26 Mayıs 2018 Cumartesi 03:03
 
  • 4,707 TL

  • 5,492 TL

  • 197,88 TL

  • 103.200

Öncekiler Sonrakiler

FUAT BERNA, KOTO'YU ZİYARET ETTİ

Fuat Berna, KOTO'yu ziyaret etti
17 Mayıs 2018 Perşembe 17:40

.

Şehrimizin tanınmış iş adamlarından ÖZMAK Makine’nin sahibi, geçtiğimiz dönem Kocaeli Ticaret Odası yönetiminde görev alan Fuat Berna, İYİ Parti'den Kocaeli Milletvekili aday adayı olmuştu.İzmit’in çocuğu olan Fuat Berna, adaylık başvurusunun ardından yakın çevresi ve ailesinin kendisini adaylık konusunda cesaretlendirdiğini belirterek bu güne kadar uzak durduğu siyaset sahnesine adımını attı. Aday adayı olarak dur durak bilmeden adeta kapı kapı gezen Berna, bugün Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Akın Doğan'ı makamında ziyaret etti. Geçtiğimiz dönem birlikte görev yaptığı Milletvekili aday adayı Fuat Berna'ya başarı dileğinde bulunan Doğan, 'Kocaeli Ticaretinin sorunlarını ve çözüm yollarını iyi bilen Berna, seçilmesi halinde Kente büyük katkı sunacağına inanıyorum' dedi.
Bu haber 827 defa okundu

DİĞER HABERLER

İyi Parti Gebze Yönetim Kurulu Toplantısı Yaptı

İyi Parti Gebze Yönetim Kurulu Toplantısı Yaptı

.

AK Parti’den dev iftar organizasyonu

AK Parti’den dev iftar organizasyonu

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı’nın geleneksel teşkilat iftarı cumartesi (yarın) Kocaeli Büyükşehir Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. İftar öncesinde ise saat 18.00’de adaylar tanıtılacak.

Kandıralılar’dan SP’ye destek

Kandıralılar’dan SP’ye destek

Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Adayı Sinan Yolcu, Saadet Partisi Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Fatih Polat ve Saadet Partisi Kandıra İlçe Başkanı Ramazan Arslan; Kandıra’da kahvehaneleri ziyaret ederek Saadet Partisi için oy istedi.

CHP Kocaeli adaylarını tanıttı

CHP Kocaeli adaylarını tanıttı

.

Siyasetin okulu teşkilatlardır

Siyasetin okulu teşkilatlardır

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Genç Kürsü Programı’nda Gebze’de gençlerle bir araya geldi

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET