20 Kasım 2018 Salı 21:44
 
  • 5,374 TL

  • 6,122 TL

  • 211,71 TL

  • 91.686

Öncekiler Sonrakiler

EMİNE ZEYBEK’TEN İLK ZİYARET KARTEPE’YE

Emine Zeybek’ten ilk ziyaret Kartepe’ye
23 Mayıs 2018 Çarşamba 15:20

.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Emine Zeybek, listelerin açıklanmasının ardından ilk ziyaretini Kartepeli kadınlara ve pazar esnafına gerçekleştirdi

AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Emine Zeybek, önceki gün listelerin açıklanmasıyla birlikte ilk ziyaretini AK parti Kartepe İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Özdemir ve yönetimine gerçekleştirdi. Zeybek, öncelikle ilçe kadın kollarına nezaket ziyaretinde bulunurken ardından AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz’ın da katılımlarıyla semt pazarında pazarcı esnafına hayırlı ve bereketli kazançlar diledi. İlçede bir dizi ziyaretler daha gerçekleştiren Milletvekili Adayı Emine Zeybek, son olarak ilçede teşkilatın verdiği iftar programına katıldı.

BAŞARILAR DİLEDİ

Nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür eden AK Parti Kartepe İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Özdemir, 7. sıradan Milletvekili Adayı seçilen Emine Zeybek’i tebrik etti. Yoğun bir şekilde başlayacağı seçim çalışmaları öncesi ilk ziyaretini kendilerine yapmasından mutluluk duyduğunu belirten Başkan Özdemir, Milletvekili Adayı Zeybek’e adaylığının hayırlı olmasını temenni ederek başarılar diledi.

ESNAFA TEŞEKKÜR ETTİ
Ak Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Emine Zeybek, 24 Haziran seçimlerinde şimdiden verecekleri desteklerinden dolayı pazarcı esnafına teşekkür etti. Kartepe pazarcı esnafları da Zeybek’i listelerin açıklanmasından hemen sonra ilçelerinde görmelerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Pazarı gezen Zeybek, ardından AK Parti Kartepe İlçe Teşkilatı’nın verdiği iftar öncesinde alanda bulunan Kartepeli hemşehrileri ile sohbet etti. 


Bu haber 413 defa okundu

DİĞER HABERLER

Ercüment Şahin İYİ Partiye katıldı

Ercüment Şahin İYİ Partiye katıldı

.

İMEAK DTO’dan CHP’ye ziyaret

İMEAK DTO’dan CHP’ye ziyaret

İMEAK DTO Kocaeli Şube Başkanı Vedat Doğusel ve yönetimi, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve yönetimini ziyaret etti

SP Kadın Kolları seçimlere hazır

SP Kadın Kolları seçimlere  hazır

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte Saadet Partisi’ndeki yoğun mesai arttı. Saadet Partisi Kadın Kolları, yerel seçimlere hazır.

Hürriyet 'Madem tutmayacaktınız, neden söz verdiniz'

Hürriyet 'Madem tutmayacaktınız, neden söz verdiniz'

.

Mümin Kozan Atatürkçü düşünce derneği’ni ziyaret etti

Mümin Kozan Atatürkçü düşünce derneği’ni ziyaret etti

.

Türkkan, Bu arazilerin devredilmesi kimleri zengin edecek?

Türkkan, Bu arazilerin devredilmesi kimleri zengin edecek?

Tarım ve Orman Bakanlığı Kocaelideki 2 büyük orman arazisini Büyükşehir Belediyesi'ne devretti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ