kbb 15 temmuz
bil anakolej
13 Temmuz 2020 Pazartesi 15:29

ELAZIĞ VE KARSLILARIN KONUĞU GÖKÇE OLDU

Elazığ ve Karslıların konuğu Gökçe oldu
03 Şubat 2019 Pazar 16:45

.

Elazığ ve Kars derneklerine konuk olan CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, "İlçemize Derincelilik bilinciyle hizmet edeceğiz, projelerimiz en az 50 yılımıza hitap edecek şekilde yapılacak" dedi


CHP Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, yaklaşan yerel seçim için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Ekim ayında aday gösterilmesiyle birlikte soluğu sahada alan Gökçe, ilçede gidilmedik mahalle, ulaşılmadık Derinceli bırakmamak adına çalışmalarını büyük bir titizlikle gerçekleştiriyor. Önceki gün de yoğun bir seçim çalışması yapan Gökçe, dernek ziyaretlerinde Kocaeli Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği ile Kocaeli Kars İli Derneği'ne konuk oldu.

ÖNCE MAHALLELİ SONRA ZİYARET
Gökçe'ye ziyaretlerinde CHP Derince İlçe Başkanı Nihat Değer eşlik etti. Gittiği programlarda ilgiyle karşılanan Gökçe, mahalle sakinleri ve esnafına da uğrayarak programlarına devam etti. Derince'nin kültür mozaiği olduğu vurgusunu yapan Gökçe, "Zengin kültür yapımızı elbette koruyacağız, ama artık hepimiz Derinceliyiz. Kentimizi de bu bilinçle ve ilkelerimizle yönetmeye talibiz" dedi. Kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan Gökçe, "Projelerimiz kentin en az 50 yılına hitap edecek şekilde yapılacak" diye konuştu.

Bu haber 798 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ