23 Mayıs 2018 Çarşamba 19:55
 
  • 4,861 TL

  • 5,691 TL

  • 200,52 TL

  • 101.892

Öncekiler Sonrakiler

ERBAKAN VAKFI GEBZE HANIMLAR KOMİSYONU TOPLANDI

Erbakan Vakfı Gebze hanımlar komisyonu toplandı
20 Şubat 2018 Salı 12:16

.

Erbakan Vakfı Gebze hanımlar komisyonu, İlçe Başkanı Sümeyye BOZ’un başkanlığında ve İl Hanım Komisyonu Başkanı, Meryem TAN katılımlarıyla aylık değerlendirme toplantısı vakfın yeni yerinde yapıldı.

Genel olarak vakfın hanım kolları  çalışmalarının değerlendirildiği  toplantıda; Gebze Hanım Komisyonu Başkanı Sümeyye BOZ  “ ilçe  Mahallelerde teşkilatlanma çalışmalarına hız verileceğini belirtti. Zaman zaman Vakfın çalışmalarını tanıtmak amacıyla  kent meydanında stand açtıklarını ve ziyaretlere ağırlık verdiklerini belirten Boz, önümüzdeki günlerde Milli Görüşün  Gebzede yükselmasi ve tanıtılması için her türlü fedakarlığı yapacaklarını  belirtti. Kadın sadece aileyi yetiştirmez aynı zamanda toplumuda imar eder ve ayakta tutar. Kurtuluş savaşında sırtında mermi taşıyan  hanım annelerimiz  toplumun ve ülkenin geleceği için  neler yapabileceğini göstermiştir. ” dedi


Bu haber 525 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kanko'ya yoğun ilgi

Kanko'ya yoğun ilgi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli Milletvekili Adayı Prof. Dr. Muhip Kanko, seçim çalışmaları kapsamında Kartepe İlçe Örgütü’nün programına katıldı.

"Saffet Sancaklı ismi Türkiye’de marka isimdir"

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, parti binasında düzenledikleri basın toplantısında seçim süreci ve çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

“Umudu gençler yeşertecek!”

“Umudu gençler yeşertecek!”

Erken seçimde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nin Kocaeli’deki en genç adayı olan Avukat Orkun Utkubaş, Körfez’de vatandaşlarla ve esnafla bir araya geldi.

CHP'lilerden İnce'ye destek kampanyası

CHP'lilerden İnce'ye destek kampanyası

.

Yılmaz “AKP’nin DİLOVASI’nda BATMASININ SEBEBİ İSRAF”

Yılmaz “AKP’nin DİLOVASI’nda BATMASININ SEBEBİ İSRAF”

Dilovası İYİ PARTİ İlçe Başkanı Emin Yılmaz “AKP’nin Dilovasnda BATMASININ SEBEBİ İSRAF”

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET