22 Mayıs 2019 Çarşamba 09:14
 
Öncekiler Sonrakiler

ERYARSOY, 'YENİ BİR BAŞLANGIÇ İÇİN SEFERBER OLALIM'

Eryarsoy, 'yeni bir başlangıç için seferber olalım'
21 Haziran 2018 Perşembe 13:22

AK Parti’den oy seferberliği

AK Parti Kocaeli İl Başkanvekili Abdullah Eryarsoy, 24 Haziran seçim gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.


İl parti binasında gerçekleştirilen basın toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulunan Eryarsoy, seçime sayılı günler kala Kocaeli Halkı’ndan destek oyu istedi.


Eryarsoy, “Türkiyeyi istikrarsızlaşmak sonu gelmez ekonomik saldırılara ve sınırımızdaki güdümlü terörist yapılanmalara karşı güçlü bir Cumhurbaşkanı ve güçlü bir meclise meydan okumak, ekmeğimizi, istiklal ve istikbalimizi korumak ve geliştirmek için 24 Haziran’da sandığa gidiyoruz” dedi.“24 Haziran yeni bir milat, yeni bir başlangıçtır”

“Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” diyen Eryarsoy, “Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti'nin ayinesi işidir. Milletin yükselen refah seviyesi, ülkenin uluslararası alanda güçlü temsili, savunma sanayisindeki ataklar; isçinin, çiftçinin, taşeronun, esnafın, iş insanlarının standartlarını yükseltmek; ülkemizi muasır medeniyetlerle yarışır hale getirmek eserimizdir. Bugüne kadar yaptıklarımızı daha ileri taşımak; düşmanlarımızı alt etmek, vatandaşımızın refah seviyesini artırmak, ülkemizin yaşam koşullarını geliştirmek için 24 Haziran yeni bir milat, yeni bir başlangıçtır” ifadelerini kullandı.“Kocaeli’den destek bekliyoruz”
‘Güçlü Cumhurbaşkanı, güçlü meclis, güçlü Türkiye’ için siyasi görüş ayrımı yapmaksızın tüm Kocaelilileri Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye desteklemeye çağıran Eryarsoy, “Emeğin, alin terinin, birliğin başkenti Kocaeli, bugüne kadar Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye verdiği destekle; Türkiye'nin ilerleyişi ve büyümesinin lokomotifi olmuştur. Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’nin, bu seçim döneminde Kocaeli'nde gördüğü destek ve vatandaşımızın teveccühü göz kamaştırıcıdır. Kocaeli'nde tüm zamanların en büyük desteğini vermeye davet ediyorum. Recep Tavyip Erdoğan'in yeni sistemde aldığı en güçlü desteğe ev sahibi olmak en çok bize yakışır. Biz ikinci bir bayramın hazırlığındayız. Allah’ın izniyle 24 Haziran günü Türkiye bir bayram daha yaşayacaktır. Buna yürekten inanıyorum. Kосаeli'ni oy kullanma ve Recep Tayyip Erdoğan'a destek seferberliğine davet ediyorum. Oyumuzu mutlaka kullanalım, çevremizdeki herkesin oyunu kullanması için seferber olalım” dedi.


Bu haber 1897 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ