23 Şubat 2018 Cuma 09:12
 
  • 3,788 TL

  • 4,661 TL

  • 161,85 TL

  • 116.841

Öncekiler Sonrakiler

DUYAR DURMAK BİLMİYOR

Duyar durmak bilmiyor
22 Ağustos 2017 Salı 00:14

.


BBP İl Başkanı Serhat Duyar, ilçe teşkilatlanmalarının ardından çalışmalara ara vermeden devam ediyor. İsmail Yıldırım’ı ziyaret eden Duyar ve beraberindekiler ardından Karamürsel ve Derince de ziyaretler yaptı

Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı Serhat Duyar, ildeki çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Kocaeli’deki tüm ilçelerde teşkilatlanma çalışmalarını tamamlamak için durmaksızın çalışan Duyar, ara vermeden çalışmalarına devam ediyor. Önceki gün BBP Karamürsel İlçe Başkanı Fatih Aktulun ve il yöneticisi Kadir Cevrim ile Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ı ziyaret eden Duyar, daha sonra Karamürsel’de bir dizi ziyaretlerde bulundu. Duyar ve beraberindekiler ilçeden ayrılmadan önce de Karamürsel Bey’in anıt mezarını ziyaret ederek dua etti. Karamürsel’deki çalışmalarını tamamlayarak Derince’ye geçen Serhat Duyar, burada ilçe başkanı İsmail Aydın ile önce bir cenazeye katıldı. Ardından da ilçe de çeşitli ziyaretlerde bulunan Duyar, geçtiğimiz hafta kayınpederini kaybeden MHP Derince İlçe Başkanı Zeki Omurca’ya taziye ziyaretinde bulundu. Ardından BBP’li Duyar, engelli Ahmet İnan’a BBP rozeti taktı.

Bu haber 1621 defa okundu

DİĞER HABERLER

Ayaz’dan STK’lara Kongre Daveti

Ayaz’dan STK’lara Kongre Daveti

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz STK temsilcileriyle bir araya gelerek, 25 Şubat’ta gerçekleşecek olan il kongresi için davette bulunuyor.

AK Parti’li Kadınlardan 28 Şubat Programı

AK Parti’li Kadınlardan 28 Şubat Programı

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından 28 Şubat darbesi kapsamında, ’28 Şubat Bir Onur Mücadelesidir’ konulu konferans düzenliyor.

Oy için 40 takla atanlar sizi meclise almadı

Oy için 40 takla atanlar sizi meclise almadı

Hürriyet’ten Yavuz Selim’e moral ziyareti.

Gebze Erbakanı anma proğramına hazırlanıyor

Gebze Erbakanı anma proğramına hazırlanıyor

Gebze Erbakan Vakfı , 25 Şubat Pazar günü, 54. Hükümetin Başbakanı Merhum Erbanının vefatının 7. yılında anma programı için durdurak bilmeden çalışıyor

Hürriyet, 'Kadro lütuf değil haktır!'

Hürriyet, 'Kadro lütuf değil haktır!'

İSU’da yaşanan kadro eşitsizliğini meclise taşıyan CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet, “Bu insanlara kadro lütuf değil haktır” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ