20 Mart 2019 Çarşamba 19:27
 
Öncekiler Sonrakiler

DİLOVASI ORDULULAR DERNEĞİ’NE İYİ GELDİ

Dilovası Ordulular Derneği’ne İYİ geldi
29 Mart 2018 Perşembe 16:15

.

İYİ Parti Dilovası İlçe Teşkilatı, Dilovası Ordulular Derneği’ni ziyaret ederek, Ordulu Dernek yöneticileri ve üyeleri ile bir araya geldi. 8 Nisan’da gerçekleştirilecek olan partinin açılışına dernek yönetimini davet eden İYİ Parti Dilovası İlçe Teşkilatı çalışmalar hakkında da bilgi vererek Ordulular’dan destek istedi.

Gerçekleştirilen ziyarette kısa bir konuşma yapan Ordulular Derneği Başkanı Celil Baş, “Sivil toplum kuruluşları olarak siyasi partilere olabildiğince eşit mesafede duruyoruz. İlçemizin birçok sorunu var, bunların çözümü siyasi partilerden geçiyor çünkü iktidar için mücadele veriyorlar, iktidarlar da çözüm noktasıdır. Biz dernek olarak hemşerilerimiz ile birlikte bir arada durarak kendi sorun ve sıkıntılarımızı olabildiğince çözmeye çalışıyoruz. İYİ Parti yeni bir parti ve Dilovası’nda da çalışmalarınızı takip ediyoruz. İlçemiz için her zaman iyi dileklerimizi siyasi partilere sunuyoruz” dedi.

Partinin çalışmaları hakkında bilgiler veren İYİ Parti Dilovası İlçe Başkanı Emin Yılmaz ise, “Öncelikle bizleri burada ağırlayan ve kendimizi tanıtma fırsatı sunan Ordulular Derneği’ne ve çalışkan Başkanı Celil Bey’e teşekkür ediyorum. STK’lar bizler için çok önemli… İlçemizin yapı taşlarının başında geliyor. Ben ve teşkilatımdaki birçok yönetici arkadaşım da STK geçmişleri bulunan ve bulundukları derneklerde ellerini taşın altına koyan isimlerdir. İlçe teşkilatımızın birim listesinde olmamasına rağmen STK birimi kurmak istediğimizi gerekli mercilere ilettik ve bunun alt yapısını kuruyoruz. Bilindiği üzere Dilovası mahrumiyetler bölgesi ve maalesef ilçemize hizmet anlamında sınıfta kalmış belediyesine haciz gelmiş bir ilçeyiz. Biz parti olarak iktidar olursak ‘bunlara ne gibi çözümler sunarız?’ diye gece-gündüz çalışıyoruz. İnşallah her şey İYİ olacak Dilovası’nda hedeflediğimiz iktidarı göreceğiz’’ diyerek sözlerini tamamladı.


Bu haber 1006 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ