16 Aralık 2018 Pazar 10:11
 
  • 5,364 TL

  • 6,066 TL

  • 214,26 TL

  • 90.529

Öncekiler Sonrakiler

EMİNE ZEYBEK, ‘BEN DE VARIM’ DEDİ

Emine Zeybek, ‘ben de varım’ dedi
28 Nisan 2018 Cumartesi 16:08

.

İzmit ve Büyükşehir Belediye Meclis üyeliği  görevinden istifa ederek 24 Haziran seçimlerinde AK Parti'den Milletvekili aday adayı olan Emine Macit Zeybek, Kocaeli İl Başkanlığı binasında başvuru dilekçesini teslim etti.


Haber:Burcu Nazlı

İl parti binasında aday adaylığı dilekçesini İl Başkan Vekili Abdullah Eryarsoy’a teslim eden Emine Zeybek’i ise kadınların yoğun olduğu bir kalabalık destek verdi.Alkışlar arasında salona giren Zeybek, dilekçesini teslim etmeden önce kısa bir açıklama yaptı. Açıklamasında, “27. Dönem Milletvekilliği aday adaylığı açıklamamı yapmış bulunuyorum. 15 yıldır teşkilatın içerişimdeyim. Partiye adım attığım ilk günkü heyecanı, bugün yeniden yaşıyorum. Daha güçlü bir Türkiye yolunda ilerlemek için emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz.  Allah yolumuzu açık etsin” dedi.


Konuşmasının ardından başvuru dilekçesini teslim etti.

Bu haber 581 defa okundu

DİĞER HABERLER

Türkkan,Kapalı postanenin peşini bırakmıyor

Türkkan,Kapalı postanenin peşini bırakmıyor

.

Tahir Büyükakın,'Kadınlar ekonomik hayatta olmalı'

Tahir Büyükakın,'Kadınlar ekonomik hayatta olmalı'

Büyükakın, AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları tarafından Sabri Yalım Parkı’nda kadın emeğinin sergilendiği kermesin açılışına katıldı.

Hürriyet; 'Bütçeden elektrik alamadık'

Hürriyet; 'Bütçeden elektrik alamadık'

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet meclis bütçe görüşmeleri"nde yaptığı konuşmada, “Biz bu bütçeden elektrik alamadık” diyerek tepkisini gösterdi

Büyükakın,'Kente dair kararları birlikte alacağız'

 Büyükakın,'Kente dair kararları birlikte alacağız'

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği’ni (İKM) ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ