21 Temmuz 2018 Cumartesi 18:49
 
  • 4,791 TL

  • 5,612 TL

  • 190,35 TL

  • 94.082

Öncekiler Sonrakiler

DİLOVASI İYİ PARTİDEN ERZURUM’LULARA ZİYARET

Dilovası İYİ Partiden Erzurum’lulara Ziyaret
07 Nisan 2018 Cumartesi 15:29

Dilovası İYİ Parti 8 Nisan da yapılacak açılış İçin yaptığı ziyaretlere devam ediyor.

Önceki gün Erzurumlular derneğini ziyaret eden İYİ Partili yöneticiler, Erzurumlulara açılış İçin davetiyelerini bırakırken, aynı zamanda da İyi parti ile ilgili soruları da yanıtladı.


Dilovası İYİ parti Erzurumlular Derneğine yaptığı ziyarete Dilovası İYİ parti ilçe başkanı Emin Yılmaz ve yöneticileri ile birlikte katıldı. Dilovası Erzurumlular dernek başkanı Cebrail Temiz ve Erzurumlu yöneticilerinde kalabalık bir şekilde karşıladığı toplantıda açılış konuşmasını yapan Dernek Başkanı Cebrail Temiz, Dilovası İYİ partinin bölgemize hayırlı olmasını temenni ettiklerini, daha önceden STK larda ortak çalıştıkları arkadaşlarının da iyi parti kadrosunda görmekten mutlu olduğunu dile getirdi. Her siyasi partiye eşit mesafede olduklarını da söyleyen Başkan Temiz, İyi Partiyi İyi yerlerde görmek ve hayırlı işler yaptığını da görmek istediklerini söyledi. Daha sonra konuşan Dilovası İYİ parti ilçe başkanı Emin Yılmaz’da, kısa bir zaman önce yeni kongrelerini yapan ve güven tazeleyen başkan Temiz e tekrar dan hayırlı olsun temennisinde bulunarak, kendilerini de ağırlamalarından ötürü teşekkür etti. Başkan Yılmaz, İYİ partinin Dilovası’nda her geçen gün büyüdüğünü ve iktidara alternatif bit duruma geldiğini söyledi. Dilovası’nın bir çok sorununa iyi partinin çözüm üreteceğini kaydeden Yılmaz açılış sonrasında tüm kamuoyuna projelerini açıklayacaklarını söyledi.
Bu haber 635 defa okundu

DİĞER HABERLER

5 bakanlığa yardımcılar atandı

5 bakanlığa yardımcılar atandı

5 bakanlığa bakan yardımcıları atandıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bazı bakanlıklara bakan yardımcıları atadı.

CHP’de vekalet Yılmazel’de

CHP’de vekalet Yılmazel’de

.

CHP'de artçı deprem!

CHP'de artçı deprem!

Son günlerde ülke genelinde CHP'de yaşanan istifaların ardı arkası kesilmiyor.

CHP'li ilçe başkanına paylaşımlarıyla ilgili soruşturma açıldı

CHP'li ilçe başkanına paylaşımlarıyla ilgili soruşturma açıldı

CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz'a 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili paylaşımlarıyla ilgili olarak soruşturma açıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ