27 Mart 2019 Çarşamba 06:32
 
Öncekiler Sonrakiler

DİLOVASI İYİ PARTİDEN GENÇLİK DERNEĞİNE ZİYARET

Dilovası İYİ Partiden Gençlik Derneğine Ziyaret
30 Mart 2018 Cuma 14:55

Dilovası İYİ parti sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerini devam ettiriyor.

Dilovası’nda yeni kurulan T.Özal ve Kayapınar Gençlik Derneğinde, Gençler ile bir araya gelen Dilovası İYİ parti burada gençler ile ilgili projelerini anlattı.


Dilovası İYİ parti önceki gün yeni kurulan ve bünyesinde bir çok genci bulunduran Turgut Özal ve Kayapınar Mahallesi Dayanışma ve Yardımlaşma Gençlik Derneği’ne ziyarette bulundu. Ziyarette 8 Nisan da yapılacak olan İYİ Parti Dilovası İlçe Teşkilat binasının açılışına davet eden Başkan Emin Yılmaz, ayrıca gençlerin sorunlarını dinledi.

İlk olarak konuşmaya başlayan Gençlik Derneği Başkanı Hayrettin Koçpınar, Dilovası İYİ partinin hayırlı olmasını ve bölgeye iyi hizmetler getirmesi temennisinde bulunarak Dernek ve bölge hakkında bilgi verdi. Daha sonra konuşan Başkan Emin Yılmaz ise, İyi partinin kadın ve genç hareketi olduğunu dile getirdi. Gençler İle ilgili çok ciddi projelerinin olduğunu, açılıştan sonra genişletilmiş bir programla açıklayacağını söyledi. Karşılıklı teşekkürlerin ardın Dilovası İYİ parti olarak Gençlik derneğinin bütün kamu yararına olan programlarda yanında olacağımın sözünü de verdiler.
Bu haber 740 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ