22 Mayıs 2019 Çarşamba 18:58
 
Öncekiler Sonrakiler

EBRU KÜÇÜKAYDIN,DUR DURAK BİLMİYOR

Ebru Küçükaydın,Dur durak bilmiyor
26 Mayıs 2018 Cumartesi 14:42

.

Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) adayı adayı olduktan sonra milletvekili aday listesini bile beklemeden kapı kapı dolaşmaya başlayan Ebru Küçükaydın dur durak bilmiyor. CHP Kocaeli 6. Sıra Milletvekili Adayı Ebru Küçükaydın bilindiği gibi Gölcük İlçesi Halıdere’nin yerlisi. Yıllardır gazetecilik mesleğini icra ettikten sonra emekli olan ve siyasal ahlak üzerine kitap yazan tüm siyasi partilerin aday listelerinde tek gazeteci ve engelli vekil adayı olan Ebru Küçükaydın, Başiskele, Gölcük ve Karamürsel ilçelerinde vatandaşla bir araya geliyor.

KAHVEDE, SOKAKTA, EVDE, İFTARDA

Parti ile birlikte yaptığı çalışmalar dışında Küçükaydın’ı her yerde görmek mümkün. Partisinin toplantılarına katılan, sokakta vatandaşlarla kucaklaşan, kahvede emeklileri ziyaret eden, tezgâh açan engellere ‘hayırlı işler’ dileyen, evlere çat kapı gidip vatandaşın iftar sofralarına konuk olan Küçükaydın, seçim çalışmalarını hızla sürdürüyor.


İNSANA DOKUNUYORUZ
CHP’nin il ve ilçe örgütlerinin aktif olarak seçim çalışması içinde olduğunu kaydeden Küçükaydın, “Halkımıza partimizin hedeflerini anlatıyorum. Dürüst, çalışkan insanların siyaset yapması adına teşvik edilmesini, acılarımızın, sevinçlerimizin, kazançlarımızın ve kayıplarımızın bir olduğunu anlatıyorum. Halkımız samimiyet istiyor. Gölcük’ün evladı olarak samimiyetimi anlatmama gerek yok çünkü herkes bunu iyi bilir. Önemli olan insanlarımıza ortak noktalarımız konusunda dokunmak. Ben de CHP Milletvekili adayı olarak insana ve insanlığın olmazsa olmazı güven ve samimiyet duygusuna dokunuyorum. Hiç birimizin öteki olmadığını anlatıyorum” dedi.Bu haber 666 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ