20 Temmuz 2018 Cuma 15:13
 
  • 4,798 TL

  • 5,595 TL

  • 189,25 TL

  • 93.831

Öncekiler Sonrakiler

ERYARSOY 'TÜRKİYE ŞAHLANACAK'

Eryarsoy 'Türkiye şahlanacak'
16 Mayıs 2018 Çarşamba 11:40

.

AK Parti Kocaeli İl Başkan Vekili Abdullah Eryarsoy, bugün il parti binasında düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin konuları ve seçim süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.


Haber: Burcu Nazlı

Konuşmalarına ilk olarak Ramazan Ayı’nın herkese hayırlar vesile getirmesini dileyerek başlayan Abdullah Eryarsoy, “İl başkanımızın milletvekili aday adayı olmasından sonra kutlu vazifeyi biz üstlendik. Ramazanımız mübarek olsun. ABD ve İsrail’in Kudüs’ü kana bulamasını en güçlü şekilde lanetliyoruz” ifadelerine yer verdi. 
 
“Türkiye şahlanacak”
24 Haziran seçimlerine yönelik çalışmaları sürdürdüklerini ifade eden AK Parti İl Başkan Vekili Abdullah Eryarsoy, “Türkiye’nin araftan çıkmak için Kasım 2019’u beklemek tehlike arz ediyordu. 24 Haziran 16 Nisan’da onay verilen yeni sistemin uygulanmasını sağlayacak. Türkiye tarihinin en kritik seçimidir. Büyük Türkiye’nin önünün tamamen açılacağı tarihtir. Türkiye şahlanacak. 24 Haziran’da iki büyük seçim var. Birincisi Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan için ikincisi parlamento için oy isteyeceğiz” dedi.
 
“Tek amaçları Erdoğan’ı yıkmak”
Muhalefetin seçim süreciyle ilgili olarak tek amacının Recep Tayyip Erdoğan’ı yıkmak olduğunu kaydeden Abdullah Eryarsoy, “Muhalefet benzemezler ittifakıdır. Onların ittifaklarının dahi kendi cumhurbaşkanı adayı var. Onlar Türkiye’yi yönetmeye talip değiller. Tek amaçları Recep Tayyip Erdoğan’ı yıkmaktır. ‘Parlamento sistemine döneceğiz’ diyorlar bu tam bir gericiliktir. Kaosa yatırım yapıyorlar. Bu vaatlerinin ardındaki sebep millet iradesinden duyulan rahatsızlıktır. Yeni bir dünya kuruluyor. Sınırlar değişiyor. İsrail bölgede kana yatırım yapıyor. 60 kardeşimizi katlettiler. Türkiye’nin bu dönemde güçlü bir lidere ihtiyacı var” diye konuştu. 
 
“21 Mayıs’ta listeler açıklanacak”
AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı olarak STK iftar programı ile ilgili bilgilendirmede bulunan Eryarsoy, ayrıca 21 Mayıs’ta da aday listelerinin açıklanacağını da belirterek, “18 Mayıs Cuma Günü STK iftar programımızı Uluslararası Fuar Merkezi’nde yapacağız. 3 bin kişilik bir program olacak. Zaman yokluğundan dolayı kendilerine gidemedik. Onları Cuma günü aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Bu programa Başbakan Yardımcımız, büyükşehir belediye başkanımız ve teşkilatlarımızdan da yoğun katılım olacak. Ayrıca 21 Mayıs günü aday listeleri YSK’ya verilecek. Biz o gün saat 15:00 Bahçecik Soğuksu’da toplanacağız. 17. 00’da da Genel Merkez’den aldığımı  milletvekili adayları listesini kamuoyuyla paylaşacağız. O toplantıda aday adaylarımız, ilçe yöneticilerimiz de katılacak. Yenikapı’da Cuma günü yapılacak olan büyük mitinge ilçelerimizden katılım olacaktır” dedi.

Bu haber 1048 defa okundu

DİĞER HABERLER

CHP’de vekalet Yılmazel’de

CHP’de vekalet Yılmazel’de

.

CHP İl Danışma Kurulu için tarih verildi

CHP İl Danışma Kurulu için tarih verildi

.

CHP'de artçı deprem!

CHP'de artçı deprem!

Son günlerde ülke genelinde CHP'de yaşanan istifaların ardı arkası kesilmiyor.

CHP'li ilçe başkanına paylaşımlarıyla ilgili soruşturma açıldı

CHP'li ilçe başkanına paylaşımlarıyla ilgili soruşturma açıldı

CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz'a 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili paylaşımlarıyla ilgili olarak soruşturma açıldı.

Cengiz Sarıbay: 'Haddinizi bilin'

Cengiz Sarıbay: 'Haddinizi bilin'

.

2018 yılı 2.dönem il koordinasyon kurulu toplandı

2018 yılı 2.dönem il koordinasyon kurulu toplandı

İl Koordinasyon Kurulunun 2018 yılı 2. Dönem 3. Toplantısı, Vali Hüseyin Aksoy’un başkanlığında gerçekleştirildi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ