Öncekiler Sonrakiler

DOĞAN, SİYASİ HEDEFLERİNİ AÇIKLADI

Doğan, siyasi hedeflerini açıkladı
02 Temmuz 2018 Pazartesi 15:47

Yerel bir kanalda yayımlanan bir programının konuğu olarak kamuoyu karşısına geçen İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, 24 Haziran seçim sonuçlarını değerlendiren konuşmalarında siyasi hedeflerine de değindi.

Siyasi hedeflerinden bahseden Doğan, “Siyasi hedefim, Recep Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı  yaptığı bu ülkenin daha başarılı, daha müreffeh, daha huzurlu yaşamasıdır. Benim siyasi hedefim bu. Kişisel hiçbir beklentim, ikbalim yok.  Ama bu demek değildir ki her şeyi bırakayım, kenara geçeyim. Hayır, öyle bir lüksümüz de yok. Bizim siyasi anlayışımızda görev istenmez, verilir” dedi.


“Enerjimiz de var, birikimimiz de...”

Doğan açıklamalarının devamında, “Takdir edilir, biz her türlü görevi yaparız. Hamdolsun enerjimiz de var, birikimimiz de... Her şey nasip işidir. Bizden daha iyi yapan varsa ona destek veririz, yardımcı oluruz. Ancak sizin bu ülkeye, bu şehre bir  katkınız olacakken böyle bir görev verilirken hayır ben keyfime, rahatıma bakarım deyip almıyorsanız o ayrı bir şey. Biz o tarz biri değiliz, biz ürettikçe mutlu olan kişileriz” ifadelerini kullandı.


“Herkes hak ettiğini bir şekilde bulur”
“Yeni dönem için yeni görevlere hazırım” diyen Doğan,  “Bizim partimizde asla makam kavgası olmaz. Buna ben ne girerim ne de gireni tasvip ederim. Her şey nasip işidir ve yukarının uygun gördüğü şekilde olur. Herkes hak ettiğini bir şekilde bulur. Bizim bu konuları aşmış olmamız lazım.  Bizim gençlere örnek olmamız lazım. Bizim zarafetle siyaset yapıldığını gösterip ilkelerden taviz vermeden, siyaset ticaret ilişkisi olmadan, bizi biz yapan değerlerden uzaklaşmadan, önce partim önce ülkem diyecek yaklaşımları gençlere öğretmemiz lazım” diye konuştu.


Bu haber 1133 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ