14 Kasım 2019 Perşembe 18:10

GEBZE'Yİ GÜZEL GÜNLER BEKLİYOR

Gebze'yi güzel günler bekliyor
07 Mart 2019 Perşembe 13:55

.

Seçim çalışmalarını sürdüren Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, esnaf ve ev ziyaretlerine devam ediyor. Vatandaşlara seçim çalışmalarını ve projelerini anlatan Çakır, Gebzelilerden destek istiyor. 

Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, Tatlıkuyu Mahallesi'nde esnaf ve ev ziyaretleri yaparak mahalle sakinleriyle buluştu. İlk olarak Tatlıkuyu Mahalle Muhtarı Cevat Karaman'ı ziyaret eden Serap Çakır, mahalle hakkında bilgi aldı. Sorunları ve önerileri dinleyen Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, "Gebze'yi güzel günler bekliyor" dedi. 

31 MART'TA DESTEK İSTEDİ
Tatlıkuyu Mahallesi'nde esnaf ve ev ziyaretleri yapan Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, seçim çalışmalarını ve projelerini anlattı. Beraberindeki kalabalık bir ekiple birlikte Tatlıkuyu esnafı ve mahalle sakinlerinden destek isteyen Çakır, herkesin aklı selim ile sandığa gitmesi gerektiğini belirterek, partizanlık düşüncesiyle değil, Gebze'nin menfaatlerini düşünerek oy kullanılması tavsiyesinde bulundu.

SÖZ VERİYORUM
Esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Serap Çakır, "Seçildiğimiz takdirde  her kesimin sesi olacağım. Tüm hizmetlerimiz eşitlik anlayışıyla yapılacak. Gebze'nin bütçesi Gebzelilere hizmet olarak geri dönecek. Harcadığımız her kuruşun hesabını vereceğim. Bunun sözünü veriyorum" dedi.
Bu haber 593 defa okundu

DİĞER HABERLER

HÜRRİYET’TEN 10 KASIM MESAJI

HÜRRİYET’TEN 10 KASIM MESAJI

BİZE DÜŞEN GÖREV, CUMHURİYETİMİZİ SONSUZA KADAR YAŞAMAK VE YAŞATMAK

'Milletimiz adeta küllerinden yeniden doğmuştur'

'Milletimiz adeta küllerinden yeniden doğmuştur'

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Necati KORKMAZ, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 81. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Meclis üyelerine kötü haber

Meclis üyelerine kötü haber

CHP'de tüm dengeler değişecek

Efe, 'Tuncay Aşkın, nankörlük ediyor'

Efe, 'Tuncay Aşkın, nankörlük ediyor'

.

15 Temmuz hain darbe teşebbüsünde eşi ve oğlu şehit olmuştu

15 Temmuz hain darbe teşebbüsünde eşi ve oğlu şehit olmuştu

Nihal Olçok'tan çok konuşulaşacak sözler

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ