21 Ekim 2018 Pazar 18:48
 
  • 5,644 TL

  • 6,498 TL

  • 222,20 TL

  • 96.455

Öncekiler Sonrakiler

ERYARSOY: 'HİZMET SEVDAMIZ DEVAM EDECEK'

Eryarsoy: 'Hizmet sevdamız devam edecek'
31 Temmuz 2018 Salı 10:42

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, haftalık düzenlediği basın toplantısını bu kez de Antikkapı Maide Restoran’da düzenledi.

Düzenlenen toplantıda genel merkez tarafından il başkanlığı görevine geldiğinden dolayı duyduğu gururu dile getiren Eryarsoy, “Milletvekilliği seçimleri için il başkanlığı görevinden istifa eden Şemsettin Ceyhan’ın yerine vekaleten baktığım il  başkanlığı görevini asaleten ben aldı. Genel merkezde asaleten atamamız yapıldı. Önemli bir göreve beni layık gören başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a parti temsilcilerime eşime, aileme çok teşekkür ederim. Beni telefonla arayarak tebrik eden, mesaj atan ve kutlayan herkese teşekkür ederim” dedi.

“Koltuk sevdasında değil, hizmet sevdasındayız”
AK Parti’nin Kocaeli’nin siyaset açısından önemli bir şehir olduğunu kaydeden Eryarsoy, “Kadrolarımız uyumlu ve sağlam. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra partiyi ileriye taşımak hepimizin görevi. AK Parti’de bunca zaman davamızın bayraktarlığını yapmış süreç odaklı başarılı isimler yer aldı. Bu bayrağı yeni arkadaşlarımıza taşıyan dava arkadaşlarımıza da teşekkür ederim. Bütün teşkilatlarımızla elle vererek aşılamayacak bir engel tanımıyorum. Her zaman milletimize şehrimize hizmet ettik. Bizde hizmet sevdası var koltuk sevdası yok. Muhalefet partilere baktığımızda koltuk kavgalarını görüyoruz. Partide her kademede görev yapıyoruz. Bütün dava arkadaşlarımın partiye hizmet etme sevdasında olduğunu görüyorum” ifadelerine yer verdi.

“Şahlanış dönemine geçtik”
Önümüzdeki yerel seçimler için  de hazırlıklara başladıklarını söyleyen Abdullah Eryarsoy, “Kocaeli’deki 13 belediyenin tamamını tekrardan kazanmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi çalışmalarımızda durmadan hizmet etmemiz gerekiyor. 24 Haziran seçimleriyle beraber yeni bir döneme geçildi. AK Parti’de şahlanış dönemi başladı. Hedeflerimize emin adımlarla yürüyoruz. Bu ülkeyi aydınlık yarınlara götüreceğiz. Tüm kadrolarımız hassasiyet ve itinayla çalışmaktadır ve çalışmaya da devam edecektir. Katılımlarınızdan dolayı da teşekkür ederim” dedi.

 
"80 otobüs kaldıracağız"

Parti olarak sürekli yenilenmeyi tercih ettiklerini söyleyen Eryarsoy, "18 Ağustos'ta gerçekleştireceğimiz büyük kongre için de 80 otobüs kaldıracağız. Dün il yürütme kurulunda değişiklikler yaptık. Partimizin temelinde ve ruhunda yenilenme daima vardır. Teşkilatımızda daha önce bu görevi yapan arkadaşlarımız layıkıyla görevlerini yerine getirdi. Kendilerine de bundan dolayı teşekkür ederim. Başiskele İlçe Başkanlığı görevini yürüten Mustafa Koral da asaleten atandı. Kendisini tebrik ediyorum. Allah utandırmasın" diye konuştu.


Bu haber 543 defa okundu

DİĞER HABERLER

Hürriyet, Gazeteciler Günü'nü kutladı

Hürriyet, Gazeteciler Günü'nü kutladı

.

Dilovası'nda Av. Kemal Memiş başvurusunu yaptı

Dilovası'nda Av. Kemal Memiş başvurusunu yaptı

.

Hürriyet’ten milyonlarca kadını ilgilendiren kanun teklifi

Hürriyet’ten milyonlarca kadını ilgilendiren kanun teklifi

.

Başkan Ayaz;Muhtarlarımızın maaşı 16 yılda 18 kat arttı

Başkan Ayaz;Muhtarlarımızın maaşı 16 yılda 18 kat arttı

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, 19 Ekim ''Muhtarlar Günü'' nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Ak kadınlardan Kadın Muhtarlar ziyaret

Ak kadınlardan  Kadın Muhtarlar ziyaret

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, 19 Ekim Türkiye Muhtarlar Günü dolayısıyla İzmit’li kadın muhtarları ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET