20 Ekim 2018 Cumartesi 17:10
 
  • 5,644 TL

  • 6,498 TL

  • 222,20 TL

  • 96.455

Öncekiler Sonrakiler

DOĞAN, FETHİYE CADDESİ ESNAFI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

Doğan, Fethiye caddesi esnafı ile kahvaltıda buluştu
28 Eylül 2018 Cuma 13:15

.

Fethiye Caddesi esnaflarından Hüseyin Öziri tarafından belediye esnaf buluşması adı altında düzenlenen kahvaltı programına Başkan Doğan’ın yanı sıra  Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz,  AK Parti eski İl Başkanı Mahmut Civelek, KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan ile belediye meclis üyeleri de katıldı. Fethiye esnaflarından Hüseyin Öziri yaptığı konuşmada “Bu kahvaltıları farklı yerlerde her ay geleneksel hale getirmek istiyoruz. Türkiye’de ekonominin kalbi aslında esnaftır. Tüm büyüklerimizin esnafımızın derdiyle dertlenmesini istiyoruz” dedi.

 

ESNAF DOSTU BELEDİYEYİZ

 

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da “Allah hepimizin işini rast getirsin. Bu buluşmada emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bizler esnaf dostu bir belediyeyiz. Esnaf masamız var. İzmit Belediyesi olarak esnafımızın daha çok kazanmasını istiyoruz. Daha çok müşteri kazanması için üstümüze düşeni yapmaya çalışıyoruz. Şehrin sağlık turizmini geliştirmek adına milletvekilliğimden bu yana çalışmalar yaptık. Tarih Koridoru ile şehrimizin tarihi değerlerini gün yüzüne çıkardık ve böylelikle turizmi attırmayı hedefledik. Büyük projelerimizi hem şehre, hem de şehir dışından geleceklere cazip işler olsun diye yaptık.

 

EKONOMİK NEFERLER OLACAĞIZ

 

Tüm sıkıntılar aşılabilir. Yeter ki birlik ve beraberliğimizi bozmayalım. Bizler de ekonomik neferler olacağız, fedakarlıklar yapacağız. Ülke, bayrak olmazsa malın da kar etmiyor. Yerli malına döneceğiz. Bu saldırılar bizi daha da güçlü yapacak. Herkes üstüne düşeni yapacak. Fırsatçılık yapılırsa, o da böyle bir milli mücadele sırasındaki kendini siper eden askerler varken dağlara kaçanlara benzer. Bu şehirde, bu ülkede çocuklarımız torunlarımız yaşayacak. Biz güçlü bir milletin evlatlarıyız. Daha çok çalışacağız ve daha çok üreteceğiz” şeklinde konuştu.

 

ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ

 

Esnaf buluşmasında AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz bir konuşma  yaparak, ““İzmit’in en büyük rengi en büyük nişanı bu iki cadde ve yürüyüş yoludur. Hepsi babadan dededen esnaftır. Dün olduğu gibi bugün de yanınızdayız. Siyaseten de belediye olarak da ne gerekiyorsa esnafımızın yanındayız. Sadece sözle değil eylem olarak da yanınızdayız” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak’da konuşmasında yapılan hizmetlerle Kocael’ye değer kattıklarını söyledi.
Bu haber 682 defa okundu

DİĞER HABERLER

Karaosmanoğlu, 'O utanç görüntüleri bir daha yaşanmayacak'

 Karaosmanoğlu, 'O utanç görüntüleri bir daha yaşanmayacak'

.

Hürriyet’ten milyonlarca kadını ilgilendiren kanun teklifi

Hürriyet’ten milyonlarca kadını ilgilendiren kanun teklifi

.

Başkan Ayaz;Muhtarlarımızın maaşı 16 yılda 18 kat arttı

Başkan Ayaz;Muhtarlarımızın maaşı 16 yılda 18 kat arttı

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, 19 Ekim ''Muhtarlar Günü'' nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Ak kadınlardan Kadın Muhtarlar ziyaret

Ak kadınlardan  Kadın Muhtarlar ziyaret

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, 19 Ekim Türkiye Muhtarlar Günü dolayısıyla İzmit’li kadın muhtarları ziyaret etti.

CHP heyeti yerel seçim için Sakarya'da

CHP heyeti yerel seçim için Sakarya'da

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET