21 Şubat 2020 Cuma 19:27

ELAZIĞ VE KARSLILARIN KONUĞU GÖKÇE OLDU

Elazığ ve Karslıların konuğu Gökçe oldu
03 Şubat 2019 Pazar 16:45

.

Elazığ ve Kars derneklerine konuk olan CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, "İlçemize Derincelilik bilinciyle hizmet edeceğiz, projelerimiz en az 50 yılımıza hitap edecek şekilde yapılacak" dedi


CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, yaklaşan yerel seçim için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Ekim ayında aday gösterilmesiyle birlikte soluğu sahada alan Gökçe, ilçede gidilmedik mahalle, ulaşılmadık Derinceli bırakmamak adına çalışmalarını büyük bir titizlikle gerçekleştiriyor. Önceki gün de yoğun bir seçim çalışması yapan Gökçe, dernek ziyaretlerinde Kocaeli Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği ile Kocaeli Kars İli Derneği'ne konuk oldu.

ÖNCE MAHALLELİ SONRA ZİYARET
Gökçe'ye ziyaretlerinde CHP Derince İlçe Başkanı Nihat Değer eşlik etti. Gittiği programlarda ilgiyle karşılanan Gökçe, mahalle sakinleri ve esnafına da uğrayarak programlarına devam etti. Derince'nin kültür mozaiği olduğu vurgusunu yapan Gökçe, "Zengin kültür yapımızı elbette koruyacağız, ama artık hepimiz Derinceliyiz. Kentimizi de bu bilinçle ve ilkelerimizle yönetmeye talibiz" dedi. Kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan Gökçe, "Projelerimiz kentin en az 50 yılına hitap edecek şekilde yapılacak" diye konuştu.

Bu haber 736 defa okundu

DİĞER HABERLER

Taşdemir:Alçakça bir saldırı!

Taşdemir:Alçakça bir saldırı!

MADDİ ZARARA UĞRADIM

Saadet, Lastik-İş'e gitti

Saadet, Lastik-İş'e gitti

Saadet Partisi, Lastik İş Sendikası Genel Başkanı Alaaddin Sarı’yı ziyaret etti

İYİ PARTİ KANDIRA 2. OLAĞAN İLÇE KONGRESİ YAPILDI

İYİ PARTİ KANDIRA 2. OLAĞAN İLÇE KONGRESİ YAPILDI

Hilal Kübra Altınay güven tazeledi

YILDIZLI: PARTİMİZİN MAYASINDA ALIN TERİ VAR

YILDIZLI: PARTİMİZİN MAYASINDA ALIN TERİ VAR

EMEK MÜCADELESİNİN YANINDAYIZ

PELİN COŞTUR FİLİZ MAZBATASINI ALDI

PELİN COŞTUR FİLİZ MAZBATASINI ALDI

Filiz bugün mazbatasını alarak görevine resmen başladı

Büyükakın, Türkiye’nin geleceği gençlerdir

Büyükakın, Türkiye’nin geleceği gençlerdir

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Ordu Dernekler Federasyonu Başkanı Celalettin Yaylak, Gümüşhane Dernekler Federasyonu Başkanı Süleyman Olgun ve Kocaeli Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Erol Akalın ile birlikte yönetimlerini makamında konuk etti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ