15 Ağustos 2018 Çarşamba 18:25
 
  • 6,048 TL

  • 6,857 TL

  • 224,85 TL

  • 90.842

Öncekiler Sonrakiler

FUAT BERNA, KOTO'YU ZİYARET ETTİ

Fuat Berna, KOTO'yu ziyaret etti
17 Mayıs 2018 Perşembe 17:40

.

Şehrimizin tanınmış iş adamlarından ÖZMAK Makine’nin sahibi, geçtiğimiz dönem Kocaeli Ticaret Odası yönetiminde görev alan Fuat Berna, İYİ Parti'den Kocaeli Milletvekili aday adayı olmuştu.İzmit’in çocuğu olan Fuat Berna, adaylık başvurusunun ardından yakın çevresi ve ailesinin kendisini adaylık konusunda cesaretlendirdiğini belirterek bu güne kadar uzak durduğu siyaset sahnesine adımını attı. Aday adayı olarak dur durak bilmeden adeta kapı kapı gezen Berna, bugün Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Akın Doğan'ı makamında ziyaret etti. Geçtiğimiz dönem birlikte görev yaptığı Milletvekili aday adayı Fuat Berna'ya başarı dileğinde bulunan Doğan, 'Kocaeli Ticaretinin sorunlarını ve çözüm yollarını iyi bilen Berna, seçilmesi halinde Kente büyük katkı sunacağına inanıyorum' dedi.
Bu haber 1264 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kent Konseyi'nden birlik çağrısı

Kent Konseyi'nden birlik çağrısı

Kocaeli Kent Konseyi Yürütme Kurulu, Türkiye’ye yönelik yapılan emperyalist ve finansal saldırılar ile ilgili yazılı açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü rahatlattı

 Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü rahatlattı

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Alınan tedbirlerle iyiye doğru gidiş başladı. Türkiye kimseyle bir ekonomik savaştan yana değildir. Fakat kendisine yönelik saldırı olduğunda da buna tepkisiz kalması beklenemez" dedi.

Deprem şehitlerini rahmetle andı

Deprem şehitlerini rahmetle andı

TBMM Başkanlık Divanı Katip üyesi ve CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, 17 Ağustos 1999 Gölcük Depremi’nin 19’uncu yılında yayınladığı mesajda Kocaeli’nin olası bir depremde en çok risk taşıyan kent olduğunu söyledi.

AK Parti İzmit sahaları boş bırakmıyor!

AK Parti İzmit sahaları boş bırakmıyor!

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, yarın seçim varmış gibi sokak sokak çalışmalarına devam ediyor.

MHP, Bahçeli'yi dinledi

MHP, Bahçeli'yi dinledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin talimatı üzerine döviz hesaplarını bozdurdu.

Sonuç bildirgesi yayımlandı

Sonuç bildirgesi yayımlandı

Dün 'Değişim ve Umut' kurultayı için Ankara'da toplanan Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) parti içi muhalifler, oy birliği ile almış oldukları kararla birlikte, sonuç bildirgesini yayımladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ