27 Mayıs 2018 Pazar 18:29
 
  • 4,707 TL

  • 5,492 TL

  • 196,80 TL

  • 103.200

Öncekiler Sonrakiler

ERDOĞAN, ÖNCE MİTİNGE KATILACAK

Erdoğan, önce mitinge katılacak
22 Ocak 2018 Pazartesi 11:30

Cumhurbaşkanı geliyor.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan,AK Parti İl Gençlik Kollarının 27 Ocak Cumartesi günü gerçekleşecek olan 5. Olağan Kongresi’ne katılmak için ilimize gelecek.


Saat 14.00’de Şehit Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda gerçekleşecek kongre öncesi AK Partili gençler de çalışmalarına hızla devam ediyor. Kongre hazırlıklarını ve ülke gündemini değerlendirmek için parti teşkilat binası önünde basın mensuplarıyla bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan,   “Afrin’de yapılan operasyonun özü sınırlarımızdaki terör unsurlarının temizlenmesidir. Mehmetçik o bölgeden tüm terör örgütlerini temizleyecektir. Rabbim ordumuzu muzaffer eylesin” ifadelerini kullandı.


PAZAR ALANINDA MİTİNG OLACAK

Miting ve kongre hakkında açıklamalarda da bulunan Başkan Ceyhan, Sayın Cumhurbaşkanımız  salona girişten önce Pazar alanında mitinge katılacak, dedi.
Bu haber 743 defa okundu

DİĞER HABERLER

Seçeceğiniz lidere dikkat edin!

Seçeceğiniz lidere dikkat edin!

Dünyanın en önemli lider ve yönetici guruplarından biri olan Amerikalı Yazar John C. Maxwell, Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde liderlere ve seçim sandığına gidecek vatandaşlara önemli uyarılarda bulundu.

AK Parti’den gövde gösterisi

AK Parti’den  gövde gösterisi

.

Üretim her gün azalıyor

Üretim her gün azalıyor

Kandıra köylüsüyle bir araya gelen Muhip Kanko, 24 Haziran’da yönetim anlayışının değişeceğini, çiftçinin değerinin artacağını söyledi.

Uslu, Köylülerle sahurda buluştu

Uslu, Köylülerle sahurda buluştu

.

Ebru Küçükaydın,Dur durak bilmiyor

Ebru Küçükaydın,Dur durak bilmiyor

.

CHP li adaylar Ankara'da tanıtıldı

CHP li adaylar Ankara'da tanıtıldı

CHP’nin milletvekili adaylarını tanıttığı ve seçim bildirgesini açıkladığı toplantıda partinin Kocaeli İl Örgütü neferleri de yerlerini aldı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET