17 Aralık 2018 Pazartesi 23:35
 
  • 5,373 TL

  • 6,101 TL

  • 215,06 TL

  • 89.962

Öncekiler Sonrakiler

EBRU KÜÇÜKAYDIN,DUR DURAK BİLMİYOR

Ebru Küçükaydın,Dur durak bilmiyor
26 Mayıs 2018 Cumartesi 14:42

.

Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) adayı adayı olduktan sonra milletvekili aday listesini bile beklemeden kapı kapı dolaşmaya başlayan Ebru Küçükaydın dur durak bilmiyor. CHP Kocaeli 6. Sıra Milletvekili Adayı Ebru Küçükaydın bilindiği gibi Gölcük İlçesi Halıdere’nin yerlisi. Yıllardır gazetecilik mesleğini icra ettikten sonra emekli olan ve siyasal ahlak üzerine kitap yazan tüm siyasi partilerin aday listelerinde tek gazeteci ve engelli vekil adayı olan Ebru Küçükaydın, Başiskele, Gölcük ve Karamürsel ilçelerinde vatandaşla bir araya geliyor.

KAHVEDE, SOKAKTA, EVDE, İFTARDA

Parti ile birlikte yaptığı çalışmalar dışında Küçükaydın’ı her yerde görmek mümkün. Partisinin toplantılarına katılan, sokakta vatandaşlarla kucaklaşan, kahvede emeklileri ziyaret eden, tezgâh açan engellere ‘hayırlı işler’ dileyen, evlere çat kapı gidip vatandaşın iftar sofralarına konuk olan Küçükaydın, seçim çalışmalarını hızla sürdürüyor.


İNSANA DOKUNUYORUZ
CHP’nin il ve ilçe örgütlerinin aktif olarak seçim çalışması içinde olduğunu kaydeden Küçükaydın, “Halkımıza partimizin hedeflerini anlatıyorum. Dürüst, çalışkan insanların siyaset yapması adına teşvik edilmesini, acılarımızın, sevinçlerimizin, kazançlarımızın ve kayıplarımızın bir olduğunu anlatıyorum. Halkımız samimiyet istiyor. Gölcük’ün evladı olarak samimiyetimi anlatmama gerek yok çünkü herkes bunu iyi bilir. Önemli olan insanlarımıza ortak noktalarımız konusunda dokunmak. Ben de CHP Milletvekili adayı olarak insana ve insanlığın olmazsa olmazı güven ve samimiyet duygusuna dokunuyorum. Hiç birimizin öteki olmadığını anlatıyorum” dedi.Bu haber 601 defa okundu

DİĞER HABERLER

Cumhur ittifakı biraraya geldi

 Cumhur ittifakı biraraya geldi

Ak Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın,MHP Kocaeli İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

KTO'dan özel proje

KTO'dan özel proje

Körfez Ticaret Odası’nın özel öğrencilere yönelik projesi devam ediyor.

Bakan Soylu, geliyor

Bakan Soylu, geliyor

AK Parti Kocaeli Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM), yaklaşan 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri için yoğun mesaiye başlıyor

'Herkesin başkanı olacağım!'

'Herkesin başkanı olacağım!'

.

Başkanlardan birlik mesajı

Başkanlardan birlik mesajı

.

Gebze’de Büyükakın’a sevgi seli

Gebze’de Büyükakın’a sevgi seli

Gebze Kent Meydanı’nda vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Büyükakın, esnafları da ziyaret eden hayırlı işler diledi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ