini kaydeden Yılmaz açılış sonrasında tüm kamuoyuna projelerini açıklayacaklarını söyledi.
Bu haber 706 defa okundu

DİĞER HABERLER

Hürriyet meslek odalarını ziyaret etti

 Hürriyet meslek odalarını ziyaret etti

.

Sezer, hemşehri derneklerini ziyaret etti

Sezer, hemşehri derneklerini ziyaret etti

AK Parti Gölcük Belediye Başkanı adayı Av. Ali Yıldırım Sezer, ilçede hizmet veren hemşehri dernekleriyle buluştu

Partinin ne önemi var!

Partinin ne önemi var!

Ercan Dalkılıç bu sefer Saadet diyecek

'Gençleri geleceğin dünyasına hazırlayacağız'

'Gençleri geleceğin dünyasına hazırlayacağız'

Dünyanın teknoloji alanında büyük bir değişim geçirdiğini belirten Büyükakın, “Gençleri geleceğin dünyasına hazırlayacağız” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ